2017 Şubat Anneleri

En fazla 50 cnm sağdığımı önceden hemde elektrikli son ayarında bu kez bende inanamadım valla

Ogluş um gündüz 3 ten 8 e kadar uyudu ve şuan hala uyuyo tabi arada alt değişimi ve emzirmeler fln oldu şimdi ne güzel diceniz dimi ama malesef disardaydik ve o yüzden uyudu dışarda arabada hiç sesi yok uyuyo hep evde niye böyle hep arabayla nasıl gezdirelim biz onu en sonunda evin ortasına araba maketi yaptircam Kemal Sunal in filmindeki gibi

Bu arada sabahtan beri feci karın ağrısı yaşıyorum afedersiniz ishal ağrısı gibi ama ishal değilim ogluş a geçermi ki

İrmik helvası ve haşlanmış nohut mu? Ben de sütümü artırmak için herşeyi deniyorum.

Benimki de aynı anası kılıklı hep aynı davranışlar aynı düşünce yapıları var ana oğul ama kv itici geliyor laf sokmaları ve herşeyime karışmasıyla

İyi etmişsin :)) vala bende eşimi tehdit ediyodum seni öldürürüm lohusayim cinnet geçirdim derim diye:) eşimin Yanına bırakmam yaptıklarını,hepsini yazdım bir kenara
kızlar bizim kocalar anası kılıklı değil aslinda anasina düşkün hepsi belli anası doldurup söylüyor oda dır dır ediyor benimki de öyle sütun mü yetmiyor sütünden soğuk alıyor emzirmeyi mi bilmiyorsun tutamıyor o çocuk vs vs söyleyip duruyor dedim sen nerden biliyon nerden öğrendin bi desene diye daha öncede temizliği sen yapma yavaş yavaş başlasın dediğini duydum sonra oda yapması bide bana yaptırmak için soyledi tartışmıştım simdi de eee anneme çocuğu ver onda dursun az altını söyle o değiştirsin falan dedi bende yaptığı yanlış uygulamalar var dedim saydım tamam sen deme kırılıyor ben derim diyor haspam yürü çocuk benim millet böyle herşeye karışsın diyemi o kadar eziyet çektim doğurdum dedim cinnet geçirecektim ben yatak odamda yattım hep salonda kp vardı deli etti beni hiç gitmesi bide 40 gun geldi yedi içti gittiler sürekli eklemedim annem kaç kez kahvaltı hazırladı yapma dedim uyardım oda yaptı yaptı son an pes etti bide geçen gun sinir oldum çocuk ağlıyor istediler vermedim susmaz çünkü kolik ve o gün aşı huzursuzluğu da vardı bu ne dik başlılık tek kendi doguruyor terbiyesiz bilmem ne dedi bende susmadım herşeyi saydım en son bırakın şu serefsizi gebertiym dedim tuttular valla çileden çıktım en son ama pes ettim bu koca adam olmaz dedim onla da tartıştım sonra geldi benden özür diledi işin var imza atman gerek muvekkille dedi giderken acıktım dedi restoranda durdu oradakinin masalarını beğenmedi tartisri başkasına gittik elini yikamaya gitti ben yüzüne bakmiyo konusmuyorum tlfla uğraştım yemek yedik sonrada tatlıdan önce çay içmek istedim o arada tabak geldi gülle yüzük kutusu alyansimi kaybetmiştim yeni alyans notlar yeni başlangıç isteği içim eskisi gibi kıpırdamadı belli etmek istemedim sma yaptıkları ile soğuyorum onu anladım
dün olan kavgada boşanma lafı etti bende kız zaten bende kalır boşarım seni umurumda olmaz dedim o derece çıkdı etti beni dayanamadım ii peki dedi sonra kizi sana bırakmam dedi şartlar kabul ediyorum dedi sinir oldum bütün kavgalarımı bunlar yüzünden hiçbirine hakkım helal değil ve hepsinden nefret ediyorum dedim sinirlerim bozuldu kızımı uyutmaya gittim arkamdan geldi sonra banyoya gittim ağlıyordum belli etmek istemedim arkamdan kapıyı çaldı nolur artık beni dinle huzur istiyorum atanıp gitmemizi istememde önemi buydu işte dedi inanın çıldırmama ramak kaldı cevap vermedim yüzüğü ne bakım falan diyor gönlümü almak için ama yok o kadar kolay değil artık sabredemem kimseyi cekemem

Son düzenleme:
Canım ne güzel arabada durmasıda iyi birşey,benimkine oda fayda etmiyor. En azından rahat bir gün geçirip nefes almişsin iyi olmuş.

İnsan yaşadıklarını unutmuyor maalesef.bende öyle unutamıyorum kırgınlıklar geçmiyor

Yemin ederim su an ağlamaktan kafayı yemek üzereyim. Bu çocuk 2 gündür özellikle geceleri hiç ama hiç uyumuyor. Valla nasıl anneyim ben o böyle yapınca resmen nefret eder oldum çocuktan. Sonumu hiç iyi görmüyorum .

Allah yardımcınız olsun size tavsiyem bi çocuk cerrahına götürmeniz belki makat darlığı vardır ıkınmalar,morarmalar vs bu yüzden olabilir.

Evet canım dogdugunda beşiğinde durmayınca salona taşındı tv hep açık birde kolik olduğu için o ağlayonca sesini bastırmaya çalışıyoruz

Dr a götürcreğiim bugün benimkinin belli bir saat i yok 24 saatin uyumadığı her anı cıglık cıglığa ve uykuları 45 dk 1 saat maksimum ilk hafta 3 4 saat uyuyordu şimdi hemen uyanıyor morarma ile ilgilide inşallah kalp değildir bende korkuyorum açıkcası Allah srninde yardımcın olsun zpr böyle bebek .benim bazı arkadaslarımın bebekleri grce boyu uyuyor gündüzde 3 er saat uyuyor geziyprlar bebek 1 dk aglamıyor umarım bizimkilerde düzelir de bizde normalleşiriz biraz

Allah yardımcın olsun böyle bir dönemde birde kv ile uğrasman çok zor Allah görsün ve yoluna koysun inşallah unutuyorlar cocoukların Allah tarafından annelere babalara emanet edildiğini kendi malları sanıyorlar o kendi oğlu üzerinde hüküm sürsün seninkine karısmasın ne diyeyim üzülme inş herşey güzel olur kalbini ferah tut

Birşet daha soracagım yenidoğan aparatı ile mi kullanıyorsun solomombaby brnim cocogum yenidoğan aparatının içine sıgmıyor sıkı oluyor sıgsada

En fazla 50 cnm sağdığımı önceden hemde elektrikli son ayarında bu kez bende inanamadım valla
Masallh Cnm 50den nasil cikti hem de tek gogus dimi? Bnm de tek gogustn 60 cikmistr en fazla o da ilk zamanlar.smdi bebek emmedigi icin ikisnden 50 ciksa toplam gobek atiyorum 10-20-30 cc lerde surunuom toplam..milk tea aldm bn de onu iciorum uc gündür ama bi fark goremedm daha..

OHh masallh biraz nefes almissndr sen de cnm..ishalin gececegini sanmam bnm dgmdan sonraki 15 gun zehrli ishalim vardi ki o zamanlar süt ağırlıklı besliodum bebegm ishal olmadi..

Benimde öylr yüzü çok hassas hemen sivilce kızarıyo soyuluyo

Canım çoğu anlattığımın hepsini bende beneğimde yaşıyorum erkek bebek ni? Sanırım normal benim oğlan gün içinde kaka yapmış olsa bile uykusunda hep ıkınır halde arkadaş doktora sormuştu gaz olduğu için öyleymiş. Ağladığında nefes gitmesi ağız cevresi morarması bendr de oluyor. Sürekli kusmasının sebebi sürekli beslemekle alakalı çünkü benim oğljmda gün içinde saat başı içiyot ve hep kusuyor

Bende de öyle oluyor canjm anneliğini sorgulama tamamen artık çok yorulduğumuz için böylr oluyor bende gündüz seviyorum öpüyorum gece uyumadımı cinlerim tepeme geliyor bağırıyorum çünkü bu hayata daha alışamadık uykusuzluk stres sıkıntı haliyle sinir patlaması yaşıyoruz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…