2017 Şubat Anneleri

Tamam canim soylerim insallah kucucuk birsey gelmez halisi. Boyutlari yazmiyor cunku.

Aynen inşallah istediğin gibi birşeydir :KK66:

Evde yalnizken nasil yapiyorsun ya canim. Carsaf ne kadar xor ya

İki elimle sallıyorum kollarım kas yaptı resmen :KK70: millet nasıl kilo veriyorsun diyor işte böyle veriyorum :KK43: allahtan dalması uzun sürmüyor çaresiz kaldığımız bir gecede yaptık baktık en işe yarayan bu mecbur devam ettik

Kızlar sizin bebeklerde tv ye bakıyormu merak ettim benimki görünce kafasını çeviriyor hemen

Ooo hem de nasıl :KK43: gözlerini ayırmadan bakıyor onun yüzünden tv izleyemez olduk ya tv yi kapatıyorum ya odadan çıkıyorum

Ben bu televizyon ve telefon konusunda çok hassasım kızlar geçen burda bir kadın konu açmıştı çocuğum otistik mi diye çok ihmal ettim tv izlettim falan yazmıştı o yüzden çok korkuyorum zarar veririm diye

Ben bu televizyon ve telefon konusunda çok hassasım kızlar geçen burda bir kadın konu açmıştı çocuğum otistik mi diye çok ihmal ettim tv izlettim falan yazmıştı o yüzden çok korkuyorum zarar veririm diye
Bende öyleyimde canım ama görüyor maalesef. Eşim gece 12 ye kadar işte ben tek başımayım artık takatim kalmıyor bi bakıyorum tvye dalmiş hemen çeviriyorum

Bu gece gazdan uçmazsak iyi. bulgur irmik sütlaç yemekten midem kalktı tüm gün memedeyiz atak haftası Mıdır nedir aldığı kiloda 15 günde az dediler tek tulum var 300 gr çıkardı kilosundan bir daha tarttırmıycam bu kızı :KK66: :KK66: geceleri kaldırın dediler ama derin uyuyor bir daldı mı en kısa zamanda bir dra götüreceğim...

tereyagli ekmek tereyagli ekmek tv ve telefonla ne kadar geç tanışırlarsa iyi benim oğlum resmen bağımlı maalesef telefona normal konuşması bile hep YouTube kanalı likelamak trollemek Nasıl vazgeçireceğimizi bilemiyoruz şuan...

Şampuan sorulmuş bir unibaby kullanıyoruz ama bozmuş bence unibaby oğlumda çok memnundum şuan kızımda Konak yaptı dr danışıp başka bir şampuana geçeceğim...

Süt yapıcı galaktako ydu galiba damladan numune isteyene yolluyor Facebook sayfasından

Amin kuzum amin :KK43: sabahtan çok iyiyiz tabi bazen sabahta geliyo ama genel olarak babayı işe gulucuklerle gönderiyoruz o zaman bende de ne uyku ne yorgunluk oluyo gün içinde de zorlasada o derece aglamadigi için idare ediyorum yine ama akşam saati o ağlaması bitiriyor sesi kisildi yine :KK43:

Bugunlerde gececek insallah annesi.

Bende öyleyimde canım ama görüyor maalesef. Eşim gece 12 ye kadar işte ben tek başımayım artık takatim kalmıyor bi bakıyorum tvye dalmiş hemen çeviriyorum

İlla ki izleniyor benim de annem geliyor yoksa ben de izlerdim mecbur...

Bu gece gazdan uçmazsak iyi. bulgur irmik sütlaç yemekten midem kalktı tüm gün memedeyiz atak haftası Mıdır nedir aldığı kiloda 15 günde az dediler tek tulum var 300 gr çıkardı kilosundan bir daha tarttırmıycam bu kızı :KK66: :KK66: geceleri kaldırın dediler ama derin uyuyor bir daldı mı en kısa zamanda bir dra götüreceğim...

tereyagli ekmek tereyagli ekmek tv ve telefonla ne kadar geç tanışırlarsa iyi benim oğlum resmen bağımlı maalesef telefona normal konuşması bile hep YouTube kanalı likelamak trollemek Nasıl vazgeçireceğimizi bilemiyoruz şuan...

Şampuan sorulmuş bir unibaby kullanıyoruz ama bozmuş bence unibaby oğlumda çok memnundum şuan kızımda Konak yaptı dr danışıp başka bir şampuana geçeceğim...

Süt yapıcı galaktako ydu galiba damladan numune isteyene yolluyor Facebook sayfasından

Aynen canım katılıyorum ne kadar geç o kadar iyi... keşke hiç tanışmasalar ama bu çağda mümkün değil :)

Benim ki de önceden öyleydi canım ne zaman doğum yaptım pesimde dolanıyor. Önceden ben giderdim hatta bazen redderdi bozulurdum. Şimdi o benim durumuma düştü. Bilmiyorum ama hiç yatak odası olayı istemiyorum. Sanırım bende bir sorun var. :KK43:
Ay vallamı ne güzel biraz da o süründün bende öyle benimki başım ağrıyo derdi sıra bizde :))) bende korkuyorum ya neden acaba şuan hiç onu düşünecek halde değilim bide çocuk uyanma durumu var zaten

mete58 mete58 canım benim kızım gündüz uyumuyor toplasan 30 dakika ama bi süredir gece 11-12bazende 1de uyuyor 5-6 gibi uyanıyor sonrasi dalarsa yarım saat aralarla dalıyor o uzun uyuma sürecinde bende yorgunluktan kalkamıyorum kilo alımı az diye gece emzirmeli miyim

kızlar dun aşı olduk ateş yapmadı ama genel bı mayışıklık durumu oldu yınede bır cay kaşığı calpol verdm ıns bugun bı sorun cıkmaz rotavırus varmış otekı ay ebe zorunlu değil dedı yaptırmayındusunmıyorum sızler ne yapacaksnız

kızlar dun aşı olduk ateş yapmadı ama genel bı mayışıklık durumu oldu yınede bır cay kaşığı calpol verdm ıns bugun bı sorun cıkmaz rotavırus varmış otekı ay ebe zorunlu değil dedı yaptırmayındusunmıyorum sızler ne yapacaksnız
Bende düşünmüyordum ama zehirli ishalmiş ve anlaşılmıyormuş :KK43:

X