2017 Şubat Anneleri

Bu arada kızlar bu dönemde memegi ret etme olayı olabiliyomus bizde de var hem emmek ister hem kafayı geri ayar ve bazı anneler bırakacak heralde deyip biraktirirlar öyle bişey yapma dedi yok dedim zaten emzirmek istiyorum yani bunlar hep normalmiş artık biseyler dikkatini çekmeye başlamıştır dedi TV ye baktirmayin dedi :) kalça ultrason umuzda çok sukue iki taraf iyi çıktı kundak yapma dedi zaten yapmıyorum. Gelişimi fln iyi böyle devam et dedi
Maşallah.allah daha da iyi etsin.bütün anneler gerçekten çok emekçi ancak en çok sıkıntı çeken sen din sanırım. Bebeğinle güzel yarınlara

Bu arada kızlar bu dönemde memegi ret etme olayı olabiliyomus bizde de var hem emmek ister hem kafayı geri ayar ve bazı anneler bırakacak heralde deyip biraktirirlar öyle bişey yapma dedi yok dedim zaten emzirmek istiyorum yani bunlar hep normalmiş artık biseyler dikkatini çekmeye başlamıştır dedi TV ye baktirmayin dedi :) kalça ultrason umuzda çok sukue iki taraf iyi çıktı kundak yapma dedi zaten yapmıyorum. Gelişimi fln iyi böyle devam et dedi

Maşallah.allah daha da iyi etsin.bütün anneler gerçekten çok emekçi ancak en çok sıkıntı çeken sen din sanırım. Bebeğinle güzel yarınlara
Sağol kuzum aynen çok sıkıntı çekiyorum Rabbim beterinden korusun ama geçici dermansız dert değil çok şükür napalim buda böyle büyücek demekki :)

@ Loveali Maşallah kuzuna inşallah en kısa zamanda sıkıntıların geçer de bebeği büyütmenin tadına varirsin. Televizyon olayina ben de hiç sıcak bakmıyorum gündüz zaten hiç acmam. Akşam eşim izler genelde ben de bazen bir iki dizi bakarım onda illa değil. Mümkün olduğunca geç tanistrmak istiyorum teknolojiyle. oyuncaklarla oynasın tablet telefon oynayacaklarina.
Aynen canım bende açıp bakmaya fırsatım olmuyor zaten :) amin güzel dileklerin için geçecek inş oyuncak evet Dr muz görebileceği yerlere renkli resimler asabilirsin dedi oyun halısı dedim alabilirsin şimdi bakar 3 aydan sonra oynar dedi :)

Aynen canım bende açıp bakmaya fırsatım olmuyor zaten :) amin güzel dileklerin için geçecek inş oyuncak evet Dr muz görebileceği yerlere renkli resimler asabilirsin dedi oyun halısı dedim alabilirsin şimdi bakar 3 aydan sonra oynar dedi :)
Can'ım maşallah bebişine ne güzel birşey çıkmamıştı kalça usg sinden darısı bizlere olsun. D vitamini olarak hangisini kullan dedi bir önerisi oldu mu? Markete gittim diğer gönderi de yazamadım iyi Dilek'lerimi :KK66: :)
Bu arada joie nin Bebek arabasına bayıldım tek elle açılıyor iki gündür park market çıkıyoruz bakalım uyuyor ama abisine iyi geliyor

Bu arada kızlar oğlumun Dr unun bebeği de kolik mis başında seslerle fln uyurmus dedim hocam akşam ağlamaları çok fena etkiliyo bilirim bizde oyleydik hatta ben Dr um biliyorum normal ama eşim i ikna edemeyip acile gittiğimiz bile oldu dedi :KK70: çok güldüm ya adam çocuk Dr u acile çocuğunu götürüyor :KK70: biz kadın milleti işte :confused::confused:

Bu arada kızlar oğlumun Dr unun bebeği de kolik mis başında seslerle fln uyurmus dedim hocam akşam ağlamaları çok fena etkiliyo bilirim bizde oyleydik hatta ben Dr um biliyorum normal ama eşim i ikna edemeyip acile gittiğimiz bile oldu dedi :KK70: çok güldüm ya adam çocuk Dr u acile çocuğunu götürüyor :KK70: biz kadın milleti işte :confused::confused:
Hahaha :)) kelin ilacı olsa kendine sürermiş :) diyeydin ya niye bi çare bulamıyonuz koliğe diye

Paylaşır Mısın Can'ım genel olarak dr nasıl ilaç kullanımına? Ayrıca kargo ikinci gün geldi bana cnm pazartesi başvurdum. Çok hızlılar inş bol sütler olur.
Annelik_heyecani Annelik_heyecani canım Facebook dan adres ve ad soyad mesaj atıyorsun 5 lira sadece kargo ücreti ödüyorsun. Benim çok memnun kalan arkadaşlarım vardı bakalım fayda sğlayacak mı?

Süt için bitkisel arttırıcı yazıyordu bazı drlar. Facebook dan yazınca numune gönderiyorlar bende artış olursa ona göre alacağım etkisine göre

Tesekkur ederim canim

Ne işe yarıyo ben tam bulamadım konuyu kızlar
SSüt artırıcı bitkisel takviyeymis canim.

Can'ım maşallah bebişine ne güzel birşey çıkmamıştı kalça usg sinden darısı bizlere olsun. D vitamini olarak hangisini kullan dedi bir önerisi oldu mu? Markete gittim diğer gönderi de yazamadım iyi Dilek'lerimi :KK66: :)
Bu arada joie nin Bebek arabasına bayıldım tek elle açılıyor iki gündür park market çıkıyoruz bakalım uyuyor ama abisine iyi geliyor
AArabada uyuma bizimkinde de var. O yüzden bana da çok iyi geliyor bana sorun çıkarmadigi için. grip oldum önceki gun ilerlememisti dün cikardim ama bugün biraz kötü gibiyim oyüzden çıkaramadım. bi yandan da çıkarmak da istiyorum temiz hava hem bebekle çok temas etmemiş olurum emzirmek dışında diye ama gel gör ki başım ağrıyor halsizim. Allahtan bugün oğlum iyi uyudu ben de dinlendim sayesinde. Kara kara düşünüyordum sabah oğlumla nasıl ilgilenicem diye.

AArabada uyuma bizimkinde de var. O yüzden bana da çok iyi geliyor bana sorun çıkarmadigi için. grip oldum önceki gun ilerlememisti dün cikardim ama bugün biraz kötü gibiyim oyüzden çıkaramadım. bi yandan da çıkarmak da istiyorum temiz hava hem bebekle çok temas etmemiş olurum emzirmek dışında diye ama gel gör ki başım ağrıyor halsizim. Allahtan bugün oğlum iyi uyudu ben de dinlendim sayesinde. Kara kara düşünüyordum sabah oğlumla nasıl ilgilenicem diye.
Çok geçmiş olsun allah şifa versin canım tez zamnda iyileş inşallah

Rabbim acil şifa versin cnm çok zor Bebek olunca inş oğluş sen iyileşene kadar inş sakin olur

Bi süredir giremedm kızlar gecmisten basladm okumaya anca:) bisileri kacirmaym dedim:) biz 50 gune yaklasiyoruz. Biliosunuzdr ilk günden beri emmeme problemimiz var hic bi sekilde tuttramadk memeyi bi kana kana süt icmedi yavrum tutsa bile bıraktı silikon uc kullandm keyf icin ya da uyumak için biraz da nezaketen tuttu onunla:) ilk hafta gunluk toplam 300-350 cikan sagmadigmda kiyafetimi islatan bir gogsumden sagarken digerinden akan goguslerimden eser yok.. sagmaya ve sut yapan yiyecek içenleri firsat buldukca almaya calisorum..bir sagimda tek gogusten 100 cc cikaran anneler ne sanslisin bn günlük 100ccyi bulamiorum bile mama ile büyüyor yavrum iki damla da olsa süt alsin diue uğraşıyorum sadece.napalim bizim kismetimiz de buymus ama en azindam bir gun söyle guzel guzel emzirebilsem diye çok isterdim..gecen gun profesyonel destek de aldim iki günlügune arkadasim egitimli bu konida hatta emzirme destekli sistem denedik olmadi.. bn de olmayinca olmuor demek ki diyorum artik..en azından bebeğim huzurlu uyumlu keyifli bir bebek sagligi da yerinde cok sukur. . Bunu dusunup sukretmek gerekiyor galiba..
Herkese sevgiler... bol sütler...

mete58 mete58 canım benim kızım gündüz uyumuyor toplasan 30 dakika ama bi süredir gece 11-12bazende 1de uyuyor 5-6 gibi uyanıyor sonrasi dalarsa yarım saat aralarla dalıyor o uzun uyuma sürecinde bende yorgunluktan kalkamıyorum kilo alımı az diye gece emzirmeli miyim
Bu aylarda gece uyuyan bebeği uyandırmıyoruz kilo alımı için gündüz emzirmelerini düzenlemek daha doğru olur gündüz emzirmelerini 2saatte bir yapıp emzirme süresini de uzatmak gerek

Kızlar rota virüsü aşı sini artık devlet karsilicakmis diye bişey duymuş eşim dün akşam öyle dedi varmı bi bilginiz özellikle mete58 mete58 biliyomusun boie bisey
Aşılarla ilgili aylık toplantı yapıp kararlar alır bakanlık bu ay sadece 9.ayda yapılan kampanya kızamık aşısı kalktı rotavirüsü ve meningokok aşısını takvime eklemek içinde çalışma devam ediyor diye biliyorum ama henüz karar yok

X