2017 Şubat Anneleri

Şu kv ler rahat bıraksa böyle adetler son bulacak belki

Benim kız da evden çıkıyorum köşeyi dönmeden uyuyor bebek arabasında geceleri uyumazsa çocuk arabasında sürecem

Kızz ne fenasın sennn :))))
Bizi fena yapanlar utansın kuzum ay mezarın açık demek çok sinir bozucu

Aşının toz ve sıvısı karıştıktan sonra muhakkak soğuk bir dolapta durması lazım ve bozulma süresi 8saattir başka ile kim götürmenizi istiyor onu anlayamadım

Tüm kk şubat anneleri bu habere kendi çocugu gibi sevinmiştir emin ol

Kizlar kilolar ne alemde sizde benim kilo vermem durdu 7 kilo fazlaligim var .sade anne sutuyle besliyorum.tabii ki hem bizim hem de bebislerin sagligi onemli ama bu sekilde de hic rahat degilim.diyet yapamiyorum hemen sekerim dusuyo sut de azaliyo.spora vakit yok halim de yok uykusuzluktan.siz neler yapiyosunuz ?unluler nasil veriyo oyle dog sonrasi iki ayda bir suru kiloyu merak ediyorum.

Aynen dinen fln hükmü yok :) gelenek işte büyükleri kirmamak amaç :) sonuçta gelişip gelişmemesi Rabbim in elinde olan bisey tıbbi bı sorun varsa şifa Mevla dan Dr lar vesile olur 40 ta elekten su gecirmedik diye mı çocuk gelismicek mezar açık konusu bizde de geçer o da inandırıcı gelmiyo ama belki şöyle düşünüp soyluyo olabilirler hanı lohusayiz ter atiyoruz hasta olunur fln Allah korusun yada ne bilim besmelesiz bı yere basariz fln belki bu tür şeylerden dolayı diyorlardır onu da :)

benim ikinci gün bugün daha huzursuzdu düne göre, az önce uyuttum ama tilki uykusu uyuyor çok zorlandım

1. ay 1300 almıştı 2. ay 500 almisti bu ay normal iki ayı birlikte düşününce mama verme gelecek ay kontrolünde belli olur dedi ama için rahat değil
Bugün doktora sordum bir ayda ne kadar alması lazım diye en az 500 alması yeterli dedi yani normal ama bir önceki aya bakınca azmış gibi olmuş ben mama vermiyorum ve bebeğim erkek o yüzden kıyaslama yapamayacağım sen elinden geleni yap sonuçta kızlar biraz minyon olabilir önemli olan sağlıklı olması

Bizimkinde yok. Doktor gidince bi kere ver suruo bi de yatarken verirsin dedi gekincs verdim uyudu bi 3 saat filân sonra uyandi 2 saat oyalandi simdi tekrar uyutmaya çalışıyorum atesi yok cok şükür

Ünlüleri bilmem de 15 kilo almıştım 1 ayda geri verdim:) nasıl dersen 10 uncu günden beri kızıma yalnız bakıyorum annem ya da kayınvalidem yok yanımda.. bu koşturmacanın içinde uyku ve yemek pek olmayınca da koşa koşa gitti kilolar:) bir de çok su içiyorum sadece..

Benim oglan bence kolik değil psikolojik sorunları var galiba yine bir kriz anı ve bitmek bilmeyen cinsten ve sonumuz koridorda şuan bebek arabasının içinde uyuyo

Benim kız da evden çıkıyorum köşeyi dönmeden uyuyor bebek arabasında geceleri uyumazsa çocuk arabasında sürecem
Ben denesim ya evde işe yaramıyor :) ayy o kaynanaların topunu benzin döküp yakacan. Ben mesafe koydum iki haftadır gelemiyodu evime bugün eşimi aradı burdan geçiyomuş uğrucakmış iki dakka sevmek için normalde kal gitme derdim demedim çekti giti hahayy :)) beni bu hale o getirdi valla

Benimki şuan koridorda arabada bende beşiği kaldırıp odama arabayı mı koysam bildiğin horluyo şuan

Nasıl bisey bu ya saatini şaşırtmıyor gün içinde ne iyi diyodum ama her akşam mutlaka 7-10 arası geliyo

Nasıl bisey bu ya saatini şaşırtmıyor gün içinde ne iyi diyodum ama her akşam mutlaka 7-10 arası geliyo
Benimkide aynı canım 7 den 10 kdr ne yapacağımızı şaşırıyoruz uykusu geliyo bi türlü uyuyamıyo sinirden ağlıyo sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…