2017 Şubat Anneleri

ben zeytinyağı gülsuyu krem karıştırdım sürdüm biraz beklet saçına makyaj pamugu ile kas ve kulaga kulak çubuğu ile surdum
saçını fırçaladım kasları ve kulağı yavaş yavaş kulak çubuğu ile sildim sonrada banyo ohhh mis

ne güzel canım ya benimki ilk haftalar ilgileniyordu artık hizmet bekliyor resmen
Sakin bi bebekti oysa karnimdayken :) sonradan iyice agrasiflesti ya :)
benimki karnimdada deliydi simdi de hem çok hareketliydi hem sürekli hıçkırırdı hemde uyumazdı degisen birşey olmadolmadı gece bile kıpır kıpırdı cadı doktora sordum hamileyken kac defa normal hareket eden bebek sağlıklıdır sevin bence derdi

Gazi olmaz mi kolik mastitten beri az geliyor, kanallar insallah acilir..
canım kızımkızımda kolik anlattığını yaşıyoruz aynı şekilde ayrıca bende lansinoh manuel kullanıyorum ve benim gogsum de dolu gibi sert ağrıyor ama ilk günlere göre az sağıyor bende tıkanıklıktan supheleniyorum

Bende bu kadar beklemiyodum ama yapiyo sağolsun :) arada bizimki de hizmet bekliyor hepsi aynı işte :)

Benimki sonradan cildirdi demek ki :)

Kızlar bebekleriniz kaçta yatıp kalkıyor? Geçen arkadaşımla konuştum 11 gibi yatıp 9 gibi kalkıyormuş. Biz genelde 5-6 gibi kalkıyoruz ya. 1 kere 10da kalkmıştı onda da tüm gece sancılanıp ağlamıştı zaten uyumamıştı. Normalde öğlen 3e kadar uyuyan bünyem baya sarsılmış durumda

Dun aksam 17.30 da uyandi.10 15 dk uyuyup uyandi surekli Gece 23.30 du uyudugunda o da zorla uyudu. Gece 3 te uyandi emzirdim. Sabahta 6 da uyandi ve hala uykuyla savasiyor uyumamak icin

Ne kadarlık o bebek 11 de yatıp 9 kalkiyo biz sürekli uyuyoz uyaniyoz en fazla uykumuz gece o da 2 saati ancak buluyo

Tamam cnm bi bakaym ona sen siparidin gelince yine bize yaz olur mu??

Bi kac ay sonra daha kolaylasr her sey sanki bzm icn de etrafi tanimaya başladkca tepki verdikçe oyundan anladikca bebekler..simdi erkekler sıkılıo yedir gaz cikar uyut modundan :) bnm emzirme ve süt işleri iyce kesat bu arada..ek gidaya erken gecicez o zamn biraz daha rahatlarm psikolojik olarak..bnm derdim de bu işte.. napalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…