2017 Şubat Anneleri

Teşekkür ederim canım.bende 65 ile hamile kaldım 80 ile doğuma girdim 69 la çıktım doğumdan sonra senin gibi yedim 75 e çıktım süt olsun diye .şimdi 63.5 la hamile kaldım ama ramazanda başta oruç tutuyordum ozaman kilo aldım bugün sabah tartıldım 65.4 yani aldım bile daha başındayım . İlk hamileliklde ilk 4 ay almadım verdim.bunda ramazan şaşırttı beni.geç yemek yemek.ama verriz ya ilkden tecrübeliyiz.sıkı bir spor yine fit oluruz.çokda takmıyorum çocugum sğlıkkı olsunda gerisi boş veririz kiloları.
ben henuz kilo almadım ödem olmuştu oda indi çok şükür . hiç kilo almamak değil derdim bebeğime yeterince klio almak doğum sonrasi mutlu sağlıklı anne olabilmek
Kızlar bugün kontrole gittim ama henüz kalp atışını duymadık daha erkenmiş.6 haftalık ve 15mm olmuş bebişimiz.15 gün sonra gel dedi.

Birde axid ilaç kullanan var mı.kullanan ne için kullanıyor.
kullanmadımcanım hiç dr açıklamadımı

Malesef bende hiç iş yapasım gelmiyor ev aşırı pis geliyor gözüme ama kalkacak halim yok mide bulantısı geçene kadar kimse benden birşey beklemiyor zaten
eevet benimde ev çok pis geliyor :KK43: eşim hiç aldırmaz sorun bende
Kızlar o gün acile gitmiştim mide bulantısı için gitmişken kalp atışı duymak istedim çünkü 6+2 ydi ve ben görmedim neyse doktor vajinal ultrason yapmak zorundayım dedi tamam dedim.. Ve o ultrasona prezervatif takmadı yani çok afedersiniz herkesin vajinasına giren şeye kondom takmadı nasıl bir doktor Allahından bulsun.. Bende prezervatif yakın hocam dedim sinirli sinirli taktı nyse ben elimi ona degdirmedim etmedim bana 'sakın pis ellerini bana değme' dedi.. Çok gururum kırıldı ama o anki şoktan bir şey diyemedim... Şikayet etsem adını bilmiyorum.. Demem o ki vajinal ultrasonda mutlaka kondom taktırın dha önce kaç kez oldum hepsi takmıştı.
drmu öyle dedi sana yuh onabence şikayet et iki üç kez okudum yanlısmı anladım diye bence misilleme yapmış sana . hem niye dokunacakmıssınkı ona hadsizmine

Güzel anneler oku oku bitiremedim bugün. Ne güzel paylaşımlar olmuş . Hepimiz de az da olsa bi tedirginlik var hamileliğimizin sağlıklı geçmesi için. Rabbim bu ayın hürmetine hepimize sağlıklı hamilelik geçirmemizi ve sağlıkla evlatlarımızı kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah. Bende kalp atışı için bayram sonrası gidicem inşallah.

Güzel anneler oku oku bitiremedim bugün. Ne güzel paylaşımlar olmuş . Hepimiz de az da olsa bi tedirginlik var hamileliğimizin sağlıklı geçmesi için. Rabbim bu ayın hürmetine hepimize sağlıklı hamilelik geçirmemizi ve sağlıkla evlatlarımızı kucaklarımıza almamızı nasip etsin inşallah. Bende kalp atışı için bayram sonrası gidicem inşallah.
amin canımmm

Kızlar o gün acile gitmiştim mide bulantısı için gitmişken kalp atışı duymak istedim çünkü 6+2 ydi ve ben görmedim neyse doktor vajinal ultrason yapmak zorundayım dedi tamam dedim.. Ve o ultrasona prezervatif takmadı yani çok afedersiniz herkesin vajinasına giren şeye kondom takmadı nasıl bir doktor Allahından bulsun.. Bende prezervatif yakın hocam dedim sinirli sinirli taktı nyse ben elimi ona degdirmedim etmedim bana 'sakın pis ellerini bana değme' dedi.. Çok gururum kırıldı ama o anki şoktan bir şey diyemedim... Şikayet etsem adını bilmiyorum.. Demem o ki vajinal ultrasonda mutlaka kondom taktırın dha önce kaç kez oldum hepsi takmıştı.
Yuh yani Nasıl takmaz ya. Herkese ayrı makina kullanmadığına göre!!!

Çok sinir bir durum olmuş. Gittiğin tarihi belirterek şikayet edebilirsin herhalde. Bu terbiyesizliği yapmaya kimsenin hakkı yok.

Kızlar bu çatlakları önlemek için sürülen yağları İlk aylarda kullanmak cildi besliyor diyorlar kullanan var mı ? 2. Hamilelik yaşayanlar tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeleri almak isterim.
Bugün kafama boş gebelik takıldı :ruh: eşimde varikosel çıktı perşembe ameliyat olacak. İlk öğrendiğimden beri hamilelikte bir sorun olduğunu düşünüyor hep temkinli yaklaşıyor. Sperm kalitesi iyi değildir dnası bozuk olabilir diye beni korkutuyor... Şu kalp atışını bir dinleyebilsem rahatlayacağım. Bi de yolk kesesi tam olarak ne zaman görülüyor ? Benim keseyi çarşamba gordu doktor yolk ile ilgili birşey demedi diğer cuma kalp atışı içim çağırdı. Pazartesi devlete gidicem orada da bakar doktor o zamana oluşmuş olur mu yolk kesesi ?
Kızlar bu çatlakları önlemek için sürülen yağları İlk aylarda kullanmak cildi besliyor diyorlar kullanan var mı ? 2. Hamilelik yaşayanlar tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeleri almak isterim.
Bugün kafama boş gebelik takıldı :ruh: eşimde varikosel çıktı perşembe ameliyat olacak. İlk öğrendiğimden beri hamilelikte bir sorun olduğunu düşünüyor hep temkinli yaklaşıyor. Sperm kalitesi iyi değildir dnası bozuk olabilir diye beni korkutuyor... Şu kalp atışını bir dinleyebilsem rahatlayacağım. Bi de yolk kesesi tam olarak ne zaman görülüyor ? Benim keseyi çarşamba gordu doktor yolk ile ilgili birşey demedi diğer cuma kalp atışı içim çağırdı. Pazartesi devlete gidicem orada da bakar doktor o zamana oluşmuş olur mu yolk kesesi ?
Canım bu benim 2. bebiş. ilkinde 3. ayda kaşıntıdan şikayet etmiştim doktora. o da çatlaklar başlayabilir demişti ve bir krem önerdi. Hiç çatlağım yok çok şükür. Yine kullanacağım ondan

Orası çok berbat bir hastane bana o gün nöbetçi olan doktorun adını demezler bile şikayet etmek istiyorum ama adını nasıl alacağım
Canım sen sağlık müdürlüğüne şikayet et onlar mecbur vericekler bilgileri sen derdini dedin düzelttin ,, çekinen insanlara sesi çıkamayanlara onu yapmasını engellersin

Çok geçmiş olsun. Şikayet et bence de

Arkadaslar bi kac gundur yazamadim bugun doktora gittim zeynep kamil e ssvd yapan doktor ile konustum tam 45 dakika surdu gorusmemiz inanilmaz ilgili bi doktordu cok guzel herseyi anlatti bana olumlu olumsuz tum yonlerini hastahane prefabrikti ve cok kalabalikti pek begenmedik esimde bende ama doktoru cok begendim artik takibimi orada yaptiracagim insaAllah 12. Hafta da gel ikili testini yapalim dedi minnakimi da gordum tekrar kalbi pit pir atiyordu cok sukur ama kan sonuclarim pek iyi degil demirim ferritinim d vitaminim yerlerde zaten coraspin progestan clexane ve folik kullaniyordum simdi ise bunlara bide ferro senol devit3 bide bagirsak duzenleyici verdi ben bu kadar seyi nasil icecegim ya digerlerine usenirken igneden karnim mosmor oldu zaten :KK43:

Arkadaşım doktorun adını ogrenebılır mıyım?

BMerhaba güzel hamisler... ne çok yazıyorsunuz yetisemiyorum. 2 yaşında bir ufaklık var telefonu vermiyor...
Cogunu okudum aklımda kalanları yazayım.
Yavrusu nun kalbini duyanlar gözünüz aydın darısı bizim başımıza.saglicakla kavusalim hep beraber...
yerleşme kanamasını ben de görmedim. Önceki hamileligimde farketmistim..
Tereddutler zirve oluyor bende... en son Kaykay da çocuğun tuttugumdan bu yana 4 gözle umutla korkuyla cumartesini bekliyorum. Dualarinizi eksik etmeyin.

Canım sen sağlık müdürlüğüne şikayet et onlar mecbur vericekler bilgileri sen derdini dedin düzelttin ,, çekinen insanlara sesi çıkamayanlara onu yapmasını engellersin

Çok geçmiş olsun. Şikayet et bence de

Saglik mudurlugunden bir sor. Bu sırada BIMER e de şikayet et. Illaki araştırıyorlar.

Kızlar bimer e yazdım şu hastane şu saat acilde ki doktor yazdım adı yok işe yarar mı adını nasıl öğrenebilirim

Kızlar bimer e yazdım şu hastane şu saat acilde ki doktor yazdım adı yok işe yarar mı adını nasıl öğrenebilirim
Hastaneyi ara. Şu gün nöbetteki drun adını öğrenebilirmiyim kendisinden çok memnun kaldım sürekli gelmek istiyorum de kesin verirler ozaman. Pis kadın. İnsanlıktan nasibini almamış. Allahından bulsun.

Hastaneyi ara. Şu gün nöbetteki drun adını öğrenebilirmiyim kendisinden çok memnun kaldım sürekli gelmek istiyorum de kesin verirler ozaman. Pis kadın. İnsanlıktan nasibini almamış. Allahından bulsun.

Hastaneyi arayip dün akşam göründum verdiği ilaçla ilgili bişey soracağım desen adını söylerler mi acaba...

Sanmıyorum kızlar çünkü ankara nın en kalabalık hastanesi cok fazla doktor vardı acilde cok üzgünüm adını alamadığım için ins bimer işe yarar

X