2017 Şubat Anneleri

Gözünaydın:) sağlıkla büyüdüğünü görmen dileklerimle inşallah..

oğlum var başka bakanım olmadıgı için mecbur kalkıyorum şikayet ediyor bana eskisi gib,i güzel kahvaitı hazırlamıyorsun diye
Yaa kıyamam kaç yaşında oğlun, bnmki 32 aylık daha tam anlayamıyor olayı tabi arada söylüyorum bebek gelcek falan diye kapıya koşuyo aciyo bebek diye cagiriyo zavallım ne zannediyosa inşallah kıskançlık çok olmaz

hadi hayırlı olsun gözün aydın şubat anneleri olarak manyamaya başladık sanirim bu kadar telaş heyecan normal mi acaba

bunu bende anlamıyorum ciğ ete dokunmadan nasıl yemek yapcaz nasıl beslencez
Esimde dr.dediklerini duydugu için sağolsun o yaptı et türü yemeği ama ben evlendigim günden bu yana alışkın değilim öyle nazlı bir yapım yok yemeği başkası yapsın ben yiyeyim hallerim yok ama ilk bebek olunca denilen seyleride göz ardı edemiyorsunuz.Ama bu durum sıktı beni onu elleme buna dokunma!

7 yaşında. biz zaten ikinciyi onun isteği üzerine yaptık parkta herkes kardesinden bahsediyormus onun neden yokmus . bana kıskanacakmıs gibi gelio ama inşallah kıskanmaz

bugun anneanneme gönder beni dedi o çok guzel kahvaltı hazırlardı özenemiyorum tansiyonum çok dusuk hızlıca hazırlıyorum babada oruc olunca tek yiyor hoşlanmadı bu durumdan . kucagıma gelmek istio alamayıncada uzuluyor

ben ilk hamileliğimdede hiç dikkat etmedim drumada sordugumda çiğ ete dokunup sonra yiyecegin seye dokunma ellerini yıka dedi hiç dokunmucaksın diye bişi yok dedi

ben ilk hamileliğimdede hiç dikkat etmedim drumada sordugumda çiğ ete dokunup sonra yiyecegin seye dokunma ellerini yıka dedi hiç dokunmucaksın diye bişi yok dedi
Bencede yaa böyle olmalı.Yavrucaginla konussan olmaz mi ki şimdiki çocuklar maşallah çok zeki ve herseyi anlıyorlar.

Kızlar et hakkındaki yorumlarınızı gördüm benım doktorum cıplak elle cıg ete dokunma dedi ilk uc ay ozellikle hatta bi yakınım cıg ete dokundugu ıcın cocugunun beynınde su toplamıs doktorlar dogumdan sonra mudehale edebıldıler sukur sımdı ıyı ama sız cok dıkkat edın ben beyaz eti bile eldivensiz ellemiyorum ne olur ne olmaz bakteri cabuk bulasıyormus

Benimde 2014 aralık dogumlu bir oğlum var .mecburen alıyorum kucagıma artık allaha kaldı.rabbim güç versin bize.

Batıl inanç canım çok takılmayın .ilk hamileliğimde benide çok korkuttular şükür bişeycik yok oğlumda.istemsiz yapma denileni yapıyorsun zaten onedenle inanmayın öle şeylere tadını çıkarın hamileliğin.

Annelik endisesi herkeste oluyor ama sen tevekkul et allah a emanet bide pozitip dusun bebeklerimizin bizim mutlulugumuza ihtiyaci var

Hosgeldin canm bende yeni katildim yeni gordum yani bebisimde daha cok kucuk kalp atislarini bile daha duyamadik 4haftalik suanlik bas donmesi ve yorgunluktan haric bisey yok insallah da boyle gecer

İnşallah tatlım.
Ben de 6 haftalıkken bile kalp atışı duyamadım ama kıpırtıyı gördük.
Erkek mi olcak ki seninki acep, erkekte bulantı pek olmazmış :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…