2017 Şubat Anneleri

Benim 6 gundur araliksiz bulaniyo surekli kraker yiyorum. Bu gidiste serum taktiricam artik inanilmaz halsizlik oluyo birsey yiyemedigim icin. Ama hergun bulanicak diye bisey yok. İcini ferah tut bence hic bulanmayip sglikli bir hamilelik geciren cok var.

merhaba kızlar,
birden fazla topik olması pek iyi olmamış. Allah izin verirse şubat annesi olacağım. 2. cocuğum olacak inşallah. 2014 doğumlu bir oğlum var. daha küçük olduğu için kucağıma vs alıyorum o nedenle hamilelik ile ilgili çok fazla tedirginliklerim oluyor. ilk gebbeliğimde bir düşüğüm var inşallah hepimiz sağlıcakla alırız kucağımıza...

Tıpkı beni anlatmışsin ilki bos gebelik sonra 2013 doğumlu bi oğlum var ve şimdi tekar hamileyim ve oğlumda 9 ay yattım hep kanamam düşük riskim vardı bunda da ödüm kopuyo

Merhaba canım bnm de oğlum 2014lü ve bn de kucağımda vs ile taşımak zorunda kalıyorum. Tedirginim ama çocuğun da bana ihtiyacı var fazlasıyla. 1. Hamilelikte insan daha prenses oluyor sanırım o zaman çok dikkat ediyordum ağır kaldırmamaya falan şimdi istesemde mümkün degil

Amin... Güzel olcak diye dusunmekde fayda var :) cogumuzun gecmısınde yasadıgı bır takın sorunlar var inşallah herşey güzel olcak :)

Tıpkı beni anlatmışsin ilki bos gebelik sonra 2013 doğumlu bi oğlum var ve şimdi tekar hamileyim ve oğlumda 9 ay yattım hep kanamam düşük riskim vardı bunda da ödüm kopuyo

en ufak şeyde pimpirikleniyorum. hayırlısı ile tamamlamak nasip etsin Allah. daha hiç ultrasonda gormedik. haftaya cmt gideceğiz.

sorma canım yaa... sadece kucağına almak olsa.. dün yüksek bir kaykaydan kaydı, ben de yarısında tutuyordum yine tuttum ama birden içimde bişey acıdı, o zamandan beri korkuyorum hem de nasıl. hepsinin yeri ayrıymıs lütfen dua edin bişey olmasın. sağlıklı olsun...

Amin... Güzel olcak diye dusunmekde fayda var :) cogumuzun gecmısınde yasadıgı bır takın sorunlar var inşallah herşey güzel olcak :)

inşallah canım inşallah herşey güzel olur

Nasıl mumkun olsun geldi az önce üstüme hopladi vallaha allaha emanet karnimdaki

Merhaba kizlar bende insallah subat annesi olacagim suanda bes haftalik olmustur 4 haftalikkan gittim allaha sukur keseyi gorduk iki hafta sonra gel dedi kalp atislarini dinleyelim o gunu heyecanla bekliyorum. Ama bi sorum olucakti size sanki adet olucakmisim gibi belime agri giriyo bi dakika sonra geciyo sizce normalmi cok korkuyorum

Merhaba. Hoşgeldin aramıza
Evet topicler birleşse daha güzel olur ...

Hoşgeldin.Sağlıkla alalım hepimizde kucağımıza inşallah.
Benim 4 yaşındaki danam bile ara sıra kucak istiyor,oyun oynarken tekmelemeler filan.. Allaha emanet karnımızdakiler..

Hoşgeldin canım.
İlk bebek herhalde :)
Adet olacakmış gibi ağrı ve batmalar çok normal.. İlk haftalar benimde oldu

Bende daha gitmedim doktora erkendr diye gittiğimde hem kalpatisi falan da duyarım diye haftaya gidicem bende.. aynı korkular bende de var 2 gecedir rüyamda kan içindeyim.. Allahım hayra çıkarsın sagsalim kucağımıza almak nasip etsin cumlemize

Evet canm ilk gebeligim aslinda uc ay once dusuk yaptim kimyasal gebelikti. Simdi allaha sukur kesemizi gorduk ama iste boyle agrilar fln aklima kotu seyler getiriyo. Seninde ikinci gebeligin heralde insallah sagsalim aliriz kucagimiza

Evet canm ilk gebeligim aslinda uc ay once dusuk yaptim kimyasal gebelikti. Simdi allaha sukur kesemizi gorduk ama iste boyle agrilar fln aklima kotu seyler getiriyo. Seninde ikinci gebeligin heralde insallah sagsalim aliriz kucagimiza

Hoşgeldiniz hayırlı olsun benim ilkide öyleydi buda öyle sanırım bazılarında bele daha çok ağrı yapiyor..

Canım aynilar ya benimki de kreste tek çocuk olan iki kişiden biri. Epey abartti kardeş olayını duaları tuttu herhalde :) umarım doğunca da devam eder bu istekleri...

Genel olarak oluyor yerleşme kanaması diye biliyorum, kendi kendime paranoyak oldum yerleşmedi mi acaba diye neyse tamam sakinim
Kan şeklinde değil ama akıntı kahverengi şeklinde geldi bir kereye mahsus. Regl olacağımı düşündüm devamı gelmemişti telefonda yerleşme dedi dr. Ama ilkinde yasamadim

Hosgeldiniz Hayırlı olsun. Kendinizi hazır hissedince başlayın bulantiniz falan varsa sabırsız olabilir insan. Wc eğitimi oglumda en zorlandığim şeydi alışması 3-4 gün ama anne hazır olmalı çok sabırlı olabilmeli Allah kolaylik versin. Tam mevsimi birde eğitim için :):):)

Hayırlı olsun hg. İnş sorunsuz geçer aklınıza kötü şeyler getirmeyin .
iki gebelik yaşadım birinde herşeyi yaptım yokmuş nasibi ikincide de dikkat ettim ama çalışıyordum da çok şükür bir olumsuzluk olmadı gayet keyifli geçti. Bunda da öyle dikkat ediyorum duamı ediyorum..

Merhaba kızlar gebislerimize hayırlı uğurlu olsun allah kucağınızda göstersin insallah.Diğer topikte yazıyordum ama orda çok yazan yok burda muhabbet güzel :) bende allah nasip ederse şubatta anne olcam. 6+2 hamileyim.Kesesini ve yolk kesesini gördük ama kalp atışı net değilmiş.Haftaya tekrar gitcem dr.

Son düzenleme:
Unutmuşum valla ya 6.haftada kalp atışı duyulmuyormuydu unuttum valla hersey sil baştan

Unutmuşum valla ya 6.haftada kalp atışı duyulmuyormuydu unuttum valla hersey sil baştan
Duyan arkadaslarim var ama biz duyamadik çok endişe ettim.Dr 8 haftaya kadar duyulmazsa sorun olcagini söyledi bakalım nasip artık eskiden doplerde kalp sesini dinletirlermis şimdi dr yeni yapılan çalışmalara göre ultrason sesinin bebege zarar verdigi bilimsel calismalarla kanitlanmis.
ultrasondan sesini 12 haftadan önce acmiyorlarmis.Atan kalp tik tik görünüyor ama biz duymuyoruz

Kizlar normalde haftaya cuma cagirmisti doktorum ama dun gece ruyalarima girdi dayanamadim baska doktora gittim belki gorurum bebegimi diye. Gordum hemde kalp atislarini dinledim. O an elim ayagim titredi ne diye bagiracagimi bilemedim :) esim oruclu oldugunda,ben disarda biseyler yiyip geleyim diye ciktim evden. Ona da vericem mujdeyi erkenden:) cok sukur yaaa cok sukur. Darisi tum annelerin basina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…