2017 Şubat Anneleri

Kızlar bişi sorcam.
Benim sabah bulantım orta düzey.
Yani kusacak kadar değil.
Ama eşim sahura kalkınca uyanıyorum uykum hafif, ve o anda çok şiddetli oluyo bulantı.
Gece bulantısına doktor bile şaşırdı.
Genelde sabah olur dedi.benzer bi durum yaşayan var mı?
Bu arada 4., 5. Haftasında olanlar niye bulantım yok diye endişelenmesin bence.
Benim mesela 6. Haftaya kadar sadece halsizlik göğüs hassasiyeti ve koku hassasiyeti vardı.6da başladı bulantı.

Kızlar bu çatlakları önlemek için sürülen yağları İlk aylarda kullanmak cildi besliyor diyorlar kullanan var mı ? 2. Hamilelik yaşayanlar tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeleri almak isterim.
Bugün kafama boş gebelik takıldı :ruh: eşimde varikosel çıktı perşembe ameliyat olacak. İlk öğrendiğimden beri hamilelikte bir sorun olduğunu düşünüyor hep temkinli yaklaşıyor. Sperm kalitesi iyi değildir dnası bozuk olabilir diye beni korkutuyor... Şu kalp atışını bir dinleyebilsem rahatlayacağım. Bi de yolk kesesi tam olarak ne zaman görülüyor ? Benim keseyi çarşamba gordu doktor yolk ile ilgili birşey demedi diğer cuma kalp atışı içim çağırdı. Pazartesi devlete gidicem orada da bakar doktor o zamana oluşmuş olur mu yolk kesesi ?

bunu bende anlamıyorum ciğ ete dokunmadan nasıl yemek yapcaz nasıl beslencez
Ben devletteki doktora çiğ ete dokundum tahlilleri o yüzden biraz erken yaptırmak istiyorum dedim güldü bana. Dünyanın yarısı çiğ etle besleniyor öyle bakarsak o ülkelerde hep sakat bebekler dünyaya gelmesi lazım dedi o_O

Kızlar bu çatlakları önlemek için sürülen yağları İlk aylarda kullanmak cildi besliyor diyorlar kullanan var mı ? 2. Hamilelik yaşayanlar tecrübeli arkadaşlardan tavsiyeleri almak isterim.
Bugün kafama boş gebelik takıldı :ruh: eşimde varikosel çıktı perşembe ameliyat olacak. İlk öğrendiğimden beri hamilelikte bir sorun olduğunu düşünüyor hep temkinli yaklaşıyor. Sperm kalitesi iyi değildir dnası bozuk olabilir diye beni korkutuyor... Şu kalp atışını bir dinleyebilsem rahatlayacağım. Bi de yolk kesesi tam olarak ne zaman görülüyor ? Benim keseyi çarşamba gordu doktor yolk ile ilgili birşey demedi diğer cuma kalp atışı içim çağırdı. Pazartesi devlete gidicem orada da bakar doktor o zamana oluşmuş olur mu yolk kesesi ?
Korkma canım hatirlarsan demiştim benim eşim de de varikosel çıkmıştı ve ben o ay yanı işte bu ay hamile kaldım çok şükür bugün de kalp atışlarını duyduk 6+2 dedi drum sende duyarsın inş bende hep bi tedirgindim ama çok şükür kese şekli boyutu kalp atışı hepsi şuan için normal dedi ama bizim için 12. Haftaya kadar hep risktir o gözle bakarız dedi inş sende duyarsınız yolk saç i da ben 5. Hafta da gordum onu da görürsün bence

Açlık bulantı yapmasa meyve kraker idare edicem ama bünye istiyo.yeterli beslenmemekte bulantı yapıyo sanırım.
Aynen öyle ama önemli değilmiş bugün dr uma sordum bebeğin beslenememe gibi bi durumu olur mu diye 3 ayına kadar o kendi besleniyor neyi yiyip içtiğinde rahatsan öyle yap zorlama dedi

Korkma canım hatirlarsan demiştim benim eşim de de varikosel çıkmıştı ve ben o ay yanı işte bu ay hamile kaldım çok şükür bugün de kalp atışlarını duyduk 6+2 dedi drum sende duyarsın inş bende hep bi tedirgindim ama çok şükür kese şekli boyutu kalp atışı hepsi şuan için normal dedi ama bizim için 12. Haftaya kadar hep risktir o gözle bakarız dedi inş sende duyarsınız yolk saç i da ben 5. Hafta da gordum onu da görürsün bence
Inşaallah canım evet aynı bizim durumlar seninle bizde ikisini de aynı anda öğrendik. Şaşkın şaşkın korkuyla dolanıyorum hep birşeyleri kafama takıyorum maalesef. Inşaallah görünür çok sağol:dua:

Kızlar bişi sorcam.
Benim sabah bulantım orta düzey.
Yani kusacak kadar değil.
Ama eşim sahura kalkınca uyanıyorum uykum hafif, ve o anda çok şiddetli oluyo bulantı.
Gece bulantısına doktor bile şaşırdı.
Genelde sabah olur dedi.benzer bi durum yaşayan var mı?
Bu arada 4., 5. Haftasında olanlar niye bulantım yok diye endişelenmesin bence.
Benim mesela 6. Haftaya kadar sadece halsizlik göğüs hassasiyeti ve koku hassasiyeti vardı.6da başladı bulantı.
Aynen 4.-5. Hafta da bende bisey yoktu 6 ya girdim başladı hatta çok guzel yiyodum ama bu hafta berbatim :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Bizde bugün 6+3 te ilk defa gittik doktora. Çok sukur bebiside gördük kalp atışlarında. Ama görene kadar heyecandan ruhumu teslim ediyordum. Ekran açıldığı gibi kalbini gördüm çok şükür. Doktor dinletti de. Inşallah hepimiz sorunsuz atlatiriz hamileliği. Bir ay sonra çağırdı tekrar. Herşey yolunda bir problem yok dedi maşallah. kalp atışını duyanlar kac attığını biliyormusunuz.

Kızlar ben gidiyorum çamaşırlar çıktı onları asayim biraz temizlik yapayim.Çalışınca herşey hafta sonuna kalıyor.Hamilelikte eve gelince hemen uyumak istiyorum içim uyuyor sanki hep :))):anneadayı:
kolay gelsın canım ben sıcaktan uyuyamıyorum klimada kasıklarımda agrıya neden oldu

Kardeşi olacağını söylediniz mi, streslerdedir öyleyse
söyledik biliyor erkek olsun istiyor futbol oynamak için :-) bana yardımcı bir cocuk oğlum ama okul tatil oldu ya iyice sardı bana bu aralar

hiç işe yaramadı yağlar çatladım bol bol :-)

Ben devletteki doktora çiğ ete dokundum tahlilleri o yüzden biraz erken yaptırmak istiyorum dedim güldü bana. Dünyanın yarısı çiğ etle besleniyor öyle bakarsak o ülkelerde hep sakat bebekler dünyaya gelmesi lazım dedi o_O
yani bencede

Merhaba arkadaşlar. Bizde bugün 6+3 te ilk defa gittik doktora. Çok sukur bebiside gördük kalp atışlarında. Ama görene kadar heyecandan ruhumu teslim ediyordum. Ekran açıldığı gibi kalbini gördüm çok şükür. Doktor dinletti de. Inşallah hepimiz sorunsuz atlatiriz hamileliği. Bir ay sonra çağırdı tekrar. Herşey yolunda bir problem yok dedi maşallah. kalp atışını duyanlar kac attığını biliyormusunuz.
bende korkuuyla heyecanla ptesiyi bekliyorum kalp atışlarını duyarsam ağlarım herhalde gözün aydın darısı basımıza

Hamilelik takvimi eklemeye tıklayınca niye tarkanın düğün resimleri çıkıyo yav.teldem girdiğim için mi acebağ:KK53:

Inşaallah canım evet aynı bizim durumlar seninle bizde ikisini de aynı anda öğrendik. Şaşkın şaşkın korkuyla dolanıyorum hep birşeyleri kafama takıyorum maalesef. Inşaallah görünür çok sağol:dua:
Anlıyorum seni bende diyorum ya bu ay hiiccc beklemediğim için çok saskindim korku tedirginlik vardı inanamiyodum bende bu hafta mesela eşim için gitcektik kontrole noldu değerleri nasıl diye dusunurken Rabbim in hikmeti işte bak kendim için bebisi dusunuyorum o yüzden diyorum ki vardır bunda bi hikmet o yüzden hiç kendini yıpratma bu durumda Rabbim bize bunu verdiyse elbet bi yoluna koymuştur inş

Bu aralar biz 》》》:kusmuk:
Ay şu simge bile bulandırdı yaa.
Iyk.
Ahahah ya benim bulanmayan midemi bile bulandirdi bu yaa :KK53: erken başlamış sizin bulantılar allah yardımcınız olsun, oğlumda çok rahattim 3.5 aylıkken başladı 2 hafta sürüp geçmişti.. bakalım bunda nolcak.. bulantim yok ama sıcaktan heralde pek yiyesim yok...

bende korkuuyla heyecanla ptesiyi bekliyorum kalp atışlarını duyarsam ağlarım herhalde gözün aydın darısı basımıza
Cok sagol. Darisi basiniza insallah. Aglamadim ama kafa uctu gitti. Doktordan cikinca esime soruyorum doktor ne dedi ben ne cevap verdim diye. Ama malesef edin benden çok uçmuş. Oysaki o kadarda soğuk kanlı duruyordu meğer adamın içinde firtinalar kopuyormus.

Son 2 haftaya kadar sürmüştüm fas tan argan yağı getirmiştim onu kullanmıştım catlamadi ama son 3 hafta bacaklarima sürmedim bitek oralar çatlamışti çünkü başka yerimde hiç catlak yok. . Son 2 hafta hızlı kilo alındığı için daha önemli son haftalar

Cok sagol. Darisi basiniza insallah. Aglamadim ama kafa uctu gitti. Doktordan cikinca esime soruyorum doktor ne dedi ben ne cevap verdim diye. Ama malesef edin benden çok uçmuş. Oysaki o kadarda soğuk kanlı duruyordu meğer adamın içinde firtinalar kopuyormus.
benim eşim bende sogukkanlı ben cok panik oluyorum hatta kanamam oldugunda eşim yanımda olmasaydı aklımı kaçırabilirdim. yaşadığım terslıklerden dolayı cok korkuyorum sanırım oğlumda hiç böyle olmamıstı

X