2017 Şubat Anneleri

Doktor çok önemli, doktordan aldığın enerji hamileliği çok etkiliyor.

errik benim de mide bulantılarım, bel ağrılarım bazı günler çok fazla oluyor, bazen hiçbir şey hissetmiyorum. Hemen vesvese geliyor ama sonra tekrar başlıyor.

Normal doğum işlerine gelmiyor malesef herşey para olmuş yazık. Normal doğurdum ben yeniden doğdum sanki. hemen ayaklandım. Sizi de tebrik ederim normal doğum istediğiniz için.
Cok istiyorum ya insaAllah bugun ki doktor da bana guven verdi yapanlar da cok ilk dogumum da cok istememe ragmen nasip olmadi bu sefer ki insaAllah nasip olur

Bir de denize girecekler güneş lekeleri kalıcı olabiliyor dikkat edin ben yüzüm için solante pregna aldım 90₺ ama leke olmasın diye değer

İstanbullu arkadaşlar ne yapicaz böyle sizde ben gibi misiniz? Sadece yemek wcye kalkiyorum resmen sıcaktan tansiyonum da dustu full baygınlık. Oturdugum yerde afedersiniz sırılsıklamim.

çok sevindim sizin adınıza aklimdaydiniz gozun aydın olsun ...darısı kalp atışlarına. Bugün usenmeyip 2011 anne sayfasına baktım orada 6+2 de gormusum ben kalp atışını.

Hakkaten istanbul yanıyor ama ıkı gundur esinti rahatlattı ben cok bunaldım bu sene sagolsun esım klıma aldı bu yaz bıraz rahatladım ama dısarıya cıkınca fecii bi sıcakla karsılasıyorum

Ay tam zamanı olmuş ne güzel klimada bebisle serin serin oturun. zorunlu olmadıkça cikmamak daha iyi sanırım nem.orani arttı galiba. Benim ev serin olurdu cnm ama şuan essede ayaklarim ellerim yanıyor hamilelik hormonlarimizdan sanırım.

Hakkaten istanbul yanıyor ama ıkı gundur esinti rahatlattı ben cok bunaldım bu sene sagolsun esım klıma aldı bu yaz bıraz rahatladım ama dısarıya cıkınca fecii bi sıcakla karsılasıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…