2017 Şubat Anneleri

Omer bey'e gittim ben ama ssvd ye bakiyor sadece artik

Ya tamamen tesadüf oğlumla bu hamileliğimde sat larda aynı nasip olursa doğum tarihleride aynı olacak.

Benim iki düşüğüm oldu İnşallah bu sağlıkla doğar.
Çok güzel bir tesadüf ama ne güzel ya inş sağlıcakla kavusuruzda abilerinide ileride konusuruz nasıl olacak iki çocuklu:k

Kızlar normalde hamilelerin uykusu gelir benim sabah 7 de gözlerim fıldır fıldır
İlk gebeliğimde uyurdum hep şimdi noldu yine bir terslikmi var diye düşünmekten alamıyorum kendimi

Benim Yengem de emsey de doğum yaptı riskli gebelikler üzerine baya iyiymis orası ve Yengem de riskliydi drundan çok memnun kalmıştı

Teşekkürler arkasdaslar sağolun hepimiziz için hayırlısı olsun.midesi bulanan arkadaşlar leplebi öneriyorum.benimde göğüslerin ilk zamanlar çok dolgunlasmisti ve agriyodu uçları şimdi ağrı kalmadı ama dolgunluk var hala.mide bulantilarim çoktu her sabah kusuyordum.sanki bulantilarimda hafifledi.Çok midemi kaldıracak bi durum yoksa artık ogurmuyorum.çarşamba kontrolümüzde var bakalım.yatarak geçiriyorum ben progestan kullanıyorum o da uyutuyor baş dönmesi yapıyo...ve sabahları kahvaltı yapmak ist mi yorum ama bebeğim için zOrluyorum kendimi.azda olsa yemeye çalışıyorum daha fazlasını midem kabul etmiyor.ama öğlen gibi ve akşam çok güzel yiyorumm.

5 yaş ön ergen bir oğlum var :) her gece kardeş duası yapıp bizi suprize uğratan

Benimde 4 yaşında bir oğlum var.
Her gece kardeş duası yapan oğlum sayesinde hamileyim sanırım :)
İlk oğlum 6 ay bekleyiş sonunda geldi. Bu defa ise süpriz bir şekilde hamileyim.
Oğlumun duası diyorum ben de :)

Yengem de aynı sorunu yaşadı gebeliğin ilk öğrendiğinde coumadin kullanıyordu ve hep aldırmasını söylediler çok ağladı takiii emsey de ki dr la karşılaşana kadar gayet sağlıklı bi doğum yaptı bebisi de sağlıklı çok şükür Dr undan çok memnundu riskli doğumlar üzerine baya iyiymis orası

Selam kizlar şimdi girdim foruma, bir oğlum da var 2 yaşında , şimdi de ikincisi yolda oğlumun hamileliğinde buradan tanıştığımız arkadaşlarla facete gizli grup krduk, arkadasligimiz 2bucuk yıldır devam ediyor, o yüzden çok kıymet veriyorum size, eminim ki buradan da sağlam dostluklar kazanacağım önceki yorumları okuyamadim, belki konuşulmuştur bilmiyorum, yerleşme kanamaniz geldi mi? Bende hala birşey yok da bir terslik olmasından korkuyorum
He bi de oruç tutuyor musunuz? Henüz dr uma gitmedim de size bi sorayim bakalım

Kalp atışını bende duydum çok şükür darısı duymayanlara olsun inş şuan iyiyiz dedi normalmiş herseyimiz bakalım artık hayırlısı 12. Haftaya kadar dikkat dedi
Yaaa harika bi haber. Cok sevindim gozunuz aydin canim :) tabii ne olur ne olmaz ilk uc ay dikkat.

Kizlar herkese gunaydin. Bende hafif bi bas donmesi bi agirlik var. Acaba gebelikten mi yoksa progestandan olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…