2017 Şubat Anneleri

kesen gözüktüyse dış gebelik olmaz canım. kimyasalda değer 200 den yukarı çıkmıyor canım içini ferah tut.
Gerçekten mi ya oh sevindim :anne: pazartesi tahliller icin gideceğim inşaallah. Bi de devletteki doktor gösterir büyüdüğünü görürsem içim rahatlar.

Bende ayni durumdayim canim 4 gunde 2 kilo verdim. Sdc cubuk kraker yiyebiliyorum. Yatakdan kalkamiyorum:KK43: Beklicez yapicak bisey yok. İnsallah cok uzun surmez.
evde olsam sıkıntı yok ama calısıyorum ve ısyerımde 45 dk lık mesafede her sabah yol benı mahvedıo o_O

Benim kabızlık yana bi şikayetim yok ama acaip gaz problemim var. Doktor gaviscon diye bir surup gibi ilaç verdi ama sabah midemi bulandirdi bütün yediklerimi çıkardım. Progestan yapıyor galiba şişkinliği. Ne kadar dikkat etsem de aynı.
gaz bendede var normal aslında gebelerde sıskınlık vs

Gerçekten mi ya oh sevindim :anne: pazartesi tahliller icin gideceğim inşaallah. Bi de devletteki doktor gösterir büyüdüğünü görürsem içim rahatlar.

benden doktorlar kalp atışını duyduktan sonra tahlil istedi haftaya perşembe günü inşallah... geçen sene kalp atışını duyduktan sonra düşmüştü çok garip bir hallerdeyim ... hep bir korku , telaş eşimle aynı yatakta yatamaz oldum :KK43:

benden doktorlar kalp atışını duyduktan sonra tahlil istedi haftaya perşembe günü inşallah... geçen sene kalp atışını duyduktan sonra düşmüştü çok garip bir hallerdeyim ... hep bir korku , telaş eşimle aynı yatakta yatamaz oldum :KK43:
Rabbim sen koru:dua: Gece uykum benim de zorluyor hemen uyuyamıyorum düşünmekten diyor eşim.. Geçen pazartesi gittiğimde haftaya gel hem bakarız hem yaparız dedi tahlili. Öğlene kadar aç duracağım tahlil yapmam derse ısrar ederim kesin :KK12:

Geçmiş olsun cnm..Ihlamur içebiliyoruz doktorum bana gargara bile vermedi ıhlamur iç tuzlu limonlu gargara yap dedi.Her evde vardır viks ..Viks de sürebilirsin.Bana bunlar iyi gelmişti. Ben bir de ateşlenmiştim . viks sürünce terledim ve ateşi de atmıştım üzerimden....

Bugün dra gittim antibiyotik verdi ama kullanmaya cesaret edemiyorum sarımsak falan işe yaramaz dedi niye yaramasın ki anlamadım evet bende tuzlu limonlu yada elma sirkeli gargara yapıcam.

arkadaşlar bugün sincan koruya gittim Kürşat Baysala malesef beklentimi karşılamadı ne dr. Hastanede evime o kadar uzakki giderken de dönerkende kayboldum :KK43: mecbur çukurambar koruya devam edeceğim gibi görünüyor ama burasıda çok pahalı Allah yardımcımız olsun Rabbim inşallah kolaylığını verecek inanıyorum

Selam kızlar..Minnoşumu gördük kalbinin pıt pıt atışını gördük ..İçimde kızım olacak gibi bir his :KK200: SAT 07.05.2016 olmasına rağmen 7+2 çıktı. ..Ayrıca tartıda 3 kg fazla çıkınca diyetisyene yönlendirdi ona da yarın gideceğim. Bu bulantılar yüzünden hiç bir şey yiyemezken 3 kg artış progesteron hormonunun olurmuşç Ayrıca mide bulantıları için zofran diye bir hap tavsiye etti. Yemek yiyemiyorum diye üzülme 3 ay rahat ol yolk sac depondan alıp bebişi besliyor dedi. 3 aydan sonra da zaten düzeleceksin dedi(inşlllah) Bir sonraki randevumuz 11 temmuzda... Kalp atışı gözümün önünden gitmiyor yavrum benimmm:KK200::KK200::KK200:

Selam kızlar..Minnoşumu gördük kalbinin pıt pıt atışını gördük ..İçimde kızım olacak gibi bir his :KK200: SAT 07.05.2016 olmasına rağmen 7+2 çıktı. ..Ayrıca tartıda 3 kg fazla çıkınca diyetisyene yönlendirdi ona da yarın gideceğim. Bu bulantılar yüzünden hiç bir şey yiyemezken 3 kg artış progesteron hormonunun olurmuşç Ayrıca mide bulantıları için zofran diye bir hap tavsiye etti. Yemek yiyemiyorum diye üzülme 3 ay rahat ol yolk sac depondan alıp bebişi besliyor dedi. 3 aydan sonra da zaten düzeleceksin dedi(inşlllah) Bir sonraki randevumuz 11 temmuzda... Kalp atışı gözümün önünden gitmiyor yavrum benimmm:KK200::KK200::KK200:
Ne güzel haberler bunlar umut doluyor içim okudukça. Maaşallah bebisine :nazar: 3 ay dan sonra dediği sadece 5 hafta sonra haydi inşaallah.

:KK9: Ne güzel. İnşallah bende duyarım. Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin :dua:

Selam kizlar.
Kalp atışını duyanlar keseyi gorenler var masallah hayırlı olsun.
Kızlar uykuya çok düşenler varmış. Ben gibi hiç uyuyamayan yok mu?deli gibi uykum geliyor ama uyuyamiyorum mahvoldum artık. Dün gece sabahi ettim derken baş ağrım başladı ki gözüme vurdu .ardından mide bulantısı kusma. Baş agrisi da olunca Afedersiniz ogurdukce beynim patliyor zannettim. Dedim heralde tuvalete yigilip kalicam birde kızım var 4 yaşında mecbur kaldım bi parol içtim
Nasıl geçer böyle bilmiyorum

Selam kizlar.
Kalp atışını duyanlar keseyi gorenler var masallah hayırlı olsun.
Kızlar uykuya çok düşenler varmış. Ben gibi hiç uyuyamayan yok mu?deli gibi uykum geliyor ama uyuyamiyorum mahvoldum artık. Dün gece sabahi ettim derken baş ağrım başladı ki gözüme vurdu .ardından mide bulantısı kusma. Baş agrisi da olunca Afedersiniz ogurdukce beynim patliyor zannettim. Dedim heralde tuvalete yigilip kalicam birde kızım var 4 yaşında mecbur kaldım bi parol içtim
Nasıl geçer böyle bilmiyorum

Folik acid etki etmiş olabilir mi? Başlarda bende de uykusuzluk ağızda kuruluk bulantı ve baş ağrısı yapıyordum 2 hafta sonra geçmişti. Belki böyle bir durum olabilir?

Aaa hadi ya.. Keseden nasıl anlaşılıyor acaba? Ben de arada kız belirtileri ve erkek belirtilerini okuyorum netten de bende genelde hiçbiri olmadığı için tahmin yürütemiyorum. :-)
Doktorlar aslında bılıyor. Ama gizliyorlar :)) cınsıyetınden dolayı aldıranlae oluyor ya

Gozun aydin canim rabbim kucagina almayida nasip etsin karindan mi baktiniz 7+2 cikti bende haftaya gidicem kalp atisini duydum ama kendi dr degildi kendi dr uma gidip tekrar duymak icin can atiyorum daha once kayiplarimdan dolayi korkumu atamiyorum hala inandiramiyorum kendimi

X