2017 Şubat Anneleri

Ben o leke korkusuyla günlük pedsiz dolasamiyorum. Her wc ye gidişim endişe işinde. Çok akıntım var ama süt beyaz hep. Ayaklarını kaldır yukarı öyle yat istersen.

daha ne kilolar kaldiricaz canmcm

Belli olmuyor o canım ya benım bi arkadasım vardı dokuz ay boyunca cıkarttı ama oglu oldu

Turuncu mrb canım ben 2012 mayıs annesiydim hatırladın mı seni burda görünce çok sevindim hayırlı olsun Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

Canım tevekkül etmekten başka çare yok.
Bol bol dua et. Takdir yaradanındır...

Ben hamile kaldığımdan beri gördüğüm rüyaların tabiri hep kız bebek çıkıyor :). İçimde de hep kız hissi var.
1 tane oğlum var. Belki bir de kızım olur. Nasip kısmet bakalım

Ya kızlar çok afedersiniz ama ben felaket kabıZım. Ne yapmak gerek çpk zorlanıyorum

Gün içerisinde erik kayısı ve bol su tüketirsen sıkıntını çözebilir..

Yemek düşüncesi bile öğürmeme sebep oluyor yazarken inan öğürüyorum

Ben de akşamları kokuları alınca öyle oluyorum. Şuan açım ama tiksinmekten hiç bir şey yiyemiyorum .

Gogus agrilariniz hic oldu mu? Olduysa nezamana kadar surdu acaba ?

Başından belli göğüs ağrılarım vardı. Bazen azalıyor bazen çoğalıyor ama ağrı devam ediyor.

Hayırlı cumalar kızlar yavaş yavas midede hafif yanma başladı

Hayırlı cumalar canım.
Ben mide yanmasına dayanamadığım için gaviscon şurup aldım. Biraz olsun rahatlatıyor

Belli olmuyor o canım ya benım bi arkadasım vardı dokuz ay boyunca cıkarttı ama oglu oldu
Doğru olabilir canım, bakalım görücez artık :) Sağlıklı büyürlerse 1 ay içinde öğreniriz zaten cinsiyetini. 12. haftada belli oluyormuş genelde.

Benim kabızlık yana bi şikayetim yok ama acaip gaz problemim var. Doktor gaviscon diye bir surup gibi ilaç verdi ama sabah midemi bulandirdi bütün yediklerimi çıkardım. Progestan yapıyor galiba şişkinliği. Ne kadar dikkat etsem de aynı.

Takip et eğer kansa doktora başvur bence ama kahverengi ise benim doktorum kahverengi Leke korkacak birşey değildir demişti dikkat et dinlen inşaAllah birdaha gelmez
İnşallah gelmez, uzanıyorum gelen giden yok henüz
Ayy canımm yaa sen doktoruna gidince soyle hap falan versin
İlaç kullanmak istemiyorum inşallah da zorunda kalmam. Soda içtim içerken kesildi bulantı, yine başladı

Doğru olabilir canım, bakalım görücez artık :) Sağlıklı büyürlerse 1 ay içinde öğreniriz zaten cinsiyetini. 12. haftada belli oluyormuş genelde.
12. Haftadamı ben 14 diye duymustum tabi belli olmaz bir an once ogrenelim inşllah kese yapısıda belli oluyormus bazı doktorlar anlıyorlarmıs keseden

12. Haftadamı ben 14 diye duymustum tabi belli olmaz bir an once ogrenelim inşllah kese yapısıda belli oluyormus bazı doktorlar anlıyorlarmıs keseden

Aaa hadi ya.. Keseden nasıl anlaşılıyor acaba? Ben de arada kız belirtileri ve erkek belirtilerini okuyorum netten de bende genelde hiçbiri olmadığı için tahmin yürütemiyorum.

benimde 9 ay bulandı ve oğlum var:)

içiini ferah tut .. dinlen canım.
Fiziksel olarak çok rahatım aslında ama ilki kimyasal olunca psikolojik olarak endişe içindeyim maalesef. Görünürde herşey normal. Değerim biraz fazla yükselmişti onun korkusu var biraz acaba diş gebelik mi diye kese de fark eder miydi doktor acaba onu ?

kesen gözüktüyse dış gebelik olmaz canım. kimyasalda değer 200 den yukarı çıkmıyor canım içini ferah tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…