2017 Şubat Anneleri

Kızlar yarın kalp atışı için doktor a gideceğim inş.. Sizce bebegim gözükür mü? Kilolu bir anneyim bazen kilodan gözükmeyebilirmiş..

Canimm allah sabır versin. Ne desem bilemedim çok uzuldüm ama yavrun için dik durmalısın Allah gönlüne göre versin insallah

Sana kalmış canım bekleyebiliyorsan bekle direk keseyi görmeye git. istersen kan testi yaptır istersen evde idrar testleri ile koyulasmayı da takip edebilirsin.
İdrar testlerinde hiç yüzüm gülmedi:). Dr için bekliyorum haftaya cumaya aldım randevu şimdi verdim kan en azından düzenli yükselişte mi diye sürekli meraktayim kimyasal gecmisim ve düşük.olunca...

Biliyor musun sen doktora gidiyorum yazdigini okudum da icime bisey oldu hizli hizli yorumlari okuyup senin yorumunu aradim ve yazini gordum beynimden kaynar sular dokuldu ne kadar üzüldüğümü anlatamam rabbim guc kuvvet versin arkadasim ama pes etme bende senin gibiyim hakkimizda hayirlisi olsun, clexane, progestan falan kullanmiyor muydun?

yarın akşam bende gideceğim kalp atışı için. çok endişeleniyorum,ultrasona gebeliğin başından beri 5 defa girdim. fazla biliyorum ama lekelenme kese vs. derken içim bir türlü rahat etmedi. Gündüz çalışıyorum akşam nöbetçi doktora gideceğim. düzenli bir doktor belirleyeceğiz henüz

bi arada arkadastar 1 hafta bile gelişim konusunda çok fark ediyor. dikkat ettiyseniz kalp atışını duyan arkadaşların muhtemel doğum tarihi Şubat başı. henüz 4 haftaliklar bile var onlar ise keseyi bile görmediler. o nedenle kıyaslama yaparken buna dikkat edelim ki boşuna endişelenmeyelim.

Ryhngorkem

Canımmmm benim bu saatte sırf senin kontrolünü merak ettiğim için girdim nete çok üzgünüm hayırlısı böyleymiş ben de düşük yapmış bi anne olarak seni çok iyi anlıyorum Rabbim sabır versin sana bakalım bizler ne olacağız bilmiyoruz herşey rabbimin takdiri elden ne gelir biraz dinlendikten sonra yine deniceksin olana kadar devam sen daha iyi bilirsin moralini hiç düşürme nasibi yokmuş yaz geldi güzelce dinlenirsin güzelce vakit geçirirsin 3 ay çarçabuk geçer sonra önüne bakarsın sakın koyverme kendini dik dur arkadaşım.

Çok teşekkür ederim size hepinizin ilgisine.Ne diyeceğimi bilmiyorum ki inan bu zamana kadar hiç sorgulamadım ama bu sefer kendiliğinden neden diyesim geliyor .Az değilki dördüncü bu kayıp .Tek umudum oğlum var .Hiç olmayanlarda var diyip kendimi teselli ediyorum.Geçicek azalacak acım ama unutulmayacak.Biraz şok yaşadım bugün o yüzden iyice duygusallaştım çünkü kanamam vs yoktu rutin kontroldü o an tokat yedim resmen.Sizlerin güzel haberlerini alırım inşaallah.İyigeceler.

Butun tadim tuzum kacti inan insaAllah aramizdan baska yasayan olmaz bu durumu cok fazlayiz olacakti yaprak dokumu ama insan kabul etmek istemiyor cok uzucu cok insaAllah hemen atlatirsin arkadasim Ryhngorkem

Ya kizlar hic bisey asermiyorum gazoz aserdigim kadar. Canim okdr istiyoki zararli oldugunu bildigimden kendimi tutuyorum ama yinede iciyorum biraz biraz ins bisey olmaz. asitli icicek icen varmi. Yarin dktorumada danisicam
bende vişneee. ama benim aşerme degil oruçtan gali,ba. azıcık içim yanınca canım istiyor su içince o istek geçiyor :). vişne bulamadık vişne suyu içiyorum. nasılsa yakında kendi de çıkar :)
sende dikkat et madem canın çok istiyor onun yerine meyvalı soda felan iç bence

C
Ben antepteyim burda kaç hafta önceden vardı vişne hatta benim eşim kiraz yerine yanlışlıkla aldı bnde yemem diye reçel yaptım bence esin bi gezsin büyük marketleri

Kızlar günaydın.

Sanırım hamilelik döneminin en stresli dönemlerini yaşıyoruz sanıyorum. Önce kese sonra kalp atışı sonra gelişimi sağlıkla ilerliyor mu. Annelik daha ilk andan itibaren tonlarca fedakarlık gerektiriyor sanırım.
Burada kaç kişiyiz birbirimizi hiç tanımıyoruz ama birbirimiz için endişelenip tedirgin oluyoruz dualar ediyoruz.
Pozitif olmalıyız. Birbirimizi motive etmeliyiz.
Sıkıntı yaşayan tüm anne adaylarına kolaylıklar diliyorum. Ben henüz keseyi bile görmedim. Cuma günü gideceğim. Rabbim utandırmasın ve hayırla sağlıkla kucağımıza aldığımız amanları göstersin bizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…