2017 Şubat Anneleri

Kizlar mide bulantisi yasiyan varmi 2 gundur cok kotu durumdayim. Ne yesem geri cikiyo. 6 hafta bitmek uzere. Mide bulantisi icin biseyler yapan varmi araniz da acaba
var canım var ben varım hep bir bulantı içindeyim bugün öğlene kadar çok kötüydü sonra düzeldi şimdi tekrar başladı ilaçlarımı bile içemiyorum ne olacak bilmiyorum yoğurt dene canım veya tuzlu ayran

Ay en son tuzlu ayran ictigimde cok kotu seler oldu bana hic yaramadi o insallah cok uzun surmez inanilmaz halsizlik yapiyo yatakdan kalkamiyorjm kalktigimda da bas donmesi cok oluyo

Selam yol arkadaşlarım çok yorgunum hem bedenen hem ruhen duygularımı nasıl ifade edicem bilemiyorum.Gözyaşlarım dinmiyor meleğimi cennete uğurlayıp geldim 4. Melegimde beni cennette bekliyor.Doktora eşimle birlikte büyüdüğünü görmeye gittik geçen hafta kalp atışlarını dinlemiştim şimdi gittiğimde hiç bir ilerleme olmamış minicik kalbi susmuş karnımdan baktı sonra emin olmak için alttan baktı ama ses yok .Okadar alt üst oldukki ağlayarak yattım ve aldılar.Hiçbir kanamam bir şeyim yoktu o şoka uğrattı beni nasıl kendime gelicem bilmiyorum gözyaşlarım kendiliğinden akıyor yüreğim acıyor.Allah sizlere yaşatmasın hepiniz kucağımıza alın inşaallah .Ben ümidimi yitirdim iğnede kullanıyoduk bu sefer ama olmadı.Kaderimde yokmuş ikinci bir evlat.Çok üzgünüm...

Bence de en güzeli, ama çok mecbur değilsen çalış bence 8 hafta karıncaya kadar sonra doğum paranı alırsın doğum izni bitince de istifa edersin az para olmuyor çünkü alacağın :)

Merhaba bilginiz varmı bilmiyorum ama benim Haziran sigortam yattı fakat okul tatil oldu bende üct ögretmen oldugum için Temmuz agustos Eylül sigortam olmayacak.. Eylül de tekrar çalışcam.. Ve 32.haftamda izin alcam 1 yılda 90 gün sigortam cıkıyor ama o çalışmadığım süre sıkıntı olur mu acaba

Çok üzüldüm.. Allah sabır versin Rabbim en kısa zamanda saglıkla tekrar nasip etsin.. Başka bi doktora gitme sansnz yokmu ydı acaba

Canim cok gecmis olsun allah sabir versin bende yasadim daha oncelerden cok zor rabbim ol demeden olmuyor malesef bende hep korkuyla duruyorum cok zor...

Kizlar mide bulantisi yasiyan varmi 2 gundur cok kotu durumdayim. Ne yesem geri cikiyo. 6 hafta bitmek uzere. Mide bulantisi icin biseyler yapan varmi araniz da acaba
Aynen canim bende varim. Sabah o guzel kahvaltilari ara ki bulasin. Herseyden tiksinir oldum en bayildigim dondurmada dahil. Aksamustu simit yedim yarim o uzunca bi sure bastirdi.deneye deneye bulcaz galiba

Benim kalp atisi basladi ama benimde bulanmadi midem hic

Ya benimde bir dusugum var oncesinden kimyasal gebelik yani.. ama bana herhangi bir igne veya pregostron falan vermedi...
Senin lekelenmen mi var?
Ewet canim dün çok az kahverengi leke oldu gittik hemen igneye baslatti

Canim ne diyeceğimi bilmiyorum rabbim diğer evladını sana bagislasin inan ki çok üzüldüm rabbim sabır versin sana

Çok üzüldüm Allah sabır versin Rabbim gönlüne ferahlık versin daha büyük acılardan korusun. Çok zor bir durum biliyorum şuan ne desem boş...

Aynen canim bende varim. Sabah o guzel kahvaltilari ara ki bulasin. Herseyden tiksinir oldum en bayildigim dondurmada dahil. Aksamustu simit yedim yarim o uzunca bi sure bastirdi.deneye deneye bulcaz galiba
Simiti denemedim hic yarin sabah deniyim. Ay cok fena biseymis gercekten 6. Yla 17. Hafta arasi olurmus insallah bizimkiler 17 ye kadar devem etmez

Allah sabır versin. Çok üZüldüm. İnşallah en kısa zamanda tekrar nasip eder allahım. Allah evladına uzun ömür versin.

Çok uzuldum canım ne diyeceğimi bilmiyorum..allah sabır versin..

çok Üzgünüm. Rabbim sabır versin. Bu mübarek günlerin hurmetine Rabbim nasip eder inşallah.

Çok üzüldüm başın sağolsun Allah yine nasip eder O'ndan ümidi kesmek olmaz.. Üzülme demek saçma olur ama gönlünü ferah tutmaya çalış.. Veren de alan da O .. Buna da şükür.. Diğer evladını bağışlasın Rabbim.. Çok geçmiş olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…