2017 Şubat Anneleri

işte özel bir durum var maaşım kesilmeden çalışmasam da o ara maaşımı zaten alabilecektim ben ama yasakmış malesef

Benim kalp atisi basladi ama benimde bulanmadi midem hic
Lekelenmeyi önlemek için canim ben öncesinde bi düşügum var bir de

Ya benimde bir dusugum var oncesinden kimyasal gebelik yani.. ama bana herhangi bir igne veya pregostron falan vermedi...
Senin lekelenmen mi var?

işte özel bir durum var maaşım kesilmeden çalışmasam da o ara maaşımı zaten alabilecektim ben ama yasakmış malesef
Ama işyerin sana sigorta yatırmaya devam ederse o parayı alabilirsin, hani maaş almayıp sadece sigortanın yatırsalar yani çalışıyor görürsen doğum izninde parayı alabilirsin ama onu yapacak işyeri bulmak da zor :)

canım bak bende tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım, sakin olmalısın daha erken o yüzden görmeiş olabilrsiniz kalp atışlarını, bende 6+3 de gittim ve görmüştük kalp atışlarını endişe edip strese sokma kendini

senin ne belirtin vardı da düşük tehliken var canım sana da geçmiş olsun
Asilamadan sonra 8 gun kanamam oldu sonra kahverengi lekeye dondu simdi kesildi allaha şükür. Herhafta sali günü igne vurduruyorum.8 gun kadar rapor aldım evde dinlendim banada bebegimede iyi geldi can buldu.insallah sağlıklı bir sekilde kucağıma alırım. Zor hamile kaldigim için korkuyorum.

Canim doktorunla konusup rapor alabilirsin.her defasında raporunu uzatirsin.hem sigortan işler ama maaşını zirat bankasindan 1 ay sonra alırsın. Tam emin degilim ama 171'i arayıp bilgi alabilirsin yada ben sana yarin öğrenmeye çalışayım.

Merhaba kızlar bende şubat annesıyım kesemız sağlıklı şuan 6+3 deyiz cuma günü kontrolumuz var ınsallah kalp atışlarını duyarız

teşekkürler tatlım ama iş kanununda son üç hafta çalışmak yasak diyor

Bir de canım senin ikiz olacağı için doğum öncesinde 8 değil 10 ya da 11 hafta önce başlıyor doğum iznin
onu raporla yine 5 hafta öteleyebiliyoruz diye biliyorum

Sorumu yanıtlayan tüm geleceğin annelerine teşekkür ederim :)
Hayırlı sağlıklı süreç diliyorum hepimiz için

Kizlar mide bulantisi yasiyan varmi 2 gundur cok kotu durumdayim. Ne yesem geri cikiyo. 6 hafta bitmek uzere. Mide bulantisi icin biseyler yapan varmi araniz da acaba

Kizlar mide bulantisi yasiyan varmi 2 gundur cok kotu durumdayim. Ne yesem geri cikiyo. 6 hafta bitmek uzere. Mide bulantisi icin biseyler yapan varmi araniz da acaba
Bulantı için tuzlu çubuk kraker iyi geliyor diyorlar henüz deneyimlemedim ama bi dene derim

teşekkürler tatlım ama iş kanununda son üç hafta çalışmak yasak diyor

onu raporla yine 5 hafta öteleyebiliyoruz diye biliyorum
Canım evet yasak olabilir ama anne kendini iyi hisetterse son haftada izine ayrilabilir. yine bunun icim doktordan calasabilir diye evrak alıp personel islerine veremek gerekiyor.açık rapor alirsan isyerin seni cikaramaz isten.sen ne zaman isten ayrılmak istiyorsun.

Bulantı için tuzlu çubuk kraker iyi geliyor diyorlar henüz deneyimlemedim ama bi dene derim
Ben denedim ama hic bir faydasi olmadi bana. Birde eksi elma dediler onu da yedin kisa sureligine gecirdi ama sonra yine basladi insallah uzun surmez bu durum. Surekli yatmak zorunda kaliyorum cunku

benim durum biraz farklı özelden anlatırım ben işten ayrılsam da ayrılmasam da maaşım olduğu gibi yatacak ama işten ayrılacak ve rapor verecek olursam çalışmıyor olarak gözükmem lazım sigortada o yüzden maaşım kesik halde verilecek 2/3 olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…