2017 Şubat Anneleri

Arkadaşlar, biz bugün 7.haftaya girdik. Geçen hafta sadece kese göründü ama henüz bebek görünmüyor. Yarın gidicem kontrole. Oglumda da 7. Haftada kalp atışı dinlenmişti. Sizde durumlar nasil?

içim rahatladı çok teşekkür ederim allah razı olsun inşallah sen de hayırlı haberlerini alırsın canım

harika :) sağlıkla doğsunlar
amin inşallah çok teşekkürler

Kızlar ben geçen hafta Çarş. reglimin ilg günü öğrendim gebeliğimi. 2 gün sonra tekrar değerlerime baktırdığımda betachg 2 kat artış vardı. Bu çarş. doktora gideceğim ama cumaya mı ertelesem diyorum. Sabırsızlanıyorum bir yandan bir yandan da kesesi oluşmuş olsun en azından diyorum.
Kararsız kaldım birazcık.

Ben de rapor almak için devlete gittim bugün. Karından baktı kese yok dedi Sen hamile bile olmayabilirsin bi betaya bakalım dedi eşim inanılmaz panik şuan, ben sakinim. Görünmeyecek kadar küçük olduğunu biliyorum. Yine de Allah kimseyi devlet hastanesine düşürmesin.kan alırken de kolumu oydular hala sızlıyor

Arkadaşlar, biz bugün 7.haftaya girdik. Geçen hafta sadece kese göründü ama henüz bebek görünmüyor. Yarın gidicem kontrole. Oglumda da 7. Haftada kalp atışı dinlenmişti. Sizde durumlar nasil?
Ben 6.haftadayim,Cuma gunu keseyi ve yolk sac i gordu. Henuz bebekte kalp atisi da gorulmuyordu. Net olarak ancak 2 hafta sonra gorebilecegimizi soyledi. Insallah gorursun bebeginin kalp atislarini,icin rahat olur.

Şöyle patavatsız doktora bi sinir oluyorum. Inşaallah sorun yoktur yeni olduğu için görünmüyordur. En son kaçtı beta ? Aynen hem acıttı hem de girememiş olabilirim diyor kadın yüzsüz yüzsüz..

Bence bekle biraz daha bende reglimin ilk günü öğrenmiştim hemen gitmedim 1 haftayı geçiyordu gittiğimde keseyi görmüştük. İnsan sabırsızlanıyor ama beklemek en iyisi.

Gözünaydın sağlıkla kucağına al inşallah iki mucizenizde darısı kalp sesi bekleyen bizlere

amin inşallah ( zaman geçmiyorki , doktor miden bulanmaya başladığı zaman başlar dedi kalp atışı ama bulantımda yok sadece yanma hissi var midemde

iki günde birşey olmaz bence azıcık daha sabırsızlanırsın sadece

Kızlar bende doktordan geldim kalp atışını grafikte gördüm ses olarak duymadım doktora sordum duymuyorum diye daha küçük dedi duyamadım içimde kaldı
Gozunaydin canim sukur atiyor kalbi yavrunun insallah sesinide duyarsin rabbim bizede nasip etsin insallah

ben herzaman ikizi olan anne babaları şanslı görmüşümdür :)) maşallah süpanallah..
inşallah öyleyizdir

amin inşallah ( zaman geçmiyorki , doktor miden bulanmaya başladığı zaman başlar dedi kalp atışı ama bulantımda yok sadece yanma hissi var midemde
sen bakma doktora bende hala bulantının b si yok ki ikisinin de kalp atışını duydum yani dediği gibi daha çok küçüktür annesi dur bakalım

merhaba anneler doktordan geliyorum kalp atışlarımızı duyduk şükür ama bir değil iki tane duyduk sabah sabah yaşadığım şoku hamile olduğumu öğrendiğimde yaşamamıştım
Ne kadar şanslısın bende ikiz olmasını istiyordum ama kısmet olmadı bize Allah kucağına almayı nasip etsin bebişlerini

Kızlar bende doktordan geldim kalp atışını grafikte gördüm ses olarak duymadım doktora sordum duymuyorum diye daha küçük dedi duyamadım içimde kaldı

inşallah sesinide duyarsın sağlıklı birşekilde doğar büyür ellerinden öper.. şurda 2 hafta geçmezken 9 ay nasıl bitecek allahın izni ile. ilk oğlumda böyle olmamıştım üstünden 9 sene geçti ve kendimi garip hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…