2017 Şubat Anneleri

aynen süpriz yumurtalar bunlar:KK48: eşim ilk başta ikincisini neden görmedik bu sonradan mı oldu dedi şoklara girdi :KK48: hem iyi hem kötü haber oldu bakalım ikimizde şoklardayız ağladık birazcık :olamaz::KK48:
canım o şok halinde ağlamanz normal bence :-) ay çok tatlı olacaklar benimde ikiz kardeşlerim var

aynen süpriz yumurtalar bunlar:KK48: eşim ilk başta ikincisini neden görmedik bu sonradan mı oldu dedi şoklara girdi :KK48: hem iyi hem kötü haber oldu bakalım ikimizde şoklardayız ağladık birazcık :olamaz::KK48:

Gözünaydın sağlıkla kucağına al inşallah iki mucizenizde :emir_bebek::emir_bebek: darısı kalp sesi bekleyen bizlere :anneadayı::KK200:

merhaba anneler doktordan geliyorum kalp atışlarımızı duyduk şükür ama bir değil iki tane duyduk:KK48: sabah sabah yaşadığım şoku hamile olduğumu öğrendiğimde yaşamamıştım :KK48::KK200::KK200:

Çok güzel ya. Sağlıkla doğsunlar inşallah. Tek kese çift bebek mi yoksa çift kesemi?

Biz de 2 nisanda evlendik :) Tesadüfe bak :KK200:
biz de 16 nisanda evlendik :KK200:

canım o şok halinde ağlamanz normal bence :-) ay çok tatlı olacaklar benimde ikiz kardeşlerim var
ya zor olucak ama korkuyorum hayırlısı olsun :KK200:

Gözünaydın sağlıkla kucağına al inşallah iki mucizenizde :emir_bebek::emir_bebek: darısı kalp sesi bekleyen bizlere :anneadayı::KK200:
amin inşallah rabbbim isteyen herkese miniğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :anneadayı:

Çok güzel ya. Sağlıkla doğsunlar inşallah. Tek kese çift bebek mi yoksa çift kesemi?
çift kese görünüyorlar çok teşekkürler :KK19:

Moralini bozma canim dua et.kese bozuk oldugunda sorunlu bebek olabiliyomus ama tabi herseyin hayirlisi.ultrasondan bile farkediyomus imkanin varsa bide baska dr git.benim de kese hala bos gozukuyo dr lar cok rahat konusuyo persembe gelde sorun olursa cuma aliriz dedi gecen hafta bir haftadir moralimi düşün halbuki daha 7 haftalik gorulmeyebilir normal bisey ama onlarin umurundami bizim duygularimiz cahil bi insan olsak basimiza neler gelicek kimbilir
Gecmis olsun cnm benim de iki gebeligim 7 haftada kalbi atmamisti 1 hafta daha bekledik ve kese bozulmusdu..malesef doktorlara gore normal gelio bizi anlayan yok..ama cok sukur 3. Cuye hamileyim 5+5 deyim hersey yolunda..dilerim.tum hamisler sagsalim kucagina alir bebislerini

Moralini bozma canim dua et.kese bozuk oldugunda sorunlu bebek olabiliyomus ama tabi herseyin hayirlisi.ultrasondan bile farkediyomus imkanin varsa bide baska dr git.benim de kese hala bos gozukuyo dr lar cok rahat konusuyo persembe gelde sorun olursa cuma aliriz dedi gecen hafta bir haftadir moralimi düşün halbuki daha 7 haftalik gorulmeyebilir normal bisey ama onlarin umurundami bizim duygularimiz cahil bi insan olsak basimiza neler gelicek kimbilir

aynen canım onlar rahat başka doktora hemen gittim o herşey normal kalp atımını duymayı bekleyeceğiz dedi. Ama yine de bilemeyiz tabi ki.

Bulantısı olmayan arkadaşlar ne büyük nimettesiniz farkında değilsiniz. Endişelendiğinizi biliyorum ama olmaması anormal değil. Sabah 9 da uyandım daha bulantı dan açlıktan tansiyon düşüklüğünden yataktan kalkamadım bu saat olmuş açım. Ne yapsam da yesem diye düşünürken daha midem bulanıyo:KK43::KK43::KK43: kolumu kaldıracak gücüm yok açlıktan.. Çok mutsuzum:KK61:

Bende tahlillerimi yaptırmak için devlete gitmiştim önce beta ya bakalım yükseliş sağlıklı ise diğerlerine bakarız dedi doktor :KK51: tekrar tekrar uğraştıracaklar illa zaten çok kötü aldı kadın kanı . .

Bulantısı olmayan arkadaşlar ne büyük nimettesiniz farkında değilsiniz. Endişelendiğinizi biliyorum ama olmaması anormal değil. Sabah 9 da uyandım daha bulantı dan açlıktan tansiyon düşüklüğünden yataktan kalkamadım bu saat olmuş açım. Ne yapsam da yesem diye düşünürken daha midem bulanıyo:KK43::KK43::KK43: kolumu kaldıracak gücüm yok açlıktan.. Çok mutsuzum:KK61:
Allah kolaylık versin.. benim de annem ablam çok zor geçirir hamileikleri bende korkuyla bekliyorum şuan.. önce bir değerim yükselsin de güzelce sonra başıma geleceklere razıyım. :KK51:

merhaba anneler doktordan geliyorum kalp atışlarımızı duyduk şükür ama bir değil iki tane duyduk:KK48: sabah sabah yaşadığım şoku hamile olduğumu öğrendiğimde yaşamamıştım :KK48::KK200::KK200:

Gozunaydin olsun canimm biraz hazırlıksız olmuş ama en güzeli masallah :KK66:

Benim de doktorumda ikiz olabilir dedi kan sonucuna göre sizin beta hcg neydi ilk öğrendiğimizde ?

Canım ne guzel bir duygu rabbim saglicaklada kucagina almayi nasip etsin yavrularini darisi başımıza
amin inşallah rabbim hepimize sağlıklı evlatlar kolay doğumlar nasip etsin :KK200:
Gozunaydin olsun canimm biraz hazırlıksız olmuş ama en güzeli masallah :KK66:

Benim de doktorumda ikiz olabilir dedi kan sonucuna göre sizin beta hcg neydi ilk öğrendiğimizde ?
819,69 görünüyor doktor söylemedi şu kadar diye ama sonuçlar bende var böyle yazıyor yanlış bakmıyorumdur umarım

merhaba anneler doktordan geliyorum kalp atışlarımızı duyduk şükür ama bir değil iki tane duyduk:KK48: sabah sabah yaşadığım şoku u hamile olduğumu öğrendiğimde yaşamamıştım :KK48::KK200::KK200:

Yaa tam sürpriz olmuş gözünüz aydın inşallah sağlıkla kucağına alırsınız minnaklarınızı.
Bizim ailede ikiz çok teyzelerim ikiz, ablamın ikizleri var kayınvalidem sürekli rüyamda ikiz gördüm diyor ve karnımda inanılmaz şişlik hissediyorum, bugün ilk kez dra gideceğiz ya ikiz çıkarsa düşünmüyor değilim :110:
Hakkımızda hayırlısı olsun, o şoklara ağlamanız çok normal başta zorlanırsınız biraz ama büyüyünce o kadar güzel oluyorlar ki:halay:Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermezmiş verirse de altından kalkarız inşallah, tekrardan hayırlı olsun ve gözün aydın kalp atışlarını aldın ne de olsa

X