2017 Şubat Anneleri

Bulantı bebeğin sağlıklı olduğuna işaret arkadaşlar. O sebeple merka etmeyin bebişlerinizin rahatı gayet yerinde. Beslenemez korkusu olmasın. Çünkü bebek annenin deposundan besleniyor yediklerinden değil. şu dönemde yenilen herşey kilo olarak kalıcak sizde. Başkada bir işe yaramıycak. Bunları drum açıklafı bana bende size aktarıyorum. Sağlıkla doğarlar inşallah.

Şu dönemde yenilen her şey kilo olarak kalacak Ama onca tavsiye nereye gidiyor peki? Süt yumurta et balık fındık ceviz kayisi tavuk sebze meyve vs daha özenli tüketim tavsiyeleri??? Biraz daha açabilirsen sevinirim.

Hayırlı akşamlar kızlar..
Ben de bütün gün midesi bulananlardanım.
Kusma yok çok şükür ama eşimin ,oğlumun kokusu bile ara ara tiksindiriyor . Sanki her şey,her yer kokuyor..
Dün yemeğe çıktık,yemekten önce biraz iyi idim ama tabaklardaki yemekleri görünce içim kalktı. Elimde bi şişe limon kolonyası,çantamda olips şeker...
İlk oğlumda hiç bir şeyim yoktu ama bu defa bulantı çok rahatsız ediyor .

Şu dönemde yenilen her şey kilo olarak kalacak Ama onca tavsiye nereye gidiyor peki? Süt yumurta et balık fındık ceviz kayisi tavuk sebze meyve vs daha özenli tüketim tavsiyeleri??? Biraz daha açabilirsen sevinirim.

Bilmiyorum canım okadarını ama benim drum öyle şunu ye bunu ye tavsiyesinde bulunmadı. Tahlillerde değerler normal olduğundanda bulunmamışda olabilir. Sizin drunuz bu tavsiyelerde bulundu mu?

Ben ödem topladığımı hissediyorum, sanki yüzümün içinde sıvı akışı var gibi değişik bir duygu. Kolumdaki saatin bilekliğin her şeyin izi kalıyor üstümde. Tuzu tamamen kestim bugün. Su içmeyi de arttırdım. Soğuk yerde 1-1,5 lt kadar içiyordum bugün 2,5lt içtim. Umarım ödemi atar vücut. Şimdiden toplarsak yandık

Gozdearas canım buralarda mısın? Yarın 9.30 gibi maltepe tip merkezine gitsem doktor bulabilir miyim?
Bulabilirsin canim tijen hanım vardir ona gidenler biliyorum benim doktorum saat 1 den sonra geliyor o yuzden ona denk gelemezsin sanirim benim doktorum da cok detayci anlatan birisi degil belki begenmeyebilirsin ben alistim artık ona o yuzden gidiyorum cunku sakin, sicak kanli, icten bi doktor bilmen gerekeni soyluyor cok fazla detay vermiyor belki de ben yillardir gittigim icin cok samimi olduk ondan

Yarini heyecanla bekleyenlerdenim..insallah yarin hepimiz o muhtesem sesleri duyariz...mide bulantisi bende de var 2 hafta once basladi suan 7 +3 deyiz.. bigun cok fazla oluyo bigun cok azaliyo kafasina gore oynatiyo sanirim..Allah sabir versin..bana ilac verdi doktor diamine gibi biseydi adi ama ben ilac kullanayi pek sevmedigim icin ilacsiz atlatmaya calisiyorum..2 aya yaklastukca azalir gibi oldu insallah erken biter

Geçmiyor ama cok üzgünüm bayram da geliyor

Amin inşallah hoşgeldin aramıza o zaman

Y YESIMBOZ canım bolca dinlen kötü şeyler düşünme eşin o kadar haklı ki allah isterse daha büyükken de alabilir veren de o alan da o olur ama ben kötü bir şey hissetmiyorum her şey yolunda gidecek. enim de doktorum biraz temkinli ilk gittik kese yuvarlak değil dedi beni aldı bir panik başka bir doktora gittim o kese oluşmuş kalbi bekleyeceğiz dedi. Geçe yine kendi doktoruma gittim bebek oluşmaya başlamış ama kalbi duymamız gerek dedi haftaya bir daha gideceğiz kadın hiç her şey yolunda demiyor ama ben iyi düşünüp sebat etmeye çalışoyorum kendimi parçalasam ne olacak ki takdire teslim olmaktan yanayım.

yangec sen de panik olma canım şu ana o kadar küçüğkler ki bir şeylerin belli olması net olmuyor sabredeceğiz inşallah her şey yolunda olacak

Cok cok cok haklisin. Acikcasi dunden beri beni umutlandiran kahverengi akintinin da kesilmis olmasi, kesenin ve yolk sacin duzgun bi sekilde gorulmus olmasi. Her durumda eminim ki hayirlisi olmus olacak,o yuzden dedigin gibi pek dusunmemeye calisiyorum ama ne yalan soyleyeyim ruyalarima giriyor Insallah hayirlisiyla gececek bu gunlerde... Belli bi zamana kadar hicbisey net degil , hepimize Allah sabir versin.

Günaydın kızlar benımde henüz bulantım baslamadı endıse etmıyo degılım
Herkeste bulantı olmaz ki, benim annem dokuz ay boyunca bulantı yaşarken ablam 2 hamileliğinde de hiç bulantı yaşamamış.
Çevremdeki arkadaşlarımdan da bulantısız ilk dönemi geçirenler çok. Benim de bulantım hiç yok. Gebelik sağlıkla ilerlediği sürece dert değil aksine şükredilecek bir durum. Çünkü bulantı gerçekten insanı hayattan soğutuyor gözlemlediğim kadarı ile.
Sağlıkla kucağına alırsın dilerim.

ya rüyalarına girmez mi doktor bana kese yuvarlak değil dedi diye ben kaç gece rüyamda kanamam oldugunu gördüm rabbim hayırlısını versin inşallah. sabret biz< de dua edeceğiz sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…