2017 Şubat Anneleri

ya rüyalarına girmez mi doktor bana kese yuvarlak değil dedi diye ben kaç gece rüyamda kanamam oldugunu gördüm rabbim hayırlısını versin inşallah. sabret biz< de dua edeceğiz sana
Aynen :KK43: Sabaha kadar kan icinde goruyorum kendimi cok korkuyorum hala. Ama dedigin gibi yapabilecegimiz hicbisey yok. Cok tesekkur ederim canim benim bende tum hamilelere dua ediyorum. Insallah saglikla kavusuruz.

Teşekkür ederım canım neredeyse herkeste var ve aynı hafta oldugumuz annelerde başlamıs ınsan bı kuskulanıyo ınsallah bı sorun yoktur bende dedıgın gıbı mıde bulantısı yasamayanlardan olurum doktora mutlaka sorucam

Günaydın kızlar..
Hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum herkese.

Bulantısı olmayan arkadaşlar,lütfen endişelenmek yerine tadını çıkarın.
Benim ilk hamileliğim bulantısız çook rahat geçti. Fakat bu hamileliğim bulantı yüzünden biraz zorluyor. Düşünün sabah 6 da kalktım ve bulantı yüzünden daha şimdi kendimi zorlayarak iki lokma yedim. Bütün gün mideniz ağzınızda gibi. Her şey iğrenç geliyor gözünüze..
Yani kısacası hiiiç endişelenip kafanıza takmayın.. Ziraa sizin yerinizde olmayı çok isterdim :KK43:

Arabada çalan müzik bile bugün bulantımı arttırdı :KK43: Bence de bulantısı olmayanlar maşallah çekip şükredin.. Bulantım geçene kadar uyuyabilsem keşke :)

Bugünden beri hiçbişey yiyemedim çok ağladım sonra da :KK61: hala da kötüyüm birden bire neden böyle oldu normal mi bu :KK43: Canım hiiiçççbişey istemiyor :KK43: çok zor durumdayım
üzülüp stres yapma canım bu donem gecici

Ya benim akintim ve kasik agrim basladi 6. Hafta bitti bugun normal mi acaba ya? :KK43: cok korkuyorum :KK43:
benimde var dr um zaten demiişti rahim etrafinda sıvı var akıntı olursa korkma diye acık sarı renkli akıntı
Aynen benimde bu bebek nasıl büyüyecek diyor eşim.. Eşimn parfümü bile mahvediyor beni.. Peki zencefil çayı nasıl yapılıyor canım bebege zararı yok dimi deneyeceğim inş fayda eder
parfümden bende şikayetciyim :KK43: bebeğe zararı yok tum dr lar öneriyor rendeleyip demliceksin canım taze zencefili

Bulantı bebeğin sağlıklı olduğuna işaret arkadaşlar. O sebeple merka etmeyin bebişlerinizin rahatı gayet yerinde. Beslenemez korkusu olmasın. Çünkü bebek annenin deposundan besleniyor yediklerinden değil. şu dönemde yenilen herşey kilo olarak kalıcak sizde. Başkada bir işe yaramıycak. Bunları drum açıklafı bana bende size aktarıyorum. Sağlıkla doğarlar inşallah.
banada drum ilk 3 ay kilo almana gerek yok dedi

Ben ödem topladığımı hissediyorum, sanki yüzümün içinde sıvı akışı var gibi değişik bir duygu. Kolumdaki saatin bilekliğin her şeyin izi kalıyor üstümde. Tuzu tamamen kestim bugün. Su içmeyi de arttırdım. Soğuk yerde 1-1,5 lt kadar içiyordum bugün 2,5lt içtim. Umarım ödemi atar vücut. Şimdiden toplarsak yandık
benimde ödemim yeni indi regl dönemi geçişi diye oluyormus

Yarini heyecanla bekleyenlerdenim..insallah yarin hepimiz o muhtesem sesleri duyariz...mide bulantisi bende de var 2 hafta once basladi suan 7 +3 deyiz.. bigun cok fazla oluyo bigun cok azaliyo kafasina gore oynatiyo sanirim..Allah sabir versin..bana ilac verdi doktor diamine gibi biseydi adi ama ben ilac kullanayi pek sevmedigim icin ilacsiz atlatmaya calisiyorum..2 aya yaklastukca azalir gibi oldu insallah erken biter
biz haftaya duyacaz inşallah zaman gecmiyor

Günaydın kızlar benımde henüz bulantım baslamadı endıse etmıyo degılım :KK43:
herkesin bulantısı olmaz canım ilk bebegimde hiç olmadı

Günaydın kızlar :KK68:
Bugün dr kontrolü olanlar güzel haberlerle dönmeler inşallah. Güzel bir hafta olur inşallah Hoppa
günaydın canım inşallah
Günaydın kızlar..
Hayırlı ve güzel bir hafta diliyorum herkese.

Bulantısı olmayan arkadaşlar,lütfen endişelenmek yerine tadını çıkarın.
Benim ilk hamileliğim bulantısız çook rahat geçti. Fakat bu hamileliğim bulantı yüzünden biraz zorluyor. Düşünün sabah 6 da kalktım ve bulantı yüzünden daha şimdi kendimi zorlayarak iki lokma yedim. Bütün gün mideniz ağzınızda gibi. Her şey iğrenç geliyor gözünüze..
Yani kısacası hiiiç endişelenip kafanıza takmayın.. Ziraa sizin yerinizde olmayı çok isterdim :KK43:
gunaydın canımm sanada iyi guzel bulantısız bı hafta olur inşalllah[/QUOTE]

Kızlar merhaba bugün sabah tuvalete girdiğimde hafif akıntı gibi kahverengi gibi kanama oldu çok az tuvalet kağıdına sildikçe geldi hemen dr gittim yine bhcg için kan aldılar daha ultrasonda görülmez dediler dr geldi sonuç çıkmadan bi ultrasonla bakmayı deneyelim dedi baktı suratı düştü kese düzensiz gibi minicik bişi var ama bebek diyemem dedi sonuç çıktı 1324 olmuş salı günü tekrar gitcem dr ama ne demek istedi bişi anlamadm kese düzensizse nolcak düşük tehlikesi varsa niye progestan vermio offf çok moralim bozuk
Moralini bozma canim dua et.kese bozuk oldugunda sorunlu bebek olabiliyomus ama tabi herseyin hayirlisi.ultrasondan bile farkediyomus imkanin varsa bide baska dr git.benim de kese hala bos gozukuyo dr lar cok rahat konusuyo persembe gelde sorun olursa cuma aliriz dedi gecen hafta bir haftadir moralimi düşün halbuki daha 7 haftalik gorulmeyebilir normal bisey ama onlarin umurundami bizim duygularimiz cahil bi insan olsak basimiza neler gelicek kimbilir

X