2017 Şubat Anneleri

İlaç verdi hatta lökosit yüksek çıktı kan testinde antibiyotik verdi vitamin ve sinüs açıcı bişeyler verdi lökosit ilaçtan daha tehlikeli dedi :KK43: geç oldu biraz ama tüm gün yattım malesef rapor verdi dinlen dedi
Ben dr gitmedim :KK35: ama sonra nette okudugum seyler korkuttu beni keşke gitseydim. Geceden beri uyuyamadım birşey olurmu acaba diye. Şuan iyiyim ama işte o iki gün çok kötüydüm. Off inşallah birşey olmaz. Neden böyle birşey yaptım ben neden gitmedim anlamıyorum. Sen şimdi böylede dedinya iyice aklım takıldı:KK42::KK42:

Kizlar doktorum gecen hafta koldan olculen tansiyon aleti edinmemi soyledi normalde tansiyon problemim yoktur aslinda. Ben de arastirdim karar veremedim alsam mi yoksa haftalik disarida olctursem mi:KK64:siz ne yaptiniz ya da ne yapacaksiniz :anneadayı:

Ben dr gitmedim :KK35: ama sonra nette okudugum seyler korkuttu beni keşke gitseydim. Geceden beri uyuyamadım birşey olurmu acaba diye. Şuan iyiyim ama işte o iki gün çok kötüydüm. Off inşallah birşey olmaz. Neden böyle birşey yaptım ben neden gitmedim anlamıyorum. Sen şimdi böylede dedinya iyice aklım takıldı:KK42::KK42:
neyin var canım ?

6+5 haftalığım veeeeeeee bende çarşamba günü bebişimi de gördüm kalp atışlarını da, tarif edilemez bir duyguymuş bu :halay:çok mutlu oldum ve rahatladım doğrusu. Kızlar dün birde sağlık ocağına gittik bana tetonoz aşısı için gün verdiler hamilelikte tetanoz aşısı olmak gerekiyormuş 2 doz, bilginize :KK200::KK200:

Bana doktor ilk öğrendiğimde vinalac diye bir vitamin hem de bulantı ilacı bu dedi acaba o mu fayda ediyordur
Size vitamin verdi mi
bana vitamin folik asit ve omega 3 verdi. ben zaten 1 yıla yakındır omega 3 ve dvitamini kullanıyordum. bulantı ıcın bişey vermedi

6+5 haftalığım veeeeeeee bende çarşamba günü bebişimi de gördüm kalp atışlarını da, tarif edilemez bir duyguymuş bu :halay:çok mutlu oldum ve rahatladım doğrusu. Kızlar dün birde sağlık ocağına gittik bana tetonoz aşısı için gün verdiler hamilelikte tetanoz aşısı olmak gerekiyormuş 2 doz, bilginize :KK200::KK200:
Bilmiyordum canim cok saol bilgilendirme icin. Ben calisiyorum ya haftaici nasil gitcem saglik ocagina:confused:

Bilmiyordum canim cok saol bilgilendirme icin. Ben calisiyorum ya haftaici nasil gitcem saglik ocagina:confused:
bende bilmiyordum tatlım aradılar tesadüfen hamileyim deyince çağırdılar, bende çalışıyorum ama izin aldım gittim, 3 ayın sonunda yapıyorlar mesela ban Ağustosun 29 una gün verdiler diğerine de Eylül e gün verdiler.

Kizlar doktorum gecen hafta koldan olculen tansiyon aleti edinmemi soyledi normalde tansiyon problemim yoktur aslinda. Ben de arastirdim karar veremedim alsam mi yoksa haftalik disarida olctursem mi:KK64:siz ne yaptiniz ya da ne yapacaksiniz :anneadayı:
Ya dun sicakta galiba yuruyus yaparken resmen basim dondu gozum karardi. Ben direkt tansiyon diye dusundum. Bugun gidince soracagim doktoruma ve bence cok mantikli takip edilmesi. Allah korusun havalar sicak,vucut isimiz zaten artiyo ara ara, o da cok etkiler.

Ayy gerçekten mi sende de mi var günde kaç kez cikiyosun ya bisey yiyorum bi vuruyo karnıma mahvediyor beni tansiyon fln dusuyo sanırım o anda süt iciyorum sanırım o da yapiyo

Canım bende de var aynısı ben doktora sordum gebelikten olabailir ama genel bir salgın da var ondan da olabilir dedi.

Bu arada ben dün gittim kalp atımını gördük ama sesini duyamadık haftaya da sesini duymamız lazım dedi. İnşallah hayırlısıyla hepimiz kalpalerini duyarız

Soylemedi canim mm falan benim de aklima gelmedi sormak açıkçası

Teşekkür ederiz bu faydalı bilgiler için :KK66:

Teşekkür ederim ben de uyuyamiyorum şimdi ama işe gidince uyku bastiriyor nedense :KK51:

Canım sen 6+4 oluyorsun benim hesabima gore eger yanlis degilse

Canım, benim sat 8 mayıs 5+6 görüünüyorum senin hesabın yanlış olmasın

Anneler Günaydın :cool:

Bugün nasılsınız?

Bendeki durumlar;
Felaket bir açlık hali sürekli midem kazınıyor sanki ama hiçbirşey yiyemiyorum midem bulanıyor :kızgın:

Tatlı şeyler istemiyor canım hep meyve ya da eksi tuzlu yiym istiyorum :işsiz:

Ara ara da baş dönmesi oluyor hafiften çalkalıyor sanki :KK53:

X