2017 Şubat Anneleri

Sağlık ocağına kayıt yaptıran varmı yoksa kalp atışını fln duyup netlesince mi kayıt yaptırıyoruz

Bu saatlerde kimse kalmiyo sanirim şubat anneleri çooook uykucu:)

Bende uyuyakalmisim yatagima gecmek icin uyandim:)))

Herkese hayırlı geceler sahur yapanlara hayırlı sahurlar. Yarın dr a gidecek arkadaslarin Allah yardimcisi olsun.

Bende aksine hiç uyumuyorum.. Keske akşam yatsam sabah kalksam ama nerdeee.. Sahura kadar ayaktayım :KK43:

Canım bana da baktı progestan çok gerekli değil ama verelim dedi tehlike olmasın dedi sanırım artik doktorlar vitamin gibi görüyor progestan i çok elzem olmasa da veriyorlar

Kızlar çok şükür gördük keseyi :))) minicikk birseydii doktorun kapisina gelince bile elim ayagim titriyordu evlendigimde bile boyle heyecan yasamadim :KK53::KK53::KK53:

Bana bir de multivitamin ve mineral kombinasyonu ilaç verdi tavsiye olarak da mutlaka günde 2 bardak süt 2 kase yoğurt bol bol beyaz peynir 2 tane haşlanmış yumurta bir kase kuruyemiş (findik fistik ceviz) yiyeceksin dedi icebiliyorsan sütü daha fazla da icebilirsin dedi

Oruç tutma dedi yorulmadan yürüyüş yapabilirsin dedi ama kendini paralama dedi :KK70:

Ay hadi canım vakit çabucak geçer inşallah :KK73:
Ayyy hadi gozun aydin canim yaaa Allahim saglikla kucagina almayi da nasip etsin. Inan uyuyamiyorum bak su saat oldu,sabah ise gidicem ama heyecandan uyku tutmuyor...

Bi uyutup bi uyutmayan bi bulandirip bi bulandirmayan ne oluyo peki..benim gibi dengesiz olacak belli ki:KK49:simdiden oynatiyo beni:KK15:

Sağlık ocağına kayıt yaptıran varmı yoksa kalp atışını fln duyup netlesince mi kayıt yaptırıyoruz
Ben gittim bugun kaydimi yaptirdim 5 inci ayda cagircaz dediler benim asilarimda tam ilkinde 5 doz yaptirmistim ama tetenozu tam olmayanlara iki doz hamilelikte yapiyorlar

X