2017 Şubat Anneleri

Ben pazartesi gitmistim 6.5 mm di simdi ne kadar oldu acaba bilmiyorum ki

Ben
Kızlar ben çok fenayim ne yersem karnımı bozuyo sanki tuvalete zor yetisiyorum kusmam yok ama karın ağrısı beni mahvediyor niye ki sizde de varmı böyle bisey
Benimde oyle yakinda tuvalette uyucamnormalmis sindirim bagirsak problemi doktor demisti

Slm kızlar çocuktan fazla giremiyorum .Geçmişde bir arkadaş bacak ağrısından şikayet etmişti. Bunun iiçin muz , kabak çekirdeği ve maden suyu iyi geliyor aklınızda olsun özellikle 5. Aydan sonra bacak agrısı artıyor genelde yürüyemiyecek derecede ağrı oluyor.düzenli bu dediklerimi tüketirseniz ağrılar azalıyor.

Ben

Benimde oyle yakinda tuvalette uyucamnormalmis sindirim bagirsak problemi doktor demisti
Ayy gerçekten mi sende de mi var günde kaç kez cikiyosun ya bisey yiyorum bi vuruyo karnıma mahvediyor beni tansiyon fln dusuyo sanırım o anda süt iciyorum sanırım o da yapiyo

Aaa bacak ağrısı bende de var ve ben adet olurken de agrirdi şuan olamadığım için iyice vurdu bacaklarima

Benimde 5 gun icinde 85 den 2086 ya yukselmisti canim bana da ikiz olabilir dediler. Doktor neye gore ikiz dedi. Gorebildimi bisey. Bende yarin gidicem cok merak ediyorum ya ikiz olursa diye:)

Canım değere göre söyledi sanırım bir de iki yumurtam gelişmişti o da ihtimali artırıyor. Sadece rahim kalinligina bakabildi henüz erken diye.ama sen 6.haftadasin keseyi görebilir daha netlesir heralde

13. Haftadan sonra sol tarafınıza yatmaya başlayın daha dogrusu alıştırın kendinizi .28. Haftadan sonra sol tarafa veya sırt üstü yatarsanızda belinize yastıkla destekleyeceksiniz.sol tarafa yatmanız bebeğin gelişimi için çok faydalı .kan akışı daha rahat olur.
Normal dogım yapmak isteyen arkadaşlar Hurma yemeye 3. Aydan sonra başlayın ve dogıma kadar devam edin. Açılmayı kolaylaştırıyor.çok rahat dogum yaparsınız

probiyotıgı kabızlık ıcınmı kullanıyorsun

Hayır canım herhangi ir sindirim sistemi rahatsızlığım yok ama bağırsakların sağlığı çok şeyi etkiliyor özellikle bağışıklık sistemi üzerinde çok büyük öneme sahip o yüzden normalde de kullanıyordum probiyotik devam edeceğim herkese tavsiye ederim hatta hamilelikte son aylarda kabızlık hemoroid vb sıkıntılar artacağından da çok önemli

Kilo alcam diye sıkıntı yapmayın ne kadar diķkat ederseniz esin 28. haftadan sonra baya şişiyoorsunuz.dogumdan sonra emzirirken veriyorsunuz ben okadar dikkat etmeme ragmen 14 kilo aldm doguımdan sonra 17 kilo verdim ama hemen değil zamanla verdim.emzirmek benim içşn öncelikliydi. Sadece dogumdan sonra boş gıda yemeyin tatlı özellikle

Yanlış hatırlamıyorsam 20. Haftada tetenoz aşısı var sağlık ocagında yaptırılıyor. Kaydınız yaparken sorun aşı kartınızı isteyin. Gebelik döneminde 2 doz şeklinde

11. Hafta - 13+6 .haftada 2 li tarama testi var unutmayın lütfen önemli bir test
3 lü taramadan daha iyi sonıç verir

13. Haftadan itibaren bütün vücudunuzu yağlayın çatlaklar için daha önceden önlem alın.vücut daha rahat esner ve çatlak oluşmaz.
Sağol canım önemli bilgiler bunlar biz de daha başındayız hiç düşünmemiştim hatırlattığını süper oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…