2017 Şubat Anneleri

Sürekli uyuyorum:) 6da kalkıp okula gidiyorum, 10 gibi dersim bitiyor. Sonra 4e kadar falan uyuyorum. Gece de aynı. Bulantım yok şimdilik
bende çok uyuyorum ama öyle böyle değil kafamı tutamıyorum masama hırka koydum artık kafam çarpmıyor masaya :KK48:benim de bulantım yok şükür bu arada kız çocuğu uyku yaparmış öyle diyorlar :anneadayı:

Ben de aslında biraz o yüzden acele etmeyeyim dedim ama yine dayanamadım pazartesi gideceğim çünkü ikisini de beklemek beni strese sokar dedim belki pazartesi olmasa da cuma bi dra daha gideceğim ozaman kalp atışı da duyabilirim. uzun süre beklemek çok gıcık hatta bir süre sonra ayda 1 kontrol olacak o zaman günler geçmek bilmeyecek

İnşallah güzel haberler alırsın haftaya benim Haşimato Tiroidi var antiTpo yüksek çıkıyor yeni tespit edildi levotiron 25 mg ile başladık belki hamilelikte artırır çünkü hamilelikte ihtiyaç artıyor senin de seviyelerine normale döner inşallah
Amin canm. Arttıracaktır muhtemelen. Ama hamileliğe bağlı olanlar doğum sonrası geçiyormuş. Benimki genetik

Amin canm. Arttıracaktır muhtemelen. Ama hamileliğe bağlı olanlar doğum sonrası geçiyormuş. Benimki genetik
Malesef benim de hamilelik öncesinde çıktı keşke geçseydi sonradan ama sanırım düzenli ilaç kullanacağız Allahtan tedavisi var Allah daha büyük hastalık vermesin

X