2017 Şubat Anneleri

Kızlar ani hateket yapınca agrı oluyor bende sanki kesem patlayacak gibi allah korusun sizinde oyle oluyormu

Ayyy hadi insallah gorursunuz hayirlisiyla. Bende yarini iple cekiyorum:anne:

Kızlar bana Progestan fln vermedi ne için veriyo ya da vermedine niye vermiyor acaba sadece folik asite devam dedi o kadar benim gibi daha kullanmayan varmı

Canım bana da baktı progestan çok gerekli değil ama verelim dedi tehlike olmasın dedi sanırım artik doktorlar vitamin gibi görüyor progestan i çok elzem olmasa da veriyorlar

Kızlar çok şükür gördük keseyi :))) minicikk birseydii doktorun kapisina gelince bile elim ayagim titriyordu evlendigimde bile boyle heyecan yasamadim :KK53::KK53::KK53:

Bana bir de multivitamin ve mineral kombinasyonu ilaç verdi tavsiye olarak da mutlaka günde 2 bardak süt 2 kase yoğurt bol bol beyaz peynir 2 tane haşlanmış yumurta bir kase kuruyemiş (findik fistik ceviz) yiyeceksin dedi icebiliyorsan sütü daha fazla da icebilirsin dedi

Oruç tutma dedi yorulmadan yürüyüş yapabilirsin dedi ama kendini paralama dedi :KK70:

kızlar inşallah hepiniz güzel haberler alırsınız keseciğinizi görürsünüz:emir_bebek: bizede haber verin :anneadayı:

Insallah yaa herkes gibi benimde bir cok endisem var. Esim sagolsun gel disari cikalim yemek yer yuruyus yapariz dedi yarinda iste vakit gecse aksam olcak insallah :KK70:

Ay hadi canım vakit çabucak geçer inşallah :KK73:

Canım bana da baktı progestan çok gerekli değil ama verelim dedi tehlike olmasın dedi sanırım artik doktorlar vitamin gibi görüyor progestan i çok elzem olmasa da veriyorlar

Kızlar çok şükür gördük keseyi :))) minicikk birseydii doktorun kapisina gelince bile elim ayagim titriyordu evlendigimde bile boyle heyecan yasamadim :KK53::KK53::KK53:

Bana bir de multivitamin ve mineral kombinasyonu ilaç verdi tavsiye olarak da mutlaka günde 2 bardak süt 2 kase yoğurt bol bol beyaz peynir 2 tane haşlanmış yumurta bir kase kuruyemiş (findik fistik ceviz) yiyeceksin dedi icebiliyorsan sütü daha fazla da icebilirsin dedi

Oruç tutma dedi yorulmadan yürüyüş yapabilirsin dedi ama kendini paralama dedi :KK70:

Ay hadi canım vakit çabucak geçer inşallah :KK73:
Hadi gözün aydın canım bana daha hiç bisey vermedi sadece folik asit e devam dedi kaç mm di söyledi mi

Merhaba kizlar,
Ben de aranıza katıldım:) sat 11 Mayıs. 2.bebeğim olacak ınş. 2 yaşında 1 oğlum var
Sadece evde test yaptim. Haftaya perşembeye aldım Dr randevumu. Hayırlısiyla kalp atışını duyup keseyi görebilmek için.
Allah hepimize sağlıkla evlatlarimızı kucagimiza almayi nasip etsin kizlar...

Merhaba kizlar,
Ben de aranıza katıldım:) sat 11 Mayıs. 2.bebeğim olacak ınş. 2 yaşında 1 oğlum var
Sadece evde test yaptim. Haftaya perşembeye aldım Dr randevumu. Hayırlısiyla kalp atışını duyup keseyi görebilmek için.
Hosgeldin cnm hayirlisiyla al kucagina insallah

Canim ben bandirmadayim. Erkan coskun diye bir doktor var cok iyi benim cogu arkadasim onda dogum yapti. Muayenehanesi bandirma da ama dogumlari balikesir sevgi hastanesinde yapiyo. Cok iyi bir doktor bir sor istersen hastanede muayene yapiyomu. Gercekten cok cok iyi bir doktor.
Bir sorayim bakalim sevgi hastanesine Sevgi hastanesinde dogum yaptirmasi iyiymiste bandirmada olunca muaynehanesi zor olur sanki bir sıkıntı olsa koşup gelemez Ben hiç dr bulamıcam galiba

Kızlar bthcg 21304 falan tama hatırlamıyorum ama 21binlrde.. Yolk saç mı nedir oda göründü ama kalp atışı yok dedi.. Bende erken oldugunuzu düşünüyorum fakat vajinal yaptıgı için görür sanmıştım biraz üzüldüm.. Yoksa tamamen kötü şeylerler karşılaşmadım Allaha şükür

Betahcg degerin nedir. Gec dollenmedir belki hemen moralinizi bozmayin. İsterseniz baska dr da gorunun. Makinadan makinayada degisebiliyor boyle seyler

Beta HCG kaç snn üzme canını bebişe yazık bi gün sonra gidip gorenler oluyor çok yeniyiz bigun çok şeyi etkiler

Canini sikma bence haftayi bekle bebeginide kalp atisinida duyacaksin sakin moralini bozma

Ya nette o kadar cok sey yaziyor ki... hangisine inanacaksin benim okuduklarimda da 6 haftadan baslar yaziyor 10. Haftaya hatta 12. Haftaya kadar beklenmelidir diyor ?????

Canim beta hcg kac önemli bu değerin kaç ki

Aaa nasıl yani ama küçüktür belki yaa ondan gorulmemıstır

Nasıl yanı kese de mı yok başka bı doktora da gorun bence

Guzel anne adaylari iyi aksamlar guzel haberleri alan keseleri goren herkese hayirli ugurlu olsun bende ikinci kan tahlilimi yaptirdim ilki 85 di bhcg bugunku 325 guzel gidiyor bakalim saliya randevum var keseyi gordum mu iyice icim rahatlicak banada dua edin şu zaman çabucak geçsin

Merhaba kizlar,
Hayirli olsun insallah. Benimde sat 11 mayıs. Bende sadece test yaptım. Kalp atışını da duymak için geç gitmeyi düşünüyorum iki kere stres olmasın diyorum. Ama burdaki herkes gitti sanırım doktora. Cok merak ediyorum.

Kızlar bthcg 21304 falan tama hatırlamıyorum ama 21binlrde.. Yolk saç mı nedir oda göründü ama kalp atışı yok dedi.. Bende erken oldugunuzu düşünüyorum fakat vajinal yaptıgı için görür sanmıştım biraz üzüldüm.. Yoksa tamamen kötü şeylerler karşılaşmadım Allaha şükür
Şükür korkmustum bende icini rahat tut lutfen sen iyi olcaksin ki bebisin iyi olsun ...

kızlar doktora gittik bugün kalp atışını duyduk:) beklenen doğum tarihi 3 şubat görünüyor.6+6 haftalık bebeğim. Uzun yola izin verdi doktor denize girmeme de. Bol sıvı tüket dedi.
Böyle kalp atışını duyduk diyenlerde daha çok heyecanlanıyorum :) 10 gün geçecek mi bana bilmiyorum hadi gözün aydın canım Rabbim hep böyle güzel haberler yazmayı nasip etsin hepimizide

Ben bicok.yerde yaptim 15.02 cikti ve doktorun ultrosununda da oyle cikti..saglikli dogsunlarda tarih onemli degil
Evet bende sen öyle deyince yazdım benim de öyle çıktı :) Dr a da hiç sormadim :) neyse şimdilik kalsın böyle de kalp atışını duymaya gittiğimde sorarım inş :)

Böyle kalp atışını duyduk diyenlerde daha çok heyecanlanıyorum :) 10 gün geçecek mi bana bilmiyorum hadi gözün aydın canım Rabbim hep böyle güzel haberler yazmayı nasip etsin hepimizide
Gecer gecer benim daha 16 gun var ama 6 gun sonra tekrar gidicem..kese mm ile ilgili bisey demedi..

X