2017 Şubat Anneleri

Hosgeldin canim gozunaydin pazartesi bikac arkadas dr randevumuz var hep birlikte iyi haberi verelim o gun insallah ozlemmmmmmmm ozlemmmmmmmm @gamzekiray

Kizlarr benim pazartesi 9.15 te randevumm....
Acaba duyar miyiz ki ya da bebisi gorurmuyuz ki :))))))
Alttan muayene yapmak isterse yaptirir misiniz hani ordan daha net bellinoluyormus ya hersey ? :)

dr size hangi vitaminleri verdi kızlar ?
Sanırım daha drlar görüşmeyen bir ben kaldım 1 ay kadar önce folbiol kullanmaya başlamıştım, ayrıca tiroit problemi olduğu için levotiron kullanıyorum, demir eksikliği var muhtemelen demir yazacak, kendim ayrıca omega 3 kullanmayı planlıyorum ve toz probiyotik kullanıyorum ☺

Dogana kadar tam gaz devam bence bu merak ve heyecan konusu :) Peki tuvaletin varken mi gittin bol su icip? Oyle yapmak lazimmis galiba karindan ultrason icin.
Valla bu ara tuvaletim hep var :) bi saat içinde 4-5 kez çıkıyorum sanırım ama öyle bisey demedi karından mi bakcaksiniz dedim evet dedi baktı gördü hemen

Alttan muayene yapmak isterse yaptirir misiniz hani ordan daha net bellinoluyormus ya hersey ? :)
Canim benim de pazartesi sabahtan. Ben o gun 7+2 olucam nasipse ama 4-5 gun geriden geliyosun dedi bi dr diger dr ise haftasiyla uyumlu dedi. Yani sen benden kucuksun duymassan ki inşallah duyarsin umutsuzluga kapilma hemen.

Ben alttan muayene yaptiririm canim cunku en ufak risk olsa dr bakmaz zaten.

Medicabil'de fiyatlar nasıl ben 155 tl odedim. Doktorum cok iyi ama fiyat bana yüksek geldi...
Valla geçen sene 55miş tabi sgk anlaşmalı hali. Doğum da 1200müş, bu da geçen sene. Ben şuan İran sınırındayım . İnşallah cumartesi dönüyorum. Gittiğimde yazarım ne kadar olduğunu

Ben ilk hamileliğim de sanırım 6. Haftada başka bir şehirde dra gitmiştim karından kalp atışı duyulmamış vajinal muayene de ben istememiştim 2 hafta sonra gittiğimde herşey yolundaydı kalp atışını da duymuştuk ama o 2 hafta içine dert olmuştu, hamilelik psikolojisi hep karamsar düşünüyoruz ama sen duymasan da çok dert etme bence erken dönemlerdeki hala hem geç döllenme durumu bile olabilir o yüzden stress yapmamak en iyisi, keyfine varalım bu güzel günlerin

Ben ilk hamileliğim de sanırım 6. Haftada başka bir şehirde dra gitmiştim karından kalp atışı duyulmamış vajinal muayene de ben istememiştim 2 hafta sonra gittiğimde herşey yolundaydı kalp atışını da duymuştuk ama o 2 hafta içine dert olmuştu, hamilelik psikolojisi hep karamsar düşünüyoruz ama sen duymasan da çok dert etme bence erken dönemlerdeki hala hem geç döllenme durumu bile olabilir o yüzden stress yapmamak en iyisi, keyfine varalım bu güzel günlerin

Yaa herkes mi oyle bitek ben karamsarim herhalde diye dusunmeye baslamistim.. simdiden takiyorum ya bebek yoksa ya kalp atisini duyumazsak...
inan gunler gecmek bilmiyor oysa ki nezamandir bu gunu bekledim....
Biraz sabirli olmayi ogrenmeliyim sanirim :) Hepimiz duyucaz gorucez saglikla doguracagiz insallah :)

X