2017 Şubat Anneleri

aaaa bebegini de gordun muuu? :) Cok guzel yaa :) Aramizda pek fark yok belki bende gorurum yarin minnakii.

Merhaba taze anneler bende 10 yıldan sonra muradima erdim çok şükür 5+4 feyiz bizde pazartesi günü kalp atışını duyacağız fakat benim benim çok ağrıyor
İnsallah saglikla kucağınıza alirsiniz. Hayirli olsun.
benim sabah vardı ama şimdi yok ilk hamileligim cok korkuyorum..netyen baktim ama beni rahatlatacak birsey bulamadım.
Ay bende birşey bulamadım nette. Ama yinede bu sekilde olanlar varmis. Moralimi bozmamaya calisiyorum.
Bende senin gibiyim dikkat et kendine.

Merak etmeyin benimde oyle oldu bende korktum sonra hafif sizi kaldi ama tamamen gecmedi yinede

İnsan endişeleniyor ama böyle duyunca rahatliyorum. Ozaman normal birşey buda . cok sagol rahatlattin beni

Ay bi an heyecandan bayiltcaktin beni Insallah canim yavas yavas bu isler... Allah hepimize o pit pit atisi duymayi nasip etsin.
Heyecan yapmiyoruz sakin oluyoruz :) aynen yavaş yavaş kan verdim pozitifi gordum iki katina çıkar mı diyodum o da oldu keseyi görür müyüm diyodum o da oldu şimdi kalp atışı diyorum :) böyle uzun bi surece girdik sanırım :)

Dogana kadar tam gaz devam bence bu merak ve heyecan konusu :) Peki tuvaletin varken mi gittin bol su icip? Oyle yapmak lazimmis galiba karindan ultrason icin.

benim hamile kalmadan önce her şeye midem bulanırdı. hamile kaldıktan sonra sabahları çay yerine ev yapımı limonata içiyorum. hiç bulantım yok. bir yerde okumustum limonlu su için yazıyodu. bulantısı olanlar deneyebilir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…