2017 Şubat Anneleri

bana kalırsa kesinlikle alışkanlık haline getirmeliyiz özellikle beslenmemize dikkat etmemliyiz ben dikkat ediyorum aşırıya kaçmadan birde spor yapabilsem süper olucak daha şimdiden benim karnım şişti
Kesinlikle oyle,faydali diye yedigimiz seylerin bazen bebege hicbir faydasi olmayabiliyor. Yarin hayirlisiyla keseyi gorelim cumartesi diyetisyene danisacagim.
O siskinlik ara ara oluyor canim gazdan genelde icin rahat olsun. Bende dedim daha 2.aydan gobegim mi cikti
Yuruyus kesinlikle cok cok cok onemli eger dusuk riski, kanama ya da baska bir sorun yoksa.

allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah tatlım

Merhaba taze anneler bende 10 yıldan sonra muradima erdim çok şükür 5+4 feyiz bizde pazartesi günü kalp atışını duyacağız fakat benim benim çok ağrıyor
hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Merhaba taze anneler bende 10 yıldan sonra muradima erdim çok şükür 5+4 feyiz bizde pazartesi günü kalp atışını duyacağız fakat benim benim çok ağrıyor
Hosgeldin canim gozunaydin pazartesi bikac arkadas dr randevumuz var hep birlikte iyi haberi verelim o gun insallah ozlemmmmmmmm G gamzekiray

ayy hayırlı olsun canım baya beklemişssin mucizeni

allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah tatlım

hayırlı olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına
saol canım hepimiz inşalah

Ayyy hadi insallah gorursunuz hayirlisiyla. Bende yarini iple cekiyorum

ben de akşam gideceğim sabırsızlıkla bekliyorum hepimiz buradan hayırlı haberler veriririz inşallah.

Ben iki doktora gidiyorum kızlar biri günlük hareketi sınırlama ama tutup horon da tepme dedi. Diğeri çok yorulma çok ayakta kalma dedi. Yani herkes kendisine göre ayarlamalı bu yürüyüş işini.

Insallaaah,amin canim. Guzel haberlerini aliriz insallah.
Cok dogru, kesinlikle. Abartmanin anlami yok, kisi kendisine gore belirlemeli cok cok yorulmadan. Hasta degiliz sonucta hamileyiz :)

Canim kacinci haftandasin acaba. Bende yarin gdikcem de goremem diye korkuyorum
5 . haftadayim canım sat 11 mayisti tam 5.hafta sen 6 ya girmissin sanırım inş görürsün bende korkuyodum ama mercimek tanemi gordum :) ama şimdi de kalp atışını duycam mi diye tedirginim bu böyle gidecek galiba :) aslında bi sorun yoksa biraz geç gitmek daha mantıklı hem kalp atışı da duyulur

Kızlar bana Progestan fln vermedi ne için veriyo ya da vermedine niye vermiyor acaba sadece folik asite devam dedi o kadar benim gibi daha kullanmayan varmı

Sağol canım bakalım 10 gün sonra gel dedi inş duyarim sen niye geç gidiyorsun Dr unmu öyle gel dedi senin kese kaç mm di bu arada yukarda yazmissin evet sat 11 ayniyiz canım
Evt ben daha once 2 kez kaybettigim icin bekleyelim birazdaha zaman gecsin dedi..kese tam net degildi ama.olusmus daha kucuk du haftaya carsamba ney gorunecek dedi...4-5 haftada gorunmemesi normal dedi kese icin..tahmini dogum sende niye 17 yazio bnim ultrosonda da 15.02 yazio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…