2017 Şubat Anneleri

Merhabalar..buraya da yazmistim cok fazla mide bulantim vardi 2 haftadir..fakat 2 gundur mide bulantim cok azaldi..kahvaltimi duzgun yapip ac kalmamaya ozen gosterdim..agzimin tadi duzelmedi ama bulanti cok cok azaldi..sukretmem gerekir ama azalmasi beni korkutmali mi acaba..bi sorun yoktur insallah...sanki hep midem bulanmaliymis gibi hissediyorum:110:
Bende bazı günler hafif hissediyorum bulantiyi oda krakerle bastirabilicek şekilde herkesin aynı şekilde yaşadığı şeyler değil belirtiler düşünerek stres yapıp bebeğini üzme canım :anneadayı::anneadayı:

benim doktorumda kendini fazla yormadan yarım saat 45 dk kadar yürüyebilirsin dedi
Ben hamileligime kadar duzenli spor yapan bi insanim. Bana kan ter icinde kalma, suyunu yanindan eksik etme 1,5-2 saate kadar yuruyebilirsin ama her gun zorlama kendini dedi. Normal sartlarda spor yapmiyor olsan da her gun 30-45 dk yuruyus oneriyoruz hem asiri kilo alimini engellemek,hem oksijen akisi, hem daha pozitif rahat hissetmek hemde normal doguma hazirlik icin dedi. O sebeple sasirmistim acikcasi.

Canım hamilelik nedeniyle tüm bitki çaylarına dikkatle yaklaşmak gerek doktoruna sordun mu zencefili bi zararı olmaz demi:anne::anne:
Olmaz canım benım ılk leri dusuk oldu ama o zamnda mıgde bulantısı sorunum vardı sormustum bi sorun olmaz demıstı

Hos geldin aramiza canım cok gecmis olsun fazlami oldu kanaman
hb canım saol :KK200:
evet baya oldu hatta korkudan bayılıyordum eşimde baya korktu. dr umu aradım beklicez parca gelicekmi dedi kanama dun sabah 9 gibi kesildi dr a gittik baktı bebek sağlam dedi bu vesile ile kesemızın dolmaya basladıgınıda gorduk rahım agzından kynaklı bı kanamaymus
geçmiş olsun ilk olacak nasipse bende birşey yok çok şükür uyku hali dışında.Çok fazla uyukluyorum bir tek o canımı sıkıyor
saol canım benim ikinci bideoğlum var uyku hali yok bende

Gozunuz aydın. Sağlıkla kucaginiza alırsınız insallah
inşallah canım hepimiz sağlıkla kavusuruz miniklerimize
Kizlar gogus agrisinda azalma olaniniz varmi. Bende sizlama vardi ama suan yok gibi. Daha bebegi gormedik bile. Birsey okacak buda beni terkedecek diye odum kopuyor:KK42:
benimki dünden gecti hiç agrı sızı kalmadı
kızlar Merhaba kasigimda çekilme gibi bişey hissediyorum bi süredir siz de var mı böyle bi durum
bende arada hafif oluyor arada sırada

Selam kızlar. Ben sabırsızlıkla yarınki kontrolü bekliyorum. İnşallah her şey yolundadır. Ne bulantı, ne baş dönmesi ne de çok ciddi bir hamilelik belirtisi yaşamadığım için bazen korkuya kapılıyorum. Bu belirtilerin olmaması normal mi acaba?

Yarın inşallah kesenin içinde bebeğimi görebilirim. Çünkü geçen hafta tam gözükmüyordu.
ilk hamileliğimde hiç belirtim olmadı hatta 10 gün geçiktim ama süphelenmemiştim . cok rahat 9 ay gecirdim

aranızda ödemi olan varmı tartı bı anda 3 kg fazla gösteriyor kimisi hamilelik ödemi gecerdiyor aynı durumda olan varmı
Canim cok buyuk bir korku atlatmissin cok gecmis olsun benim lekelenme gibi kanamam geliyoda odum patliyor seni dusunemiyorum...bende odem yok her sabah tartiliyorum hep ayni kilodayim sukur daha oynama yok

Canim hosgeldin.

Bende cok şişlik var. Karnım önden gidiyo.
ay işte bendeki sorun. yediklerime çok dikkat ediyorum sağlıklı beslenıyorum öğrenmeden önceki kilomda 3 fazlayım :KK43: eşim akşam karnın ilk aydan büyümüş dedi :KK43: arkadaşlarımdan bazısı gecici ödem dio bazısıda hiç geçmicek dio :KK70:

Canim cok buyuk bir korku atlatmissin cok gecmis olsun benim lekelenme gibi kanamam geliyoda odum patliyor seni dusunemiyorum...bende odem yok her sabah tartiliyorum hep ayni kilodayim sukur daha oynama yok
saol canım insallah hepimiz sorunsuz hamilelik gecirirz. bende her sabah tartılıyorum aşırı kilo alıp sağlıksız hamilelik geçirmek istemiyorum
Canım ben bugün 6+5im şükür. 5+5te keseyi gördük şükür. Pazartesi 7+2de dr randevum var canım.
bizde 5+3 daha küçüğüz

X