2017 Şubat Anneleri

Tamm kuzum sağolasın doktor olumsuz bişey demedi hiç cuma tekrr bakcaz dedi ınsallah görür vajinal bakcak ti ben istemedim

Evet çok mantıklı aslında diyetisyene de gitmek malum herkesin derdi doğum sonrası kilolar şimdiden elimden geldigince dikkat ediyorum ama iştah açıldı bir kere

Kızlar benim bugün 5.hafta bitti cumartesi keseyi görmeye gidicem. O zamana 5+3 olacak ama beta hcg yükseliş değerine göre 25.000 olacak. Sizce bu değere göre kalp atışı duyulur mu. Benim fazla yüksek çıkıyor sonuçlar

Benım haftaya çarşambaa doktorumuz kesemızı gördü beş haftalıkken kalp atısı ıcın ıkı hafta sonra dedı biz sekız haftalık olacagız allah nasip ederse bayag buyuyecegız :)
keseyi bizde gördük 4+5 te 2 hafta sonra kalp atışlarını duyalım dedi bakalım inşallah sorun yoktur allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza nasip etsin

Ben de aynıyım.
Sabah bulantım çok kötüydü,şimdi iyim. Dün çok enerjiktim,bugün yataktan çıkasım yok.
Bir gun iyi bir gun kotu boyle gecırecegız galıba suan bende ıyım ama benımde bugun yatakdan cıkasım yok napacaz boyle :))

Vitamin ilacı kullanıyor musunuz anneler, kan testi yapıldı mı ne eksik falan diye. Bana hiç kan testi yapmadan direk vitamin verdi vinalac diye test yapılması gerekirdi diye düşündüm de

Açıkcası doğum tecrübem olmadığından hemşireleri pek gözlemleyemedim ama Arzu Hnm'ın ekibindekiler çok ilgili enerjilerini seviyorum.Ablam da Çiğdem Hnm ın hastasıydı ve 2010 da Çiğdem Hnm da Ortadoğu Hst görev yapmaktaydı. O da çok iyi bir hekimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…