2017 Şubat Anneleri

Benim tup bebek ve yasadigim yerden baska bir ile t3davi icin geldigim icin herkes biliyo gizli tutamiyorumki tedaviyle olunca

canım bir şey olmaz Allah' ın izniyle. ben de gizleyecektim ama olmuyor illaki duyulacak.
ama her ihtimale karşı bol bol okuyalım kendimizi. nazara zerre inanmazdım da şu bir haftadır yaşadıklarımdan sonra inanmaya başladım.

Kayinbabam arada okuyo beni nefesi iyi derler okutur herkes kendini...Adam okurken gozlerinden yaslar geliyo...Rabbim korusun hepimizi

Bende gecen hafta biraz agri olmustu iliski sirasinda o da gazdan diye dusunuyorum :) Yaa kahvesiz yasayamam sanirim, doktor duruma bakalim yasaklari yine konusuruz daha erken dedi diyetisyene de gitmeyi dusunuyorum acikcasi , kilo alacaksam da sadece bebege alayim diye. Bakalim diyetisyen ne diyecek. Tatlari arasinda hicbir fark yok normal kahve ile kafeinsizin en harikasi da ooo :)

Aynen diyorum ya herkese ben hamileyim diyesim var özellikle hanı daha yokmu yap artık vs diyenlere alın hamileyim diyesim var :)
Ayy ayni sey bende de var yaaa :) Ben bi suredir hobi olarak battaniye falan oruyorum yapmiskende ise yarasin bebek icin olsun demistim. Kayinvalidem diyor ki hadi bakalim battaniye bitiyo sira bebege mi geliyo acabaaa :) Eltim de diyo tatilden bize bebek getir :) Ay o an hamileyim ben zaten yeaaaa diyesim geliyo Esimle birbirimize bakip gule gule bi hal olduk :)

Al benden de o kadar bende 7 haftalik kurtaj kimyasallar derken keseyi gordugume bile sevinemiyorum bebegi goreyim diyorum bebegi gorsem biraz buyuse diyecegim sonu yok herhalde aci tecrubeler bizi boyle yapti

Suan bende oyleyim daha once yasadiklarimizin etkisiyle belki bebislerimize zarar veriyoruz. Pazartesi randevum var kalp atisi icin ama dayanamayip nerdeyse bugun baska dra gidicektim belki bebegimi gorebilirim diye...
Sizlerde de sadece keseyi gorduler degil mi bebek olup olmadigini soyledi mi drnuz? Suan 5+2 yim

Kızlar selam. Henüz bebeğinin kalp atışını duyabilen oldu mu? Beni doktorum cuma günü kalp atışını dinlemek için çağırdı ama sanki henüz küçük olduğu için daha duyamayacağız gereksiz stres yaşayacağım gibi geliyor? Biraz erken değil mi sizce de?

Kizlar merhaba,,kahveyi cayi doktor haftada 1 defa olabilir demisti hatta turk kahveside olabilir ama haftada 1 demisti...iliski durumuna gelincede bence acele etmeyin hele bir bebek otursun benim gorusum ilk 2 ay olmamasiydi zaten ama doktora gider gitmez bana yapmam gereken yemem gereken seyleri soyledi ve iliskiye 2.ci aya kdr ara verin demisti..doktor konusunda pek sansliyim bisey sormadan soyluyor anlatiyor..

Kizlaarrrr benim rahim için dunde böyleydi bugün de sanki sopa bisey soktular oraya acayip agriyo sizde öyle misiniz

Benim cumartesi veya pazar adet günümdü ve salı günkü 238,4 çıktı. Gayet iyi değerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…