2017 Şubat Anneleri

Bende daha basindayim canım kaç çıkmıştı değerin ben de ptesi gitcem Dr a nasipse ama bende senin gibi ikinci değerde tedirgindim çok şükür artış olmuş inş böyle devam eder bakalim

Çok sevindim canım rabbim devamını getirsin ınş. Bi kaç gün var sanırım aramızda. Pazartesi değerim 236.70 di. Yarıni bekliyorum su an heyecanla. İnşallah senin gibi mutlu olurum

Kızlar iyi akşamlar cümleten. Bayağı kalabaliklasmisiz. Benim dün akşam pembe akıntım oldu,progestan başladık. Kesede bozulma yok ama,kalp atışını duyamadık daha. Haftaya gelin ihmal etmeyin dedi. Henüz aramızda kalp atışını duyan yok sanırım. Gerginim,yorgunum evde dinlenmek istiyorum ama işim çok yoğun. Ağustosta ayrılacağım insallah

Merhaba arkadaşlar ben de Rabbim izin verirse Şubat annesi olacağım. 31 yaşındayım 4 yaşında bir kızım var. Çok sorunsuz ve temiz geçen bir hamilelik sonrasi , bir boş gebelik ve kalp durması sebebiyle bir düşük yaptım. Bu 2 talihsiz gebelik sonrası korkularım endiselerim tavan yapmış durumda. Geçen hafta 5+4 de keseyi gördük . Bugün 6+3 de kalp atışını duyduk. Dr. 2 hafta sonrasına kontrol verdi. Şimdilik yolunda gidiyor dedi. Bu ana kadar bana düşüge tedbir amaçlı hiçbir ilaç vermedi. Bugün kalp atışı duyduktan sonra balık yağı verdi ve yarın için 4 tüp kan alacağını, sonucuna göre de hareket edeceğini söyledi. Sorsanız halen içim rahat değil hep bi gidişimde olumsuz şeyler duyacakmisim gibi hissediyorum. Rabbim neyi takdir ederse artık gorecegiz.
Bu arada yaklaşık 15 gündür sizi hergün takip ediyorum ama daha öncede temmuz annelerine hamileyim diye giriş yapıp düşük yaptım diyerek ayrılmak beni çok üzdügu için bu kez kalp atışı duymadan yazmak istemedim. Tabii bundan sonrası garanti değil ama artık dayanamadım. Rabbim hepimize sağsaglim kucağımiza almayi tattirsin inşallah

16 mayıs canım. Buarada aynı rahim ağrıları bende de var. Demekki normal herkeste olabiliyormus dedim.
Aynen bende burda yaşayanları gorunce biraz rahatladım ama bugün çok huzursuzum ben dün fln böyle değildim bugün acayip huzursuzum resmen menopozlu gibiyim

Aa cok gecmıs olsun doktora gıttınızmı iş hayatı hamıleyken cok zor oluyor ben ıkıncı dusugumde bıraktım ama suan ıkıncı unv ı okuyorum bişeyler yapmadan da olmuyor tabi evde zaman zor gecıyor ama en azından cokca dınlenebılıyırum calısan arkadaslarım kendınızı yormayın sakın

Amınn benımde basımdan gecti ıkı defa bu ucuncu hamılelıgım ınsallah hayırlı bı sekılde kucagımıza alırız bende basta sizn gıbı cok tedirgin davrandım ama en azından bilemediklerim olur danısırım dedım iyi yapmıssınız sizde inşallah güzel sonuclar alırız hepımız

Aynen bende burda yaşayanları gorunce biraz rahatladım ama bugün çok huzursuzum ben dün fln böyle değildim bugün acayip huzursuzum resmen menopozlu gibiyim

Adet görmediğimiz için menopoz sendromu yaşamamız doğal şişkinlik gibi değişik bi ağrı.Benim ilk hamileliğim yasamadigimiz ağrıları hissediyoruz ondan telaş ediyoruz sanırım.

Merhaba hoşgeldin aramıza.Hayırlı olsun hamileliğin.O korkular nerdeyse hepimizde var.Burdan hepimiz mutlu güzel haberler verelim birbirimize inşaallah .

Kaç gündür perişan oldum. Şu boş gebelik tabiriyle.belirtileri neydi acaba. 6+3 tup bebekle daha ne embriyo gorduk nede kalp atışı. Moralim çok bozuk

Adet görmediğimiz için menopoz sendromu yaşamamız doğal şişkinlik gibi değişik bi ağrı.Benim ilk hamileliğim yasamadigimiz ağrıları hissediyoruz ondan telaş ediyoruz sanırım.
Benim de ilk hamileliğim canım 10 aylık evliyim kaç aydır istiyorum bende bi sorun yoktu niye olmuyo diye stres yapiyodum geçen ay eşim de göründü sperm testi sorunlu çıktı varikosel çıktı hatta değer yukselmezse bu ay ameliyat bile olabilirdi o yüzden hiç beklemiyodum bu ay tamamen kafadan silmistim ve nasılsa olmicak diyodum büyük bir mucize ve sürpriz oldu çok şükür Rabbim bu hayırlı ayda nasip etti saskinligimdan dolayı da inanamiyorum sanırım o yüzden de tedirginim

İyi akşamlar canım geçmiş olsun .Gećen hafta bende de olmuştu progestanı arttırınca geçti seninde düzelir dinlenmek gerekiyor biraz.pazartesi kontrolde kalp atışını duydum Rabbim devamınıda nasip etsin .Sizlerinde güzel haberleri gelir inşaallah

Mucizelerin devam etsin lütfen. Ben 1,5 yıldır evliyim. Esimde hiç problem yoktu. Benim yumurtaliklarda tembellik vardı 3.ayım tedavide klomen catlatma iğnesi ve inofolic kullandım. Bana da sürpriz oldu çünkü her ay bekliyordum heyecanla olmuyordu. Ama çiftlerden birinde sorun olsa dahi diğer esin iyi yönleri onu kapatirmis bizde de öyle oldu sanırım canım. Tek duam aynı tedavi sürecini tekrar yaşamadan bebeğin bana tutunması.

Canim hayirli olsun gebeligin bende ayni uzuntuleri yasadim seninle gecen sene temmuz annesine giris yapmistim 7. Haftada kalp durdu simdi hep bir korku var icimde rabbim sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin insallah

Merhaba hoşgeldin aramıza.Hayırlı olsun hamileliğin.O korkular nerdeyse hepimizde var.Burdan hepimiz mutlu güzel haberler verelim birbirimize inşaallah .

Kaç gündür perişan oldum. Şu boş gebelik tabiriyle.belirtileri neydi acaba. 6+3 tup bebekle daha ne embriyo gorduk nede kalp atışı. Moralim çok bozuk

Sağolun kizlar. Düşük yapıp sonrasında sağlıklı doğum yapan çok çok kişi var ama insan tedirginliklerinden arinamıyor malesef. Kucağımiza aldığımız ana kadar risk her zaman var ama kendi adıma bi 13 14 haftayı görmeden paniğim geçmez gibi hissediyorum.
Boş gebelik te 9.cu haftaya kadar geç yumurtlama ihtimaline karsi bekledik ama kese dolmadi malesef. Normal sağlıklı bir hamilelikle belirtileri aynı. Rabbim ins korktuğunuza ugratmasin ins bebeği En kisa zaman da görürsünüz

İnş canım aynı dilekler benden sana da olsun bende 3 ay klomen+ çat iğnesi kullandım bi sorunum yoktu ama çok istediğim icin Dr hızlandırmak istedi sanırım 1 seneyi gecmeyince eşim e de sperm testi yapmıyorlardı ben denemek istedim sonra onda sorun çıktığı için biraz rahatladım su yönde rahatladım sanki ona çocuk veremiyor gibi hissediyodum ama işte bu bir vesile olacakmış Rabbim yazmış ve hiiccc takıntı yapmadım bu ay hayta şaka ya vuruyodum fln eşim e o da takıntı yapmadı tedavimizi oluruz diyoduk artık ne zaman nasipse diyoduk işte Rabbim in hikmeti burda sakliydi bu hafta eşim için kontrole gidecekken ben bebis i görmek için gidicem aynı tarihlerde :) Rabbim benim ve isteyen herkesin dualarını hayırlısı ile kabul etsin olmayanlara nasip etsin olanlari da bizlere bagislasin inş :)

Amiiin amiiin canım. Bende aynı duyguları yaşadım sorun olunca. Ama kader ışte neler yasayacaginin stresine girerken kendini bambaşka bi yerde buluyorsun.Yarın yazarım sonucu burda paylaşmak iyi geliyor insana :*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…