2017 Şubat Anneleri

çok sinir bozucu bildiğin alerji olmuş gibi kabarcıklar oluştu vücudumda. yarın sorarım doktoruma, muhtemelen cildiyeye yönlendirir. şimdiden böyle kaşınırsak 9 ayı düşünemiyorum yahu :KK70:
Benim okadar yogun degil...Birde ben tutunmayi saglamasi icin bantta kullaniyorum ama orasi feci kasiniyo

Ben ilk doğumumu tekden'de Gülcan hanım' da yaptım. Güler yüzlü biraz konuşkan bir doktor. Tecrübeli ve normal doğumu teşvik eden bir doktor. Tabi ben mecburi sezeryan oldum ama normal şartlarda annenin isteğine göre hareket ediyor.
Memnun kaldığım için yine aynı dr.a devam ediyorum.

Bulundugunuz sehirde metro ve migros varsa oralarda var..
geçen gün muhabbeti olmuştu, eşim normalde çok üşengeçtir ama duyar duymaz iftara yakın bu civardaki bütün marketleri gezmişti :KK49:yarın söyleyeyim de dediğin gibi büyük marketlere gitsin bari :KK70:

Canim kalp atislarini duydunmu
yok canım, 5+6 da kesem 12 mm idi. bebek görünmedi. iki gün sonra başka bir doktora kahverengi akıntı şikayetiyle gittim, özele gittim 10 mm ölçtü., kesen düzgün bebek görünmüyor dedi. kese farklı cihazlarda farklı ölçülebilir dedi ama cumadan beri içimde bir korkuyla bekliyorum. yarın inşallah hayırlı haberlerle dönerim. dua edin lütfen.

Gebeligin ilk zamanlarinda gaz sancıcı cok oluyor cnm..bnde ishal oldum snra tam tersi bunyem.altust oldu...sagsalim olsun da varsin cekeriz biz
Sağol canım cvp için sende bilirsin ki insan da bi tedirginlik oluyo o yüzden kendim gibi şikayetleri olanlari gorunce rahatliyorum biraz

A
Gebeligin ilk zamanlarinda gaz sancıcı cok oluyor cnm..bnde ishal oldum snra tam tersi bunyem.altust oldu...sagsalim olsun da varsin cekeriz biz[/QUOT
Aynen sağlıklı olduğunu biliyim de daha fazlasını da çekerim :)

yok canım, 5+6 da kesem 12 mm idi. bebek görünmedi. iki gün sonra başka bir doktora kahverengi akıntı şikayetiyle gittim, özele gittim 10 mm ölçtü., kesen düzgün bebek görünmüyor dedi. kese farklı cihazlarda farklı ölçülebilir dedi ama cumadan beri içimde bir korkuyla bekliyorum. yarın inşallah hayırlı haberlerle dönerim. dua edin lütfen.
Ben henuz ultrasona girmedim benimde kahve rengi lekelenmem oldu dr normal korkulcak bisey yok dedi...Yarin insallah hayirli haberlerle gelirsin

X