2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Senin ikisi de oğlandı di mi kumru? 3 yaş çok eğlenceli bi yaşmış gerçekten:) değişik değişik laflar, “nerden çıkartıyor, öğreniyor” bunları dedirten:)

ilki erkek 2.si kız canım...Çok tatlı bir şey oldu valla Denizkızım...Seninki de öyledir eminim ki
Benden başka ilk duyanlar çok sevindi iyi dileklerin için çok teşekkür ederim evet kabulenmekten başka çarem yok aslında büyük kizimin tepkisi beni çok korkutoyor hala küçüğü kabullenmis degil bunu duyunca ne tepki verecek birde diline düşersek vay halimize
kuzum sağlıkla doğur, sağlıkla büyüt inşallah.Hiç de canını sıkma, nasibi varmış yavrunun

ilki erkek 2.si kız canım...Çok tatlı bir şey oldu valla Denizkızım...Seninki de öyledir eminim ki

kuzum sağlıkla doğur, sağlıkla büyüt inşallah.Hiç de canını sıkma, nasibi varmış yavrunun
Yanlış hatırlıyormuşum:/
Kız çocuğu cıvıl cıvıl:) süsüyle püsüyle rengarenk😍 baldan tatlılar hepsi😍

Evet doğru diyon nasibi var 3 numaramı beklerken bir sene hiç olmadı olanlarda gelişmedi dustu derken 6 seneye 6 dusuk sigdirdiktan sonra mucizeyle kucağıma aldim bu bir kazayla hemencecik oldu bitti allah biliyor ya gelişmez düşer diye bekledim taaki dün kalb atışını duyana kadar

Bugün aklımdan geciyordu kızlar napiyor diye bende hamileyim 4.geliyor süpriz oldu psikolojik olarak cok kötüyüm kabul edemiyorum bebeği daha çok yeni 6+5 günlük dua edin bana
nasibi varmis canim bizde 2 ay istedik esimle cok bozuktu aramiz cocuk fikrini rafa kaldirdim korundugumuz ay hamile kaldim uzulme aralari iyi arkadasim 35 yasinda 6. Dogurdu yanlislikla insan onune gecemiyor
Maşallah doğmuş ikinci Yahya olmuş en sevdiğim isimleri koymustu rabbim uzun ömürler versin
tsk ederim canim amin hepimizinkine
selam güzel annişler...biz de büyüdük veeee çok dilliyiz, şekeriz...selamlar hepinize
masaAllah ya kizlara bayiliyorummm opuyorum deniz kizimi 🥰😍😍😍
Selam life:) siz nasılsınız? Senin küçük de büyümüştür bi hayli💞
hamdolsun iyiyiz yogun badireler sonunda evimize geldi buyudu kuzum 22 gun kuvezde kaldi cok zor bir urecmis simdi hep bebegi orada olanlara dua ederim
4.5 aylik olduk cok zor geciyor gunler oglan cocugu farki herseyleri ayri bir zor ama asiri tatlilar. Ins sende cabucak kavusursun esine baba ozlemi zor oluyor cocuklar icin turkiyede olmana cok sevindim ama bizim yasadigimiz yerde cocuk icin cok iyi bir imkan oldu su gunlerde hergun disarda kecilere bakiyor etrafta cicek topluyor arabalarin plakalarini sokup kendinden buyuk cocuklaru aglatiyor mart annelerinin yakubu tam bir firlama 😍😂

20200508_104918.jpg
20200508_105528.jpg

nasibi varmis canim bizde 2 ay istedik esimle cok bozuktu aramiz cocuk fikrini rafa kaldirdim korundugumuz ay hamile kaldim uzulme aralari iyi arkadasim 35 yasinda 6. Dogurdu yanlislikla insan onune gecemiyor
tsk ederim canim amin hepimizinkine
masaAllah ya kizlara bayiliyorummm opuyorum deniz kizimi 🥰😍😍😍
hamdolsun iyiyiz yogun badireler sonunda evimize geldi buyudu kuzum 22 gun kuvezde kaldi cok zor bir urecmis simdi hep bebegi orada olanlara dua ederim
4.5 aylik olduk cok zor geciyor gunler oglan cocugu farki herseyleri ayri bir zor ama asiri tatlilar. Ins sende cabucak kavusursun esine baba ozlemi zor oluyor cocuklar icin turkiyede olmana cok sevindim ama bizim yasadigimiz yerde cocuk icin cok iyi bir imkan oldu su gunlerde hergun disarda kecilere bakiyor etrafta cicek topluyor arabalarin plakalarini sokup kendinden buyuk cocuklaru aglatiyor mart annelerinin yakubu tam bir firlama 😍😂
Küvez süreci çok yıpratıcı, üzücü oluyor:KK43:
Neyse ki sağ salim şimdi yanında. En zor zamanları. 3 yaşından sonra nispeten daha kolay oluyor bakımları. Benim fıstıklarımın arası da 2 buçuk yaş tam. İkinci bir ayda inanılmaz zorlandım ama geçti çok şükür.
Çok sevimliler maşallah😍😍😍
Saçlar efsane😍😍
Hayırlısıyla, sağlıkla büyütmek nasip olsun inşallah hepimize.

Küvez süreci çok yıpratıcı, üzücü oluyor:KK43:
Neyse ki sağ salim şimdi yanında. En zor zamanları. 3 yaşından sonra nispeten daha kolay oluyor bakımları. Benim fıstıklarımın arası da 2 buçuk yaş tam. İkinci bir ayda inanılmaz zorlandım ama geçti çok şükür.
Çok sevimliler maşallah😍😍😍
Saçlar efsane😍😍
Hayırlısıyla, sağlıkla büyütmek nasip olsun inşallah hepimize.
Amin inn canim 🥰🥰🥰 benimde ilk bir ay superdi yahya gece uyanik gunduz uyuyordu yakupla cok rahat ilgilenebiliyordum simdi surekli mizmiz kucak istiyor gunduz hic uyumuyor abisi asiri zarar vermeye calisiyor niyeyse eli hep bingildagina gidiyor hic gundem etmememize ragmen uyanikken emmiyor emzirirken mutlaka yalniz olmam lazim vs zor buyuyorlar yinede cok cok cok asklar birsuru cocuk hayalim vardi emme problemi yuzunden baska dusunmuyorum 😊

Ben cok acele etmisim buyuk oglum cok yiprandi hersey takdir 2 ay istedik olmadi sonra korunduk hamile kaldim ama gercekten cok erkenmis 4 yas ideal canim benim 2 yas 9 aylikken oldu cok da zor oldu 🥰
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Biraz tırsıyorum ama bebek de özledim.

X