2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar merhaba ben progestan fitil kullanıyorum ve vajinaya zor itiyorum artık çünkü iç kısım şişmiş durumda . Bu durumda olan yada bilgisi olan lutfen yardımcı olsun

Jop
Mrb arkadaşlar bende yarın saat 1 de transferim olacak 3 tane koyulacak sarırım yumoşların durumuna göre sansı artırıyormuş 5 gün embriyosu ve test günümü 1 ocak 2018 olarak yazmış listeye yani onuncu gün test istemiş allahım herkesin yüzüne gülsün dualarınızı esirgemeyin

p0ly__
Başka bir başlık açmışsın 70bin lem yelid Allah kabul etmiş, ben bulamadım böyle bir dilek duası zinciri mi var? Burda test günü bekleyenler için hepimiz okusak mı topluca acaba?

Bayanlar tüp bebekte hafta hesabı son adet tarihine göremi hesaplanıyoo
Bildigim kadar soyliyim canim . Transferin adetin diyelim 18.gunu yapildi. 12 gunde test gununu bekliyorsun. 18+12=30 gunluk hamile oluyosun :)) boyle biliyorum ama yanlis da olabilir tabi

Bayanlar tüp bebekte hafta hesabı son adet tarihine göremi hesaplanıyoo
Aynen @Mucizeolsakeske nin dediği gibi
Normal hamilelik nasıl ölçülüyorsa öyle
Son adet tarihini baz alıyorsun
Ama bizler tedavi ile olduğumuz için asıl günü biliyoruz asıl gün opu günü
Ama kadın doğumcular normal gebelik gibi takip ediyorlar son adet tarihini (sat) baz alıyorlar.

Kızlar merhaba ben progestan fitil kullanıyorum ve vajinaya zor itiyorum artık çünkü iç kısım şişmiş durumda . Bu durumda olan yada bilgisi olan lutfen yardımcı olsun
Canım doktoruna sor bende vajinal jel kullanıyorum ufak bi tahriş oldu kaşıntı başlıyordu krem verdi akşamına geçti ihmal etmeyin bu jeller falan birikme yaptığından mantarı tetikleyebiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…