2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Benim de cuma günü oldu transferim. Ama salı toplanmıştı. O yüzden aramızda 1 gün var seninle :)
O bahsettiğin ağrı bende salı günü fecaat oldu. Bugün rahatım.

herkese hayirli aksamlar arkadaslar yarin sabah 10 da 5.gun embriyosu transferim olacak hepinizden hayir duasi isteyecektim :) ilk denemem ve cok heyecanliyim insaallah tutar ve saglikla kucagima almak nasip olur :)

inşallah canım sen içini ferah tut

ananas ye 3 dilim kadar
havuç suyu iç
kavrulmamış kabak çekirdeği ye .
ve bol su iç

dualarımız seninle inş

ay maşallah devamı da gelir inş canım çok sevindim bi pozitifimiz daha oldu elhamdülillah

Belirti olmayan arkadaşlar ben de size özeniyorum. O kadar şiddetli ağrım oluyorki yatıyorum sürekli. Direk rahimde olan bi ağrı benimki. Kasıklarda falan değil. Wc ye gitmek için kalkıyorum mecbur bir anda saplanıyo dişlerimi sıkıyorum resmen. Oturduğum zamanda az az ağrıyo. Hep yattım bugün. İnşallah ters bişey yoktur. Çok korkuyorum . Yarın ola hayrola.

Canim benim de 13 aralikta 4. Gun transferim oldu benim pazartesi tahlil hep merak ediyordum 4. Gunde tutan var mi diye cok sevindim neden 4. Gun transfer edildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…