2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar rapor olmadan ozel merkezler fiyatlar ortalama nedir ? Bilgi veririmisiniz lutfen. Doktor benim bu ay femarayla denicek. Olmassa onumuzdeki ay tup bebek dedi. Sizlerden bilgi almak istiyorum.

Dondurulmuşum var 9 tane adet ne zaman olurum ilaçları bıraktım bugün itibariyle bide önümüzdeki ay tekrar yaptırmayı düşünüyorum onun süreci nasıl ilerliyor kızlar

Ay nolur öyle demeyinnn benim ilk denememmmm dondurulmuş da yokkk birine moral verirken birini endişelere boğuyorsunuz

Canım endişelenme iki sonucada hazırlıklı ol benim ilk denemem pozitif ama hala tam olarak olmuştur demem kucağıma almadan 11 tane dondurulmuşum daha var kısmet bu işler biraz kaderci ol tedavin hayırlı olsun

Ay nolur öyle demeyinnn benim ilk denememmmm dondurulmuş da yokkk birine moral verirken birini endişelere boğuyorsunuz

tatlım bende lk denememde çok umutluydum. olmadıktan sonra söylediler bana tüp bebekle çok iç içe insanlar. İlki genel olarak vücud kabul etmiyor dediler. Bu benim için daha zor oldu kabullenmesi. Ama herşey mükemmel giden insanlar da var. İlk denemesi tutan insanlar da var. İnşallah sende onlardan biri olursun tatlım.

Kızlar rapor olmadan ozel merkezler fiyatlar ortalama nedir ? Bilgi veririmisiniz lutfen. Doktor benim bu ay femarayla denicek. Olmassa onumuzdeki ay tup bebek dedi. Sizlerden bilgi almak istiyorum.

benim gittiğim kurumda 6 bin tedavi, ilaçlar da eczanden 1000 tl
6 bin içinde 2 parçada ödüyorsunuz, benim raporluydu mesala 3000 ödedik, 1700 yumurta topmada verdik, 1300 transferde verdik.

Medicalpark Bahçeli evlerde
tüp bebek+ e2 ve progesteron testi+yumurta toplama+transfer=6000tl
İlaçlar şimdi kullandıklarımda dahil yaklaşık=2000-2500 tl
Embriyo dondurma (6tane)= 700 tl
İlk görüşme bilgi alma sigortalı =15tl
Muayene=205 tl tedaviye başlarsan muayene parasını düşüyorlar
Bunlar dışında muayene sonrası durumu anlamak için istediği bütün tahliller ücretli canım biz tahlilleri devlette yaptırdık raporsuz fiyat böyle

ve doktorum jane Özcan çok memnunum ben doktor hemde hastahaneden

Çok teşekkür ederim. Çok guzel anlatmışsınız.. umarım herşey gönlünüzce olur. Tez zamanda evlatlarımıza kavuşuruz..

Kizlar bilgi verebilecek yokmu

Ben Medicana Çamlıca’dayım

Tüp bebek 4.500 (opu’da 4000 transferde 500 alındı)
İlaçlar 1.800
Embrio freezing 800
E2 testler tüp bebek tedavisi dahilinde sayılıyor ek ücreti yok

Doktor ücreti için Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştım o da yıllık 1000 tl, 9 taksitle ödeyebiliyorsun.

Çok teşekkür ederim. Çok guzel anlatmışsınız.. umarım herşey gönlünüzce olur. Tez zamanda evlatlarımıza kavuşuruz..

Teşekkürler. Herkesin maddi durumu farklıdır ona birşey diyemeyeceğim tabiki ama fiyatlar üç aşağı beş yukarı aynı. Hastahane seçerken fiyat değilde laboratuvar durumunu göz önünde bulundurun. Laboratuvar ve ekip ne kadar iyiyse sonuçta o kadar iyi oluyor emin olun. Araştırma yaparken canlı Doğum oranlarını dikkate alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…