2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

canım.sende de mı oldu benimde bugün kahve rengi akintim oldu çok korktum
ama normalmiş

canım.sende de mı oldu benimde bugün kahve rengi akintim oldu çok korktum
ama normalmiş
Kuzum hatta bu kaburga agrısı bende de var hani Yumurta toplamadan sonra böyle gaz şişkinliği olur agrı yapar öyle bir agrım var anlamadım gitti kanamam sabah oldu doktorun ilk sorduğu soru aşırı kanama bacaklardan akacak şekilde geldi mi dedi hayır sadece 3-4 büyük damla geldi dedim progestan ı vurulmadan önce kan rengim zaten gitmişti klinikte Şimdi de evdeyim sadece kahverengi akıntım oluyor yarım parmak kadar.Bol su iç sende doktorun dediği tek şey yat iğneni yaptır Ve suyunu iç dedi Rabbime dua etmekten başka çarem yok... Allah hiçbirimizi umutsuz mutsuz eylemesin bebeklerimiz bizleri bırakmasın :'(

korkma korkma her 5 kadından birinde oluyormuş canım
yerleşmeden felan kalan kan sonradan rahim haraketlenince akıntı halinde gelirmiş
bende başta çok korktum da şükür rahatladim
beraber dogurcaz inş senle :)))))
bebisi üzme annesi

kızlar dün gece uyuyamadım

Arkadaşlarla yılbaşı programı için kapodakyaya plan yaptık 8 kişi, daha hamilelik olmadan ben istemiştim bu olayı, herkes hevesle isteyince bende bu sefer hayır diyemedim. Ama içim içimi yedi ya 4 saat yolculuk zararlı olursa. Özel arabayla gideceğiz bir saate bir arabadan inip yürüyebilirim ama stress ettim.

Stress oldum diye ,bebeğe zarar gelcek diye, daha çok stress oldum gece 4 te uyuyamadım ya :)

Gerçi hamilelik imzadam da şunu diyor ama "Anne gebelik süresince kararsızlık, heyecan, sinirlilik duygularını hissedebilir. Hepsi normaldir :)

merhaba
6 aralik transfer tarihim sukur pozitifi aldim. haftaya kontrole gidiyorum bu tarihlerde transfer olan arkadaslar neler hissediyorsunuz bazen kucuk kasilmalar disinda cok bir belirtim yok hala. sonucumu bilmesem suphe edecegim. sizler ne zaman dr a gidiyorsunuz? belirtiler hissediyormusunuz?

Günaydın hanımlar. Ben bugün gene test yaptım ve çizgi neredeyse hiç gözükmedi. Sanırım kimyasal oldu Yarın dananın kuyruğu kopacak artık. ilk denememiz olmadı tekrar deneriz artık napalım. Sizlerin kaçıncı denemeniz tuttu kızlar?

Merhaba gözün aydın çok sevindim. Benim de belirtim yok diye korkuyırum, sadece karnımda bir eegl olucam hissi var göğüslerimde de ağırlık, galiba regl olucam ben yaaa

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr günaydın 10,günü yaptırdığım test 3,38 di ya 11,günü yaptırdım yani dün akşam 9 çıktı b hcg yükselişş olmuşş 2 katıı böylee olan warmı nasıl sizce bugün 12,günü yine test olcak inşşallah daha çok yükselir artık 5 in üstüü

Canim hayirlisi olsun bende sizin gibi bekliyorum benim 8.gün 5.69 10.gün 11.45 oldu yarın bir daha vereceğiz artış olmuşmudiye ama değer imiz çok düşük hakkımızda hayırlısı olsun

Canim hayirlisi olsun bende sizin gibi bekliyorum benim 8.gün 5.69 10.gün 11.45 oldu yarın bir daha vereceğiz artış olmuşmudiye ama değer imiz çok düşük hakkımızda hayırlısı olsun
Hayırlı olsun bissürü bebek oldu.. 8. Gün testini doktor mu istemişti? Benim 13. Gün testimm beklemeyi düşünüyordum ama bilemiyorum şu an..
şimdi bu başlıkta kimler hamile kaldı?

22 aralik cuma test

Prense2015
Mercanca33
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer
esrabkurt= ?
defnem84 =++++++

Fundyyyyy=13 aralık trasfer

fundyy hakkında hayırlısı tatlım üzülme her işte muhakakk bir hayır vardır.

hakkımızdaa hayırlısı inşallah benim arkadasımın 12,günü 10 çıkmıstı değperi tutundu hiç bi problem olmadı inşallah bizde sağlıkla alırız geç döllenme diyorlarr tutunma sanırım bzımkısı :)

Hayırlı olsun bissürü bebek oldu.. 8. Gün testini doktor mu istemişti? Benim 13. Gün testimm beklemeyi düşünüyordum ama bilemiyorum şu an..
şimdi bu başlıkta kimler hamile kaldı?
sayımız çok vuslat
önceki testler
Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

18 aralikpazarteai test bekleyenler
Mavisaclikiz= 7 aralik trans. =sonucu öğrenemedik
Ondamcz=5 aralik transfer =++++++++++

19 aralik sali test bekleyenler
Umudunuyitirmekyok =++++++++++
Hatice yakup=5 aralik transfer =++++++

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer = sonucu öğrenemedik
Melekk3= 9 aralik transfer= sonucu öğrenemedik

22 aralik cuma test

Prense2015
Mercanca33
Mutinyo=11 aralik transfer
Pontik= 12 aralik transfer
esrabkurt= ?
defnem84 =++++++

Fundyyyyy=13 aralık trasfer

25 aralik pazartesi test
Umutolsun
Mutluhatun=++++++++
arya1234 =14 aralık transfer++++++++++
Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
Vuslataumut=15 aralık transfer
@dikenlitel =16 aralık transfeer? (doğurumu canım senin test tarihin)
orangecloud =13 aralık transfer

04 ocak Persembe test

sonbahar_98 = 23 aralık transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…