2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar zaman gecmiyo yaa az once uykuya daldim karabasanlar bastı size oldu mu hic bana bikac kez oldu bu sefer sanırim aşırı stresten nasıl rahat olmayı başaracagiz
Fundy cım bende canım, vajina bölgeme kadar ağrı yapıyor benim şuan regl olcaktımda acaba engelliyor muyum ki nasıl geçecek ya, napcam olmazsa ?

canım güzel bir gelişme. içini ferah tut. İnşallah daha da yükselir. keşke gününde yapsaydın bu kadar stres olmazdın.

Bende 8de vercem sansimiza yılin en uzun gecesine denk geldik nasıl geçecek peki kani verdikten sonra ki sonucu bekleme suresi nasil gecicek Allahim ne olur güldür yüzümüzü
İnşallah yarın bol bebiş haberli bi gün olsun. Sağlıkla pozitifi görürsünüz testinizde inşallah balım

selam kızlar

bende 3 kanı verdim bugün
2 günde katlanmış son tahlile göre çok sukur

tf+8. 43
tf+13. 123
tf+16. 310

kuş gibi rahatladım
Ya tatlım senin kaçıncı gün transferiydi ? Benim 5.gün transfer oldu.transferden sonra 8.gün beta hcG 145.53 yarın 10.gün doktor tahlil yaptırma 13.günü bekle dedi kafam karıştı değer yüksek olunca Allah korusun dış gebelik falan yorumları okudum bilen birileri beni aydınlatsa keşke

kac tane transfer edildi canım.sana ?
benimde 5.gun bence değerin gayet güzel
dış gebelikte düşük olur ve düzenli yükselme olmaz sancı yapar diye biliyorum
bence değerin süper 13. gün ne zaman katlanma varsa hiç kafana bisey takma hamilesindir
ben de düşün sandım benim kini diğer kızlara bakarak ama önemli olan sayisi değil katlanması dedi doktorum

Canım korkma, 8.gün değerim 105 çıktı sonra dayanamayıp 3 gün sonra vermiştim düzgün artış olmuştu. Bir daha kan verme dediler

Tek embriyo konuldu katlama olduğunu anlamak için yarın yaptırmam gerek doktor yaptırma gününü bekle dedi bilemedim ki ne yapacağımı 13.gün pazartesi canım

Kızlar Hepinize çok teşekkür ederim Çok şükür kanamam durdu şimdi biraz kahverengi geliyor akıntım bir de kasıklarımda ve belimde agrı var bi kaç gündür kasık agrım yoktu progestan iğneden olabilir mi sizce ? Ben ilk defa bu iğneyi kullandım Ve Hergün 2 tane yapılacak canım çok acıyor ama inşallah dediğiniz gibi haftaya cuma bebeğin kalbini duyarız Dua edenlerden hepinizden Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…