2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

kuzu nane ekşi kekik bunlar sıkıntılı mı ben bu saydıklarını hep yedim yani nane taze diil kuru nane kekik çorba da ekşi turşu falan

Canim benim zorlu surecler ama basariya dogru adimliyorusun lutfen umudunu kaybetme . Belki bir mucize olur . Olmazsa da bir sonraki bebekte basariya ulasaciginiza inaniyorum.

Kızlar bana 1 adet embriyo transfer edildi ama değerlerim hep 2 günde 3-4 kat artıyor sizce normal mi bölünmüş olabilir mi ? 29 Aralık hem kese hem kalbini duyalım dediler klinikten randevu verildi ama ben de acaba önceden bi kese bakmaya mı gitsem iyice meraklanmaya başladım

kuzu nane ekşi kekik bunlar sıkıntılı mı ben bu saydıklarını hep yedim yani nane taze diil kuru nane kekik çorba da ekşi turşu falan
Tursu yiyebiliyorsun canim bende yiyorum turşu ama iki yiyeceksem bir yiyorum....canim bana hamile kalan arkadaşlar demişti bunları yeme diye bende onların dediğine uydum ama sende naneyi de hergun yememisindir...bundan sonra daha da dikkat et canim

Canım ben ilk transferimde hic bilmiyordum her gün çiğ kofte yiyordum nar eksidinide atıyordum içindeki taze naneleride yiyordum hemde çok abartılı bir şekilde tabi olmadi...ama sen senin gibi yememisindir o kadarciktan bisey olacağını da zannetmiyorum

Transferi pozitif arkadaşlar ananas avakado falan yediniz mi?? Biçok kişiden duydum ama kimisi de ananas rahimde kasılmalara neden oluyor bu da tehlikeli bi durum diye belirtmişler kafam karıştı benimde...

Transferi pozitif arkadaşlar ananas avakado falan yediniz mi?? Biçok kişiden duydum ama kimisi de ananas rahimde kasılmalara neden oluyor bu da tehlikeli bi durum diye belirtmişler kafam karıştı benimde...
Ben Ananası transferden sonra ilk 11 günde 3-4 defa yedim Canım bir de kavrulmamış çiğ iç kabak çekirdeği ve kivi yedim protein sebze ağırlıklı beslendim kahve ve cay içmedim hiç

Ben Ananası transferden sonra ilk 11 günde 3-4 defa yedim Canım bir de kavrulmamış çiğ iç kabak çekirdeği ve kivi yedim protein sebze ağırlıklı beslendim kahve ve cay içmedim hiç
Anladım canım. Suyuda bol bol içmeliymişiz sanırım. Kahve artık içmiyorum normalde hergün içiyodum çay zaten bi karadenizliyle evli olunca, evde olduğu heran ocakta çay oluyo çok da seviyorum ama artık içmeyeceğim transfer sonrası da dikkat edeceğim. Bakalım Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Cnm ben transferden sonra hergün bir fincan kahvemi içtim, çayımı içtim :) sonra şimdi pozitifi görünce doktor arkadaşa sordum 4 bardak açık çay ve birfincan kahveye izin var dedi:)

Kızlar artık sıcak suyla banyo yapabiliyor muyuz :)? Tek takıldığım konu bu

KıZlar cuma günü test günüm dayanamadım test yaptım evdeee çiftt çizgiiiiiiiii :)))))))))
Canım benimde yarın 9. Günüm ve test alıp yapmayı düşünüyorum.
5 gün embriyosu , 12 Aralık'ta oldu benim transferim. Tahlil günüm cuma normalde. Seninde 5. Gün embriyosu muydu

Cnm ben transferden sonra hergün bir fincan kahvemi içtim, çayımı içtim :) sonra şimdi pozitifi görünce doktor arkadaşa sordum 4 bardak açık çay ve birfincan kahveye izin var dedi:)
Ayy buna çok sevindim balım peki transferden kaç gün sonra duş aldın? (Konuyla alakasız ama )

Canim benim zorlu surecler ama basariya dogru adimliyorusun lutfen umudunu kaybetme . Belki bir mucize olur . Olmazsa da bir sonraki bebekte basariya ulasaciginiza inaniyorum.

Sağol canım Allah razı olsun. İnşallah mucizemi Rabbim bana bağışlar değerim yükselir

Canım benimde yarın 9. Günüm ve test alıp yapmayı düşünüyorum.
5 gün embriyosu , 12 Aralık'ta oldu benim transferim. Tahlil günüm cuma normalde. Seninde 5. Gün embriyosu muydu
Benimde 11 aralıkta oldu transferim normalde benimde cumaydı ama dayanamadım 5gün embriyosu benimde iki emrbriyo konuldu bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…