2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

ya kızlar ben her wc ye gittiğimde adet oldum sanıyorum. Sürekli adet ağrısı çeken var mı ya? 8. günüm bu arada. Adet tarihim de cuma. İnşallah olmam ya.
İnanır mısın benim transfer günü+19.günüm hala kasıklarım agrıyor korkuyorum beklenen adetim üzerinden 4 gün geçti ama sanki vücudum direniyor ama normalmiş Canım :)

İnanır mısın benim transfer günü+19.günüm hala kasıklarım agrıyor korkuyorum beklenen adetim üzerinden 4 gün geçti ama sanki vücudum direniyor ama normalmiş Canım :)
yaa çok şaşırdım. Bu ağrı çok tedirgin ediyor insanı. Senin de dediğin gibi bana da öyle geliyor sanki ilaçları bıraksam hoop adet olacakmışım gibi. Vücudum direniyor sanki aynen :)

ya kızlar ben her wc ye gittiğimde adet oldum sanıyorum. Sürekli adet ağrısı çeken var mı ya? 8. günüm bu arada. Adet tarihim de cuma. İnşallah olmam ya.
(( özür dilerim kuzumm ben doktoruma cok güzeniyorum amaa sizlerde bu ilaçları görünce şaşırdım şimdi anladım benım hormon değerlerim e bakıldı hepsi normaldi o yuzden dememkki bana sadece progrston iğne verdi

bu arada cnm benım de 6, 7,8 günlerde adet sancım oldu sürekli oldum diye panik halinde wc ye koştum şimi geçti o günlr bebeişlerin rahme gömüğldüğü günlermiş umarım bu bir işarettir bizeee

Ara ara bana da oluyo ama genellikle akşam başlıyo uyuyana kadar oluyo bişe sağ elim sürekli uyuşuk
evet evet akşam yatacağıma yakın daha şiddetleniyo yattığım halde sabaha kadar ara ara uyandırıyor beni. İnşallah tutunmadır ya.

ne olacak bizim bu sabırsızlığımız... çok sevindim sizin adınıza

Aynen valla anne karninda 9 ay zor durmusuz gibi . Bir dokuz ay da dogurmak icin bekleyecegiz. Sanırım biz bebegin tekmeleri hissedene kadar icimiz rahat oturmayacagiz.

hayırlı olsun canım. hadi gözün aydın.

Tesekkur ederim tatlim darisi sana insallah

İnşallah canım.. Transfer sonrası nelere dikkat ettin peki? Yeme içme konusunda ekstra bişey yaptın mı balım??
Acı ekşi baharatlı hic birşey yemedim nane kekik tamamen çıkarttım hayatımdan...her gün mutlaka portakal mandalina kivircik marul yumurta süt yedim ictim kuru dut ve çiğ kabak çekirdeğide yedim...halende böyle devam ediyorum artık yumurta biraz zorluyor yemekten biktim sanirim

Anladım canım. Teşekkür ederim. Protein ağırlıklı beslenmeyi doktorum da opu sonrası transfer döbemi de dahil önermişti. Şuan bile dikkat ediyorum sabahları özellikle süt ve yumurta eksik etmiyorum sofradan bakalım kısmet inşallah tutunur bebişlerimiz bize

Inşallah canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…