2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Merakla bekliyorum bende cuma günü allah izin verirse beta hcg vericem blli olucak 5.gün embriyosu çok heycanlıyım
Hakkinizda hayirlisi olsun inşaallah su test gununu beklerken zaman hiç geçmiyor. İnsaallah hayirla pozitif sonuc alırsınız..

Off sorma ilk denemem birde belli etmiyorum ama heycandan sürekli tarihlere bakıyorım
Bilirim canim 4 defa yasadim cok iyi bilirim. ALLAH Gonlune ferahlik versin.. Ben 5. Tedavi icin sali gunune randevu aldim şimdiden heyecan basti. O yuzden seni çok iyi anlıyorum.

bende öyleydim canım heycan gayet normal
hiç ümidim yoktu şuan pozitifi gördüm Allahım sana da nasip etsin kucağına almayı da nasip etsin
yasin kaç bu arada???
Ayyy hep bunu merak ediyordum. Hic umudu olmadigi halde pozitif goren oldumu diye hep merak ederdim. Siz oylemi hissediyordunuz?? Cok fazla miral ve motivasyona ihtiyacim var. Artik psikolijik olarak cok yorgunum. 4 negatif olunca 5. De oyle olursa diye illaki aklıma geliyor

Kızlar test günüm 20 si ama dayanamayacağım 2 gün daha yarın gidip kan tahlili vereceğim. İnşallah güzel sonuçlar alırım. 10. Gün oluyor varsa çıkacaktır zaten.

Gerçi sabah idrar testi yaptım 2. Çizgi çıkmadı 5. Gün embriyosuydu olsa çıkardı ama yinede kesin sonuç kan. İnşallah kan da pozitif olur

Kızlar yarın sipariş ettiğim testlerim geliyor. Yarın 6. Günüm olacak 5. Gün embriyosu. Artık her gün yaparım

Bence yapma canim sabirla beklemeni tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…