2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlarrr benimde sonucum geldi 416... 3.denemem bu ilk defa bu kadar yüksek çıktı ama değerinin artması lazım inşallah Rabbim nasip eder. Hep hamilesin dediler ama hiç keseyi goremedim.
Ama o kadar mutluyum ki....
Insaah hepinizden güzel haberler alırız insallah.
Canim gozun aydin senin kacingundu transferin belirtilerin nelerdi

Dün bende öyleydim seni çok iyi anlıyorum
İnşallah değer yükselirde bu sevincimi ailemle paylaşabilirim. 2kere hamileyim diye ortalığı ayağa kaldırdım sonra hüsran. Bu sefer söylemeyeceğim bakalım. Senin kaç çıkmıştı canım inan beyin durdu kimin neydi hatırlamıyorum şuan

İlk günden beri değişmeyen tek belirtim sağ kasığımdaki batma ki bebişlerim tamda oraya bırakıldı,bulantı baş dönmesi ,yüksek ateş,göğüslerde haddasiyet şişlik,uyku hali gibi belirtilerim var ama bunları ilaç yan etkilerine bağlıyorum birde bu 2 gündür gece hortlayan kramp var sanki rahmim genişliyor gibi bir hissiyat veriyor bana oda vajinal jelden olabilir
Canim sag kasigimda agri var tamda oraya birakildi demisinya o nasil oluyorki

İnşallah değer yükselirde bu sevincimi ailemle paylaşabilirim. 2kere hamileyim diye ortalığı ayağa kaldırdım sonra hüsran. Bu sefer söylemeyeceğim bakalım. Senin kaç çıkmıştı canım inan beyin durdu kimin neydi hatırlamıyorum şuan
Cnm 8.gün 105 çıktı benim, değerin çok yüksek bence kötü bişey olmaz

Canim gozun aydin senin kacingundu transferin belirtilerin nelerdi
Canım benim dondurulmuslarla oldu. 3.denemem Di.
Bir arkadasimiz yazmış ya kasikya ağrı burunda kuruluk Nicki hatırlamadım şimdi bunu okuyordum bende de aynı dedim eşime sonra test sonucumu gördüm ve değerlerimizde yakın çıkmış onunla. Benim birde kanamam oldu adet oldum zannettim progestan iğne kullandım azaldi lekelemeye bıraktı yerini. Belirtiler bunlardı ama doktorum bana belirti arama başkasında olan sende olmayabilir diyordu.Allahim hepimize nasip etsin...

İlk günden beri değişmeyen tek belirtim sağ kasığımdaki batma ki bebişlerim tamda oraya bırakıldı,bulantı baş dönmesi ,yüksek ateş,göğüslerde haddasiyet şişlik,uyku hali gibi belirtilerim var ama bunları ilaç yan etkilerine bağlıyorum birde bu 2 gündür gece hortlayan kramp var sanki rahmim genişliyor gibi bir hissiyat veriyor bana oda vajinal jelden olabilir

Biz belirti aramaya çalışıyoruz sanki:)) bide ilaçların yan etkisi var karmakarışık aslında inş mutlu sonla biter sürecimiz hakkımızda hayırlısı olsun güzel haberlerini bekliyorum

Kızlarrr benimde sonucum geldi 416... 3.denemem bu ilk defa bu kadar yüksek çıktı ama değerinin artması lazım inşallah Rabbim nasip eder. Hep hamilesin dediler ama hiç keseyi goremedim.
Maşallah Gözün Aydın Canım Allah nazarlardan korusun İnşallah Artacak :KK200::nazar:

Cnm 8.gün 105 çıktı benim, değerin çok yüksek bence kötü bişey olmaz
Arkadaşlar slm insallah hepimizin dilekleri gerçekleşir minik yürekleri kucagımıza almak nasip olur
Ayy maşallah Tebrik ediyorum Canım Allah nazarlardan korusun darısı diğer Sonuç bekleyen arkadaşlarımızın başına :KK200::nazar::KK200:
tebrik ederim canim çok sevindim insallah Kucaginada alirsin

Ayy Maşallah canim ya çok sevindim darısı bize inşallah dua edin

Amin insallah tatlim
Sonucun hayırlı olsun arkadaşım hayırlısıyla kucağına al inşallah

Amin insallah canum darisi sana inş.:anneadayı:

Hayırlı olsun adina çok sevindim çok...

Cok tesekkut ederim canim benin :KK200:
İkizmi şimdi :))

Canim gozun aydin olsun taze transfermiydi

Tesekkurler tatlim hayir 5. Gun embiyorsuydu.

Harika birsey masallah sayimiz artıyor.

Ayy maşallah Tebrik ediyorum Canım Allah nazarlardan korusun darısı diğer Sonuç bekleyen arkadaşlarımızın başına :KK200::nazar::KK200:

Amin allah herkese nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Bendim burun kurulugu yasayan tatlim evet degerlerimiz yakin cikmis . Kucağımiza almayi nasip eder insallah .
Canım benim dondurulmuslarla oldu. 3.denemem Di.
Bir arkadasimiz yazmış ya kasikya ağrı burunda kuruluk Nicki hatırlamadım şimdi bunu okuyordum bende de aynı dedim eşime sonra test sonucumu gördüm ve değerlerimizde yakın çıkmış onunla. Benim birde kanamam oldu adet oldum zannettim progestan iğne kullandım azaldi lekelemeye bıraktı yerini. Belirtiler bunlardı ama doktorum bana belirti arama başkasında olan sende olmayabilir diyordu.Allahim hepimize nasip etsin...

X