2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Hayırdır cnm neden böyle bosladin umudumuz yitirmek yok son gaz yola devam bak benim yarın test günüm okadar çok korkuların varki ama içimde hep umudumda varAllah var gam yok
Ben sürekli kendimi dinleyip duruyorum ve tik yok bu yüzden hani pozitife birazcık olsun hissederdim sanirim ama bende hiiiicccc hisde yok

Gğnaydın arkadaşlar
Arada yazıorum buraya
Ben de isterim yeni yıla hamile olarak girmek ama yok
Hep aynı şeyleri düşünmek ve söylemek çok yoruyo ....
Tek belirtim koku hassasiyeti
Ama o da psikolojiktir anlayacağınız bu aralar umudumyok

Benimde 3.deneme ve sanirim buda olumsuz ve doktorumda hepsind3 ali sami beydi
Benim ilk Novafertilde ikinci ve üçüncü kızılayda oldu. 4. İçin ankaraya gittim. Yumurta takibimi burada yaptırdım opu ve transfer ie gittim ankaraya sadece. Buradaki merkezlerden farklı olarak orada embriyolarım daha güzel gelişti. 5. Gün baya iyi seviyelerdelerdi Senin gibi hiç.bişey hissetmiyorum bugün 7. Gün. İnşallah son denemem olur olumlu sonuç alırım

Insallah canim inşaallah...daha öncekiler 5.gune gitmemislermiydi b2nim ilki 3.gun idi diğerleri 5.gun ve dondrulmustu.. .bide ben bu transferinden On ce ekim ayında histereskopi oldum...hakkimizda hayırlısı test günün ne zaman benim salı günü ama ona bile gidesim yok

Hayırlı cumalar bende bekleme aşamasındayım bugün 5.gündeyim Rabbim cuma günü hurm etine kucaklarımizi boş birakmasin hayırlısini versin inşallah
Aynı gün ikimizinde benimde 5. Günüm haftaya cuma test yapılacak ya bide sizlere bişey sorucam gece çok fazla terliyorum ve en az 2 veya 3 defa idrara kalkıyorum sizdeyse öylemi

Günaydınlarrr.. Kızlar iki gündür sürekli kasıklarım ağrıyordu bugün hiç bir ağrı sızı batma yok. Dün hapşırdım ve acayip kasıklarım ağrıdı o esnada. Hemşire transfer günü öksürmek, hapşırmak bunlardan bişey olmaz demişti ama ne bilim acaba diyorum o yüzden mi artık ağrım sızım yok. İnsan kafayı yiyor hakikatten bu süreçte.

Aynı gün ikimizinde benimde 5. Günüm haftaya cuma test yapılacak ya bide sizlere bişey sorucam gece çok fazla terliyorum ve en az 2 veya 3 defa idrara kalkıyorum sizdeyse öylemi
Aynen ben de öyleyim. Çok terliyorum hatta bütün kıyafetimi değiştirmek zorunda kalıyorum. İdrara o kadar çok kalkmıyorum. 1 defa kalkıyorum.

İnş cnm , eşimi dre götüreceğim kan verelim sersem hayır demeyeceğim. Geceleri çığlık atarak uyanmışım bugün
Psikolojilerimiz normal değil ki canım hem kafayı takıyoruz oldu mu olmadi mi diye hemde bi.dunya iğne ilaç kullanıp hormonlarımızla oynuyoruz bu yüzden gece uyanmışındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…