2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar eşim evde değildi clexan iğneni kendim yaptim ama ilacın yarışı boşa gitti zaten gergin sinirliyim şimdi eşim geldi bi dünya bağırdım cağırdım geç geldi diye zavallım cevap dahi vermedi acaba şimdi tekrar vurdursammi ki iğneyi 4000 lik idi

Çok teşekkür ederim kızlar. İçim ferahladı. Oh şimdi rahatladım ya. Benim de kafamı kurcalıyordu. Bu süreçte kafama bir şey takılmasını istemiyorum tabi. İyi ki burası var, iyi ki siz varsınız kızlar.

Aynu siringadan mi vurulacaksin tatlim. Yarin doktorunu aramadan hicbir ilac kullanma ona gore hareket edersin. Buradan yonlendirmeyelim seni. Her iste bir hayir vardir sıkma canini. Insallah bir sıkıntı olmaz tedavide.

Aynu siringadan mi vurulacaksin tatlim. Yarin doktorunu aramadan hicbir ilac kullanma ona gore hareket edersin. Buradan yonlendirmeyelim seni. Her iste bir hayir vardir sıkma canini. Insallah bir sıkıntı olmaz tedavide.
Valla vuruldum bile aman ben herşeyi boşladım artık yaaa...4000 lik olanı yarıya indirdik tekrar vuruldum... zaten önceki tedavimdede 5000 lik iğne vuruluyordum bisey olacağını zannetmiyorum...yada umursamadıgım için böyle davranıyorum artik

Kızlar tahlil yaptırdım, sonuç negatif doktorumu aradım 12.gün tekrar tahlil yaptır dedi ama bence olsaydı çıkardı bugün 10.gün. Zaten bugün yazmıştım olmadığını hissediyorum diye. İnsan ne kadar her şeye hazırım dese de yıkılıyor. İlk denememiz olmadı bakalım pes etmek yok Allah'tan hayırlısı...

Bekle canim bende salı günü senle aynı kervanda olacağım.. .hakkımızda hayırlısı olsun sağlığımız yerinde çok şükür

Tatlim ne testi yaptirdin kan mi?
Canını sıkma tatlim ilki hem vucut kabul etmekte zorlaniyor. Hayirlisi olsun :/

Evet kan tahlili canım maalesef

Canim dokturun kesip atmamis ki . Neden olumsuz düşünüyorsun bu durumda psikolojimiz nasil etkili sen biliyorsun.

Hani su artik olmayacak diyip kafayi rahatlatiktan sonra cocuk sahibi olan ciftleri düşün. Olacak olmayacak kaygisi olmadan . Akışa birak kendini.

Öyle canım zaten yapacak bişey yok, çok yoruldum zaten ilaçlardan kontrollerden tahlillerden öyle şöyle mi diye belirti aramaktan... O yüzden her şeyi bırakıp dinlenmek istiyorum. Sadece jelle kan sulandırıcıyı falan kesmedim 12.gün tahlili yapınca bırakıcam, n'olur n'olmaz... Teşekkürler desteğiniz için arkadaşlar

Hayırdır cnm neden böyle bosladin umudumuz yitirmek yok son gaz yola devam bak benim yarın test günüm okadar çok korkuların varki ama içimde hep umudumda varAllah var gam yok

Canım ümidini kaybetme!e hemen kaç ciktiki değerin Allah'tan ümit kesilmez bidaha yap bakalım testini

Akşam yatmadan bunu okudum günlerimiz seninle aynı yazini görünce üzüldüm moralim bozuldu ama tabi Takdiri İlahi elimizden gelen birşey yok maalesef ama muhakkak bunda bir hayr vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…