2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Günaydınlarrr.. Kızlar iki gündür sürekli kasıklarım ağrıyordu bugün hiç bir ağrı sızı batma yok. Dün hapşırdım ve acayip kasıklarım ağrıdı o esnada. Hemşire transfer günü öksürmek, hapşırmak bunlardan bişey olmaz demişti ama ne bilim acaba diyorum o yüzden mi artık ağrım sızım yok. İnsan kafayı yiyor hakikatten bu süreçte.
Oyle hapsirmayla oksurmeyle gulmeyle bisey olmaz canim rahat ol

Aynen ben de öyleyim. Çok terliyorum hatta bütün kıyafetimi değiştirmek zorunda kalıyorum. İdrara o kadar çok kalkmıyorum. 1 defa kalkıyorum.
Kızlar su içiyoruz ya onu gün içinde içmeye gayret gösterin yani akşam yatmadan içersek dog al olarak gece çok kalkarız...aksama kadar mümkün oldugunca 2 3 litreyi bitirmeye çalışın...terlemede oluyor canım yaaa benimde ilk bi kac gün olmuştu şimdi olmuyor artık neyden kesildi niye terkediyorum bilmiyorum:KK66:)

İnş kızlar inş, sabah erkenden giderim dayanamam. Uykularım Yok :KK43: progestan iğne gece ateş bastırıyor bana.. ne zorlu bir süreç bu böle..

canım igne değildir ter yapan bence bende 2-3 gün su içinde uyandim
şuan 4 tane pozitif idrar testim var yani büyük ihtimal.oldu kan develerimde katlanırsa
test yaptın mı hic şuan kaçıncı günün???

Kızlar su içiyoruz ya onu gün içinde içmeye gayret gösterin yani akşam yatmadan içersek dog al olarak gece çok kalkarız...aksama kadar mümkün oldugunca 2 3 litreyi bitirmeye çalışın...terlemede oluyor canım yaaa benimde ilk bi kac gün olmuştu şimdi olmuyor artık neyden kesildi niye terkediyorum bilmiyorum:KK66:)
Ben gece yatmadan önce illa 1 bardak içerim yoksa sabah idrar yaparken yanma oluyor. Gün içinde de bol bol içiyorum kabız olmayayım diye. Ayy inşallah canım benim de geçer şu terlemem. Bu arada bugün banyo yaptım artık çünkü çok terlemiştim gece rahat edemedim. Sen de ağrı falan var mı ya? Nedense o ağrı bana umut oluyordu, ben buradayım diyordu sanki :) Bugün olmayınca biraz moralim bozuk ama inşallah benimledir bebeğim.

Ben gece yatmadan önce illa 1 bardak içerim yoksa sabah idrar yaparken yanma oluyor. Gün içinde de bol bol içiyorum kabız olmayayım diye. Ayy inşallah canım benim de geçer şu terlemem. Bu arada bugün banyo yaptım artık çünkü çok terlemiştim gece rahat edemedim. Sen de ağrı falan var mı ya? Nedense o ağrı bana umut oluyordu, ben buradayım diyordu sanki :) Bugün olmayınca biraz moralim bozuk ama inşallah benimledir bebeğim.

seninledir korkma
başka bi belirti de bacak çekmesi kasıklardan çekiyor gibi bi sizi varmı??

canım igne değildir ter yapan bence bende 2-3 gün su içinde uyandim
şuan 4 tane pozitif idrar testim var yani büyük ihtimal.oldu kan develerimde katlanırsa
test yaptın mı hic şuan kaçıncı günün???
Yok cnm hiç test yapmadım , ama gece ayaklarım nasıl yanıyor anlatamam , yorgandan ayağımı çıkarıyorım eşim örtüyor

Günaydınlarrr.. Kızlar iki gündür sürekli kasıklarım ağrıyordu bugün hiç bir ağrı sızı batma yok. Dün hapşırdım ve acayip kasıklarım ağrıdı o esnada. Hemşire transfer günü öksürmek, hapşırmak bunlardan bişey olmaz demişti ama ne bilim acaba diyorum o yüzden mi artık ağrım sızım yok. İnsan kafayı yiyor hakikatten bu süreçte.

Birşey olmamistir tatlim uzulme. Bu embiryo vajinada degil kanli kalin rahime yapiismis ve icine gecmis sekilde duruyor. Bugun belki daha cok uzandin hixli harekrt etmesin kaslarını yormadiysan agrimayabilir.

Benim baştan beri bi belirti felan hic ağrı sizi yokki:KK48: senin yine oluyormustu canim canım ama bence bu ağrıya sızıya takilma...seninledir inşallah içini ferah tut....ben tutmuyorum artık boşverdim siz pes etmeyin:KK48:

X