2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

önceki testler
Dumanikara=6 aralik transfer ++
Ondamcz=5 aralik transfer++
Helen cleopatra= 5 aralik transfer+++
2ba26=7 arakik trans. ++
Sebebu yok = 5 aralik trans.+++
Gnrcnn = +++++++

18 aralikpazarteai test bekleyenler
Mavisaclikiz= 7 aralik trans. =sonucu öğrenemedik
Ondamcz=5 aralik transfer =++++++++++

19 aralik sali test bekleyenler
Umudunuyitirmekyok =++++++++++
Hatice yakup=5 aralik transfer =++++++

20 aralik carsamba test
Kübra= 8 aralik transfer = sonucu öğrenemedik
Melekk3= 9 aralik transfer= sonucu öğrenemedik

22 aralik cuma test

Prense2015=+++++
Mercanca33=+++
Pontik= ++++++
esrabkurt= +++++
defnem84 =++++++

25 aralik pazartesi test

Mutluhatun=++++++++
arya1234 =14 aralık transfer++++++++++
Mucizeolsakeske 16 aralik transfee
Vuslataumut=15 aralık transfer
@dikenlitel =16 aralık transfeer?
orangecloud =+++++

çok sayıda artılarım
Az kalmış canım. Hayırlısıyla duyarsınız inşallah.. Kimler biliyor şuan ? Bide idrar testi yapmış mıydın balım test günü öncesinde ?
Simsiye kadar pozitiflerimiz masallah

Yok topragim ya hic idrar yapmadim. Bir baktim günler gecmis. 8. Gundu sanirim kan testi yaptim

Kızlar bugün transfer oldum karnım davul 2 gündür kabızım ve çok mutsuzum

Hayırlı olsun öncelikle. Saglikli bir sekilde simsıkı tutunsun embriyoların inş.
Biraz bende de olmuştu kabızlık. Daha doğrusu ben yapmaya korkmuştum zorlarsam zarar verir miyim diye. Kuru kayısı yedim ertesi gün 5-6 tane. Bayağı rahatlamıştım o zaman.

Listeye kocam bi maşallahh toprağımm
Kuzum inşallah o listede benim ve benim gibi bekleyen tüm arkadaşlarımın karşısında da pozitif yazar..

Maşallah liste çok güzel Rabbim hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evlatlarınızı kızlar hepiniz için ayrı ayrı sevindim

Rabbim hayırlı, imanlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin

ben ve benim durumunda olan herkesede hayırlısıyla bu duyguyu yaşatsın inş.

Allah'a emanet olun kızlar bebişlerinizede kendinizede iyi bakın

Kızalar tedavınızın kacıncı gunu dus almaya basladınız ben hala alamıorum korkuma 6 gun oldu
Korkma cnn ben cumartesi oldum pazar akşamı dur aldım ılık daha belli değil 6 günün yarın ama doktorum normal hayatına dönebilirsin dedii yüzdende pazar yattım pazartesi ise başladım allaha şükür bir sıkıntı yok

Çok teşekkür ederim canım. Yerleşme kanamasıydı sanırım çünkü devamı gelmedi. Sen nasılsın? Ağrın var mı
Çok sevindim cnn bende bi kimyasal bi dis gebelik yaşadım benimde kanamam oluyordu .ama igne durfurmuyordu ama seninki durmus insallah .allshim korusun bebislerimizi

Merhaba arkadaşlar. Benim de 17 aralık da transferim yapıldı. Ilk tup bebek denemem.3. Gün 2 embriyo kondu. Bugün transferden sonraki 9.günüm idrar testi yapmamak için kendimi do3 tutuyorum. Transferden sonraki 6 ve 7. Gün kasiklarimda batma oldu. Bugün ise adet olacakmışım gibi değişik bir agrım var. Bu şekilde olup pozitif sonuç alan var mi?

Merhaba arkadaşlar. Benim de 17 aralık da transferim yapıldı. Ilk tup bebek denemem.3. Gün 2 embriyo kondu. Bugün transferden sonraki 9.günüm idrar testi yapmamak için kendimi do3 tutuyorum. Transferden sonraki 6 ve 7. Gün kasiklarimda batma oldu. Bugün ise adet olacakmışım gibi değişik bir agrım var. Bu şekilde olup pozitif sonuç alan var mi?

Allah razı olsun canım ....amin amin ...insaAllah sizlerde pesimizden tekrar gelirsiniz Rabbim ol derse hiç birşey engel değildir Hepimizi sevindirsin Allah...

Kızlar sizde de su gibi akıntı oluyor mu? Ilık ılık akıyo sanki altımı ıslatmışım gibi. Kan sanıyorum bi bakıyorum ıslaklık var. Aman kanama olmasın da akıntıya razıyım. Sizde var mı? Ped de kullanamıyorum.

Kızlar bişi sorcam bilen varmı çok merak ettim mesela 2 embrio transfer edilip teki tutarsa diğeri nasıl atılıyor vücuttan ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…