2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Canım ben pamuklu atlet kesip onu kullanıyorum akıntı için. Onlar zararlı olr diye korkuyorum paranoyak oldum

Heh işte zaten kullanma dedi hemşire bana öyle birşey olursa. Ama dışarı çıkacağım ya devamı gelirse de bi sormak istedim siz neler yapıyorsunuz diye.
Teşekkür ederim:)

Merhaba benim 4. Gün embriyo transferi oldu.
Belirti pek yaşamadım. Sadece ağzımda tuhaf bir tat vardı. 9 . Günde evde test yaptım ikinci çizgi çıktı hemen.
10. Gün kan sonucum125
12. Gün kan sonucum 317 az önce sonucu aldım doktorum haftaya kese muayenesi için bekliyoruz dedi. İnşallah sağlıklı ilerler.
Allahım hepinize nasip etsin. Bu güzel duyguyu hayırlı ve sağlıklı şekilde hepimiz yaşarız sevgiler

Merhaba canım bir güzel haber daha masaAllah hoşgeldin aramıza Rabbim insaAllah sağlıcakla kucagimiza almayı da nasip etsin..nerde yaptırdın tupbebegi

Mutlu musmutlu olasın sağlıkla ilerlesin herşey, tebrikler...

Kızlar benim de 4 gün sonra Kalp atışını duymak için randevum var ama korkuyorum daha doğrusu doktor da heves bırakmadı umudum yok Sizce 6+2 de duyulur mu ?

Kızlar benim de 4 gün sonra Kalp atışını duymak için randevum var ama korkuyorum daha doğrusu doktor da heves bırakmadı umudum yok Sizce 6+2 de duyulur mu ?
canım benimde aynı gün kalp dinleme var, duyulur tabi şimdi bile duyulur bence. Telaş yapma, neden heves bırakmadı doktorun ki

Canım ben pamuklu atlet kesip onu kullanıyorum akıntı için. Onlar zararlı olr diye korkuyorum paranoyak oldum

Heh işte zaten kullanma dedi hemşire bana öyle birşey olursa. Ama dışarı çıkacağım ya devamı gelirse de bi sormak istedim siz neler yapıyorsunuz diye.

kızlar ben küçük günlük kumaş ped olanlardan aldım , bir tane aldım denemek için iki tane göndermişler, bir de taşıma çantası göndermişlerdi bu beni çok mutlu etmişti, ucuz da birşey külatlarımla yıkayıp gerekitğinde kullanıyorum, rahat da , kesinlikle hamilelere bunu öneriyorum.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ikanabilir-kadin-pedi.653/?page=2#comment-863

buradan görüp almıştım bende, markayla alakam yok he yanlış anlaşılmasın reklam gibi oldu ama iyi cidden,

Naaıl yani hemşire zararlı mı dedi ped? Ay ben sürekli kullanıyorum ilk zaman nırmal kullandım kanamam olur diye şimdi günlük kullanıom. Transferden beri hiç kullanmadığım olmadı.. ayyyyy korktum şunan ne zararı varmış ki

Fitil kullanıyorum ben. Ped mantar yapabilir dedi. Fitil akacak aksın bişey olmaz, çamaşırını sık değiştir dedi.

Bende kullanıyorum bi sıkıntı olmaz inş kremler jeller derken kullanmadan olmuyo ki

Fitil kullanıyorum ben. Ped mantar yapabilir dedi. Fitil akacak aksın bişey olmaz, çamaşırını sık değiştir dedi.

Bende kullanıyorum bi sıkıntı olmaz inş kremler jeller derken kullanmadan olmuyo ki

kızlar çalışıyorsanız dediğiim kumaş pedlerden alın, illa o marka olmak zorunda değil kullanımı çok pratik, iç çamaşır değiştiyorum gibi herzaman. Ama evdeyseniz tabiki iç çamaşır değiştirin.

O değil de bu leke olayında illa yatmak mı gerekiyor yav. Ben okula gidiyorum şimdi. Evden çıkarken gördüm. Doktora haber verdim. Asprini kes istirahat et dedi. Kaffam karıştı. Eve geri mi dönsem? Ama gidince de bişey yapmayacağım, sırada oturup ders dinleyeceğim!! Şu an iptalim.

Ayrıca bu lekenin belli bi standardı var mı biliyo musunuz? Doktor takip et dedi devam ederse acilde progestanın iğnesini yaptırırım dedi.

Kızlar merhabalar , hepimizin güzel haberlerini aldık hamdolsun. Ama buranın bana yararı da var zararında. Buraya girmeseydim direk beta hcg yüksek diye sevinip hamileyim diyecektim , ama değerimi görünce sürekli buradaki yazılardan dolayı dış gebelik mi vs diye telaş ettim.
Açıkcası psikolojim bozuldu. Bugün kesemi görünce rahatladım hamdolsun, artık buralardan çekilme zamanım geldi bebeğim ve kendim için :) inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız, negatif alan arkadaşlarımda tez zamanda hayırla güzel haberlerini verirler . Kendinize iyi bakın kızlar :) herşey için teşekkürler

canım benimde aynı gün kalp dinleme var, duyulur tabi şimdi bile duyulur bence. Telaş yapma, neden heves bırakmadı doktorun ki
yaşadıgım durumdan dolayı inanır mısın Canım hiç gidesim de yok.Bir de kesemin içinde bebek daha görünmedi biraz tedirginim sence normal mi ? 5+4 üm bugün

yaşadıgım durumdan dolayı inanır mısın Canım hiç gidesim de yok.Bir de kesemin içinde bebek daha görünmedi biraz tedirginim sence normal mi ? 5+4 üm bugün

Kese icinde bebek gorunmediginu kim soyledi doktorun mu canim? Yanu zaten suan embiryoyu gormek cok cok zor . O yuzden kese bebekten önce görünür. 5 6 haftalikken kese bakilir denilir. Bebek bakilir denmez ki. Yani boyle birsey soylenmemeli ya. Kalp atış günü hersey netlesir neden sıkıntı ya sokuyor ki seni. a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…