2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Kızlar bi kaç gündür yazamıyorum bugün sabah inanılmaz derecede kanamam başladı kendimi hazırladım kaybettim diye pıhtı gibi düşmesini bekledim en çaresiz an sanırım o anımdı.. Eşimi de 20 gündür iş dolayısıyla görmüyordum o da cuma günü gelmişti her neyse tedavi gördüğüm kliniği ve doktoru aradım asla yardımcı olmadılar bende Memorial Ataşehir acile gittim çok şükür kesem yerinde 13.mm ulaşmış doktor hanımın ismini bile bilmiyorum iğne kullanma ateş içinde kalçan fitilini kullan güzelce dinlen arada evde yürü ama asla moralini bozma gayet güzel yerinde ve haftana uygun bir kese dedi resmen psikolojim bozuldu kızlar çok ağır bir durum Rabbim hiçbirinize yaşatmasın Her an kaybedecekmişim gibiyim ve agrılarım var Cuma günü o kesenin içinde bebeğimi ve kalbini inşallah duyarım Allah rızası için bana da dua eder misiniz Bu arada kesinlikle olumlu da olsa olumsuz da olsa doktorumu değiştireceğim en zor anımda telefonumuzu asla açmadı eşim 4 defa mesaj attı sadece yapacak bişeyimiz yok ıstırahat etsin yazmış böyle bir şeyi ne duydum Ne gördüm bana İstanbul Anadolu yakasında özel hastanede hem tüp bebek uzmanı hemde kadın doğumcu önerileriniz olur mu Canımlar ?

Ayy skandal resmen . Pislikge bak biz ne umutlarla ne emeklerle bu bebege sahip oluyoruz. Değiştirmekle iyi yaparsin. Hatta git yüzleş. Ne bicim bir doktorsun diye. Adi ne bu adamin giden arkadaslar da onlemini alir hic olmaz sa

Kabus gibi aynısını ilk denememde yaşadım. Sözde Ankara’nın en ünlü profesörüydü.. (Hakan yaralı) hemen değiştir ve bir daha asla gitme.

Arkadaşlar 2. Gün embriyosu kanda kaçıncı günde belli olur bugün transferin 8. Günü ve değer 1.6 çıktı yükselir mi acaba

Arkadaşlar 2. Gün embriyosu kanda kaçıncı günde belli olur bugün transferin 8. Günü ve değer 1.6 çıktı yükselir mi acaba
Kuzum 2.ci gün embriyosu biraz geç çıkar diye biliyorum ben diğer arkadaşlar daha tecrübeli Emin'im ki Sana transferden sonra Kaçıncı gün test günü verildi ?

Kızlar İnan'ın sizin gibi bende çok sinirlendim o stres yüzünden kanamam uzun süre gitmedi çok şükür Memorialde ki doktor hanım rahatlattı elbette kanama sevdiğimiz bir durum değil ama şu bir gerçek ki tüp bebek tarzı tüm tedavilerde büyük bir oranda bu beklenen bir kanamadır kesen çokta güzel sen olumlu ol ki,Bebeğin sana tutunsun dedi Bahçeci Fulya da tedavi görüyorum kızlar transfere kadar herşey mükemmeldi ama transferden sonra sanırım artık gidin gibi bi izlenim aldım ben ama hala mükemmel olan tek kişi Asiye Baş Hemşiredir Allah ondan razı olsun

Canımm cok cok cok gecmiş olsun. Dualarımdasın...
Cuma gunu de hayırlı mutlu guzel haberlerini alırız inşallah. Ama bak olumsuzluklarda bile bebiş seni hiçç bırakmadı bırakmazda annesi.. Sen kendine dikkat et yat dinlen cuma görüşürüz demek istemiştir o:) İyi olcak Allahın izini ile de

Sen naptin tatlim yarin mi gideceksin teste
canım aslında salı günü vermem gerekiyor yani merkezden öyle dediler ama ben yarın vereceğim çünkü adet ağrısından duramıyorum. Çok endişeliyim. Yarın 13. günüm inşallah katlanmıştır değerim.
Bu arada aile hekimi clexane iğneyi yazar mı kızlar? Crinone jeli yazdıramadım ama belki yarınki değerime bağlı olarak yazar inşallah.

Merhaba arkadaşlar ben daha önce 2 kere denedim bir tanesi hiç tutmadı diğeri 11 haftalıkken kalp atışı durdu. İki deneme de de hep yattım dinlendim sadece lavaboya gitmek için kalktım yürümeye korktum hep. Bunda öyle yapmayacam dedim ve bir karar aldım.
Transfer yapıldığı zaman doktoruma dedim ki eşim beni ve çocukları ilk yemeğe davet etti kabul etsek mi dedim doktorum çok güldü bence kabul edin dedi. Transfer yapıldıktan sonra giyindim çıktım yemeğe gittik üç saate kadar oturduk çok ta keyifli geçti. Yatmadım hiç sadece dikkat ettim yemeğimi de yaptım evi de topladım işe de gittin. Çokça dua ettim. Bir gün kalabalık arkadaş grubunu yemeğe davet ettim emin olun o gün hiç aklıma gelmedi transfer olduğum gece gittiler yorgunluktan uyuyakalmışım. Bişeylerle uğraşmak iyi geliyor. En önemlisi kendinizi dinleyecek ve kafanızda düşünce deryası deryasında kaybolmamak bunu için de bişeylerle uğraşmak. Sevgiyle kalın Rabbim hepinize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin. Mutlulukla kalın

Tatlim çok geçmiş olsun ins herşey çok güzel olur senin ve bebeğin için.
Bende bahcecinin hastasiyim drun kim merak ettim de

Aaa benim saglik ocagi doktoru yazdi crinone yi . Ilginc crinone ucuz bir ilacta degil bildigim kadariyla. Bu doktorlar kafalarina gore hareket ediyor

ya sorma ben de inanamadım herkesin dr yazıyo bi benimki böyle uyuz çıktı. Bakanlık kontrol ediyormuş bunları
Tüp bebek tedavini uygulayan doktorun transfer sonrası yazdığı reçete ile git tatlım benimki ilk olmaz dedi sonra reçeteni getirirsen yazarım dedi götürdüm sorun çıkarmadı

İnşallah kuzum Benim Ne güzel de tatlı konuşuyorsun Allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur Ve ben cuma günü buraya mutlulukla umarım güzel haberi veririm nasip olursa

Tüp bebek tedavini uygulayan doktorun transfer sonrası yazdığı reçete ile git tatlım benimki ilk olmaz dedi sonra reçeteni getirirsen yazarım dedi götürdüm sorun çıkarmadı
Canım reçetemi verdim bana ne dedi bilîyor musun? Bu reçete geçerli ilacınızı alabilirsiniz eczaneden. Ben de biliyorum geçerli olduğunu özel almak zorunda kalıcam böyle dedim. Ben yazamam dedi direk. Sizden önceki dr bey yazmıştı ama dedim anlıyorum ama ben yazamam dedi. Benim aile hekimim değişti maalesef. 3 ay beklemek durumundayım değiştircem hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…