2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

arkadaşlar yaa benim bu ay adetim hiç görmediğim kadar pembe cok temiz bir pembe geldi sonlara doğru kahverengileşti yengemde hastalık dedi sizce? bu konuda bilgisi olan var mı?

Kac gun surdugude onemli eger adet gibiyse yerlesme lekesi olmayabilir.Benim kaybettigm bebegimde kahve rengi leke gelmisti snra ogrendim hamileymisim.Ne olursa olsun emin ol vardir bir hayir.Bak ben farkinda degildim ama cok kafama takmistim surekli arastiryodum surekli test aliyodum cok istemistim gercekten.Ve sonunda rabbim verdi ama bana bu kadar istememem gerektgini gostermk ve eger rabbim vermiyorsa bir bildigi oldugunu gormem icin geri aldi emanetini..Sadece hayirli zamanda saglikla hamile kalmayi dile Rabbimden olmayincada dua etmye devam et inan elbet vardr rabbimin bildigi bir zaman.Cok istememek cok kapilmamak o olmazsa yasayamam dememek lazim...

bir adetimin sürdüğü kadar sürdü.aynen dediğin herşey doğru canm.allah büyük rabbim isteyen hak eden herkes e nasip etsin

Yok canim enfeksyin dha once gecirdim onu biliyorum hatta sirkeli suyla iyilesmistim cok iyi gercekten sirke.Bu normal bir akinti gibi agri kasinti koku vs yok hayirlisi en azndan lekelerden kurtuldum bu o kdr onemli degil lekeler korkutuyordu beni:)
Çok şükür canım:)
Allah dert vermesin inşallah normal düzenine kısa zamanda dönersin:)

bir adetimin sürdüğü kadar sürdü.aynen dediğin herşey doğru canm.allah büyük rabbim isteyen hak eden herkes e nasip etsin
Hakkında hayırlısı olsun canım..
Ama bazen yerleşme kanaması adet gibi oluyormuş.Rengi çok önemliymiş kıpkırmızı gelirse adet kanaması çok açık veya çok koyu gelirse ya yerleşme kanaması yada herhangi bir sorun olduğunun göstergesiymiş.Bunların yanı sıra hiçbirşeyde olmayabilir:)Bence sen het ihtimale karşı ya doktora git yada test yap canım
Ama her zaman hakkında hayırlısı olsun hiçbirşeye hiçbir fikre bağlanma ki hayal kırıklığı yaşama canım

aynen canım hiç baglanmıyorum.tam 5 gün sürdü snra damlalar seklinde koyulaştı.eminim ya adettim zaten vücudmda hiç değişiklik yok.şuan yumurtlama dönemindeyim ki belim ve kasıklarım ağrıyor.

Canım iyiyiz çok şükür biraz aile içinde problemler var o kadar
Sen nasılsın paşamız nasıl iyisiniz inşallah
Sıkma canini arkdasm rabbim insallah gidersin skintilarnizi huzur versin yuvana rabbim insallah.Bende iyiyim cok sukur oglumda iyi Allah a sukur canim.2.adetimide oldum geriye kaldi son 2 adet:)Allah in izniyle eylulde birakiyoruz korunmyi.O zamana kadr sporumu yapip kendini hazirlamak istyorum.Artik korunmayi biraktktan sonrada rabbim hayirlisiyla ne zamn nasip ederse insallah:)

Aslinda son 1 adet kaldii:)Cunku bidhaki adetim agustosun sonuna denk geliyor haliyle eylul adetimde eylulun sonuna denj geliyor.Ama eylulun 7 sinde tam olrk 3 ay dolmus oluyor o yzden ben agustos adetinden sonra birakicam Allah in izniyle korunmayi.

Çok sevindim canım Rabbim sizlere her daim sağlık huzur versin:)
Ne kadar güzel bir haber bu desene en erken eylül ayında güzel mutlu haberlerini alıcaz:)
Canım dişciyede gitmeyi unutma valla o kadar pişmanımki diş kontrolünden geçmediğime

Niyeki caniim:s Şuan için bir problem yok ama giderim insallah.Eylulden sonra artik rabbim ne zaman nasip ederse canim insallah

Niyeki caniim:s Şuan için bir problem yok ama giderim insallah.Eylulden sonra artik rabbim ne zaman nasip ederse canim insallah
Canım benim dolgum düştü 2.ayımda hala üzerinde bişey yiyip içemiyorum o yüzden dedim canım olsun sen yinede bi gözük.
Amenna canım Rabbim en doğru zamanını bilir sizin için hayırlısı neyse o olsun inşallah canım

Sagolasin canim bilgin icin sanada cok gecmis olsun rabbim saglik sihhat nasip etsin acini dindirsin insallah.

Sagolasin canim bilgin icin sanada cok gecmis olsun rabbim saglik sihhat nasip etsin acini dindirsin insallah.
Benim canım arkadaşım duaların için çok sağol Rabbimde sana tez zamanda ikinci mutluluğu nasip etsin evlatlarının acısını göstermesin huzurlu mutlu sağlıklı bir yuva nasip etsin sizlere:)
İyi geceler canım benim paşamızı yerime bol bol öp tatlı rüyalar size Allahıma emanet olun inşallsh

Aminnn aminn ecmainn Allah im razi olsun guzel kalpli arkadasim kendine iyi bak Allah ima emanetsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…